Dil bağlamak için-1

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Anlık susturmak isteniyorsa ve kişi yanınızda ise : 3 kez "Allahumme Vedüd (kişi ismi örneğin AYşe- Ayşenin ağzını bağla dilini yut) 3 kez söylenip çaktırmadan yüzüne üflenecek. Tamamen bağlama değildir fakat susturur. Daha öncede böyle konular paylaşılmıştı. Araştırabilirsiniz forumda. Bu yeterli gelmezse. Kaynağına gelince bir yakınımdan öğrendim ve uyguladım oluyor.

zeka

Kayıtlı Üye
Sayın arkadaşım söylemeyecekseniz böyle bir konuyu neden başlatıyorsunuz? Ya tamamını söyleyin ya da hiç başlatmayın.

lema1989

Kayıtlı Üye
verirsiz axira kimi verin, bu nedir, yazirlar evvelin axiri yoxdur.... :eek:fftopic:

black_sheep

Banlı Kullanıcı
ben simdi bisey anlamadim simdi hem dua diyorsunuz hemde kötüye kullanilir dua ise zaten kötülüge kullanilmaz. Bu pek duayada benzemiyor birinin dilini baglamak iradesine hükmettirmek demektir duadan cok büyü tarifine benziyor yaniliyorda olabilirim ama bu benim düsüncem. Dua dedigin okudugun an hak ise Allah müsade ederse yerini bulur eger büyü ise iyiligide kullanilir kötülügede cünkü ozaman devreye cinler giriyor

phusey

Kayıtlı Üye
be de aynı duurmdayım 7 yıllık ilişkim ailesi yüzünden tamamlanamıyor lütfe paylaşın çok ihtiyacım var

heppha

Banlı Kullanıcı
Bu dua (büyü) kötülük için yapılmıyo hayırlı amaçlar için yapılıyo kötüyola çıkmıyo sonu o yüzden bence ya ***** duasını verseniz büyük hayra girersiniz...

Bu duayı verseler hiçbir hayra girmezler,aslına bakarsan kendileri de zarara uğrar.Sen büyüyü iyilik için bile yapsan bunun sevaplığını ölçemezsin.Büyü zaten kötü birşeydir yani iyisi kötüsü veya ne için yapılıp yapılmadığı umursanmaz.Sonuçta sen bir kişi kötü bile olsa,onun kötülüğünü vermek için başka bir kötülüğe sığınırsan hiçbir farkın kalmaz.Bu işlerin cezası size kalmadı yani.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Ben sizlerle paylaşayım...

51 besmele oku ufle
frmsinsi.gif
frmsinsi.gif
Abdestli olarak üç ayetel kürsi okuyup ardından YA HAYYU YAKAYUM YA BEDİASSEMAVATİ YA ZELCELALİ VEL İKRAM
frmsinsi.gif
frmsinsi.gif
dedikten sonra ey ALLAH'ım Falanca Kişinin Bana Karşı Dilini Bağla Ağzını Kilitle Hakkımda Hayır ve İyilikten Bşaka birşey Konuşmasın Diye Dua edin sonucu Gözleyin Bakın Neler Göreceksiniz
frmsinsi.gif
frmsinsi.gif
frmsinsi.gif
Hergün okumanız lazım birde falanca ismi yerine kişinin ismi Gelecek
frmsinsi.gif
frmsinsi.gif

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
"Allahümme ya latif-ül ya habir" lafzını 21 kez zikredip hakim-savcının yüzüne üflerseniz, ağzı dili bağlanır ve aleyhinizde karar veremezler.

Kaynak: Anneannem, nereye koyduğunu hatırlamadığı bir defterden okumuş.