Göz rengi (yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marchosias

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar geçen senelerden hatırlıyorum da göz rengini değiştirebilen bir arkadaşımız çıkmıştı tv ye ve birinci olmuştu yarışmada... Neyse hatırladınız sanırım... Onun orda gözlerinin rengi değişiyordu bunu nasıl yapıyordu sizce ?? Göz rengini değiştirmek için bir çok büyü var diyorlar inanıyorum var fakat neden olmuyor ?? İmgelemek ve inanarak istemek yetmiyor sanırım. 1/2 sene olacak ilerleme kaydedemedim :S Bildiğiniz yöntem ve yapabilen bir arkadaşımız var mı ?? Paylaşırsa minnettar kalırım(z). Neyse lafı çok uzatmayayım, :) yorumlarınızı esirgemeyin.

Saygılarımla. :Angel_anim:

marchosias

Banlı Kullanıcı
Baktım ama ben onları denedim ve bir sonuca ulaşamadım. :S Sorun bende mi yoksa daha erken mi 6 7 ay olacak, seanslarımı düzenli yapıyorum, 20 ila 40 dk çalışmalarım var, sitedekilerin hepsini denedim yani ama bir sonuç alamadım. :S Sizlerin arasından başarabilen var mı diye merak ettim. :) Önerilerini veya yaptığı yöntemi ve sonuçlarını almak istiyorum. :)

İlgilendiğiniz için teşekkürler. (AphraeL)

BORAN

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey lens takarak mümkün olur ancak, başka yoldan olabileceğini düşünemiyorum bile.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Baktım ama ben onları denedim ve bir sonuca ulaşamadım :S sorun bende mi yoksa daha erken mi 6 7 ay olucak seanslarımı düzenli yapıyorum 20 ila 40 dk çalışmalarım var sitedekilerin hepsini denedim yani ama bir sonuç alamadım :S sizlerin arasından başarabilen varmı diye merak ettim :) önerilerini veya yaptığı yöntemi ve sonuçlarını almak istiyorum :)

İlgilendiğiniz için teşekkürler (AphraeL)

Benim yakın bir arkadaşım sitemizdeki yöntem ile göz rengini yeşilden maviye değiştirmek istedi ve bir kaç ay sonra insanlar "Gözün mavi mi yeşil mi ya?" diye sormaya başladılar. Sonra bıraktı çalışmaları ve tekrar eskisi gibi yemyeşil oldu.

pirate_12

Kayıtlı Üye
Benim yakın bir arkadaşım sitemizdeki yöntem ile göz rengini yeşilden maviye değiştirmek istedi ve bir kaç ay sonra insanlar "Gözün mavi mi yeşil mi ya?" diye sormaya başladılar. Sonra bıraktı çalışmaları ve tekrar eskisi gibi yemyeşil oldu.

Arkadaşlar burda olağan üstü şeylerden bahsediyoruz fakat o televizyondaki kişi de bunu lensle yapıyordu. Zaten göz renginizi değiştiremezsiniz...Böyle bir şey mümkün olsaydı, ilk önce beyazlayan saçlar için kullanılırdı. Kimsenin hevesini kırmak istemiyorum ama çok çok zor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sn. Boran ve Sn. Pirate_12, bu mümkündür. Ayrıca Pirate_12'nin bahsettiği örnek güzel olmuş. Şimdi diyorum ki saçı beyazlamış birinin saçını ben sarımsakla tekrar eski rengine döndürebilirim. Şimdi, eğer sarımsak benim bünyeme ait pigmentlerde etki edebiliyorsa, ben mi kendime etki edemeyeceğim? Ha saç rengi, ha göz rengi, ha ten rengi..Bu mantıkla yola çıkın.

pirate_12

Kayıtlı Üye
Bu konuyla ilgili dosya paylaşımı bekliyorum yönetici arkadaşım video örnek ne olursa merak ettim...biyolojik olarak sıfır ihtimal.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu konuyla ilgili dosya paylaşımı bekliyorum yönetici arkadaşım video örnek ne olursa merak ettim...biyolojik olarak sıfır ihtimal.
Tübitak'ta yetkili iseniz ciddi bir proje hazırlarım. Bir de ar-ge de sınırsız destek isterim. Yoksa bu tür birşey için video hazırlayacak değilim. Ben ki fotoğrafımı bile oraya buraya koymayan biriyim. Birşeye inanıp inanmamak sizin elinizde. Bu bana ne birşey kazandırır ne birşey kaybettirir. Yeri geldiğinde, gerekli yerlere ispat yoluna gidiliyor. Benimle bilimsel tartışmaya da gireceğinizi nedense algılar gibiyim. :) Sitede bu tür tartışmalar çok yapıldı. Rica edeceğim, böyle bir tartışma yapılacaksa da yeri bu site değil.

Voy

Kayıtlı Üye
Video ile bulunması kolay birşey mi sizce yada bulunabilir mi bunu videoya çekip koyucak bir kişide bu erdem oluşabilir mi çünkü internet ortamına böyle birşeyi koymaz yapabilen kişi hayatında ondan sonra neler değişebileceğini bilir,bu kadar imkansız gözüyle baktıktan sonra o videoda oynama olduğunu düşünmeyecek misiniz?.Bunu yapıcak olan kişinin yeteneklerini ne kadar geliştirmiş olmasına bakan bir iştir.İsterseniz örneğin tırnağınızın uzama hızına bakıp ,daha sonra onu normalden kısa sürede uzatmayı deneyerek biyolojik olarak değişimi gözlemleyebilirsiniz.İnsanlara genelde imkansız gelebilcek bir çok şey mümkündür.İyi akşamlar Saygılar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ayrıca bitkilerle yapılan çok başarılı deneyler de var. Birşeyi tartışacaksanız tam araştırma yapın, sizin ciddiye aldığınızı göreyim ki, ben de çok ciddi biçimde bu konuyu güzel ve faydalı biçimde tartışabileyim zira diğer türlü, zaman ve enerji kaybı söz konusudur.

alize

Kayıtlı Üye
Sn chillout bu şekilde biyolojik değişiklik yapanlarda değişiklik kalıcı mı oluyor geçici mi? Sn mortho'nun da belirttiği gibi çalışmayı bırakınca eski haline döndüğü söyleniyor.
Göz rengi ve saç rengine uygulanıyorsa herşeye uygulanabilir, vücutta çok ciddi değişiklikler yapılabilir mi? Neler yapılabilir örnek verebilir misiniz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sn chillout bu şekilde biyolojik değişiklik yapanlarda değişiklik kalıcı mı oluyor geçici mi? Sn mortho'nun da belirttiği gibi çalışmayı bırakınca eski haline döndüğü söyleniyor.
Göz rengi ve saç rengine uygulanıyorsa herşeye uygulanabilir, vücutta çok ciddi değişiklikler yapılabilir mi? Neler yapılabilir örnek verebilir misiniz?
Nedense bitkilerde kalıcı oluyor ama bu tür renk çalışmalarında genelde geçici oluyor. Kalıcı olanlar genelde negatif uygulamalar.

pirate_12

Kayıtlı Üye
Tübitak'ta yetkili iseniz ciddi bir proje hazırlarım. Bir de ar-ge de sınırsız destek isterim. Yoksa bu tür birşey için video hazırlayacak değilim. Ben ki fotoğrafımı bile oraya buraya koymayan biriyim. Birşeye inanıp inanmamak sizin elinizde. Bu bana ne birşey kazandırır ne birşey kaybettirir. Yeri geldiğinde, gerekli yerlere ispat yoluna gidiliyor. Benimle bilimsel tartışmaya da gireceğinizi nedense algılar gibiyim. :) Sitede bu tür tartışmalar çok yapıldı. Rica edeceğim, böyle bir tartışma yapılacaksa da yeri bu site değil.

Ne yazık ki konu tartışılacak bir konu olmadığından, öyle bir niyetim Yok...

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Ben siyah yapmayı denedim, öyle çok çalısmadım ama gece yatmadan önce 10 dk. en fazla. Sonra ikinci denememden sonra, hemen gözümün çevresindeki halkalar karardı. Şimdi siyahtan vazgeçtim, gri deniyorum kenarlarıda siyah olsun istiyorum, çok şey mi istiyorum acaba? :D:D:D:D:D:D

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Ben yatmadan önce rahat bir yere yatağıma uzanıp yavaş yavaş renginin değiştiğini imaje ediyordum sonra yerimden kalkıp aynaya gidip baktığımı ve gözümün istediğim renkte olduğunu imaje ediyordum farklı bir çalışma varsa bilmiyorum ama :D:D:D:D:D:D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ben siyah yapmayı denedım ole çok calısmadım ama gece yatmadan once 10 dk en fazla sonra ikinci denememden sonra hemen gözümün çevresindeki halakalar karardı şimdi siyahtan vazgeçtim gri deniyorum kenarlarıda siyah olsun istiyorum çok şey mi istiyorum acaba :D:D:D:D:D:D
Sanki öyle :D

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
Ben biliyorum ama güvenilir gibi gelmedi. İstersen özelden atarım sana .. Hamuş sen de amma gayretliymişsin haa:beta1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...