İstediğinizi sorun cevabı gelecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

htc_gzm

Kayıtlı Üye
ben bazen kendimi bir şeyin olacağına inandıramadığımda ......olmayacak, ......yı yapamayacağım gibi şeyler söylüyorum. evrenin cevabı her zaman evet olduğu için olsun istediğim ama olmaz dediğim şeyler gerçek oluyor. özgüven problemim var sanırım.

ama bu yöntem daha iyiymiş daha garantili olur sanırım

benimde sorularımın cevapları radyoda televizyonda dergilerde sohbet sırasında... pat diye karşıma çıkıyor. çekim yasasını öğrenmeden önce bu beni korkutuyordu. düşüncelerimi duyuyorlar benimle dalga geçiyorlar deliriyorum vs. gibi. şimdiyse bu tür tesadüfleri(?) seviyorum. çünkü artık bazı şeyleri bilinçli çekiyorum.

Discordia

Kayıtlı Üye
evet cnm aynen benimkide öyle oluyor ne zaman bu olmaz desem oluyor hayret ediyorum bende bu çekim yasasına inanıyorum birço şeyide çekim yasasıyla hayatıma geldiğine inanıyorum ama bu olmaz dediğim şey oluncada hayrete düşüyorum. bazen anlayamıyorum

paranoise

Kayıtlı Üye
Çok güzel paylaşımlar elinize yüreğinize sağlık güzel bir konu güncel kalmalı.

schutze07

Kayıtlı Üye
O zaman istediğimiz birşeyin tersini söyleyerek istediğimiz sorunun cevabını almış olabiliriz yani böyle yapabilirmiyiz?

Ailuros

Banlı Kullanıcı
O zaman istediğimiz birşeyin tersini söyleyerek istediğimiz sorunun cevabını almış olabiliriz yani böyle yapabilirmiyiz?

Tam olarak anlayamadım.İstediğiniz birşeyin tersimi yoksa istemediğiniz birşeyin tersimi?Burda amaç pozitif sormak pozitif düşünmek almak istediğiniz cevapların sorularını sormaktır.

Perla

Kayıtlı Üye
Merhaba,

3 sene öncesine dek evrensel enerji vb. gibi daha bir çok konularda bilgi sahibi değildim. Bu bilgilenme sürecim bir arkadaşımın Reiki tavsiyesi ile oldu. Kendisinin bir master arkadaşından 1. seviye Reiki'ye açıldım. Ondan sonra Reiki'yi hiç kullanmadım desem yeridir hatta farkındalıklarım yeni yeni başladı diyebilirim.

Bu süre içerisinde ağır bir depresyon atlattım, hatta hala atlatmaya çalışıyorum. Ancak kendimde farklı gelişimler ve değişimler olduğunu hissedebiliyorum. Neden şimdi ve nasıl olduğunu bilemiyorum ancak farklılaştığımı hissediyorum, özellikle son iki haftadır. Aslında bunun nedenini çok merak ediyorum. Bendeki değişimi hissedebileniniz varsa bana yardımcı olabilir mi?

Perla

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Ben bazı konularda inisiye olmak talebindeyim ancak hangi konuda bunu gerçekleştirebilirim ya da hangi alanda olmam gerekir ve yeteneğim vardır bunu bilemiyorum. Bu konularda bana yardımcı olabilecek fikriniz var mı?

Ayrıca sadece Reiki 1. seviyeye inisiye oldum. Mesela meditasyon yapabilmek için gerekli kuralları ve adımları nereden öğrenebilirim? Bu konuda forumda çok araştırma yapamadım. Sorumlarımla ilgili yardımıc olursanız ya da yardımcı olabilecek konulara yönlendirirseniz çok memnun olurum.

schutze07

Kayıtlı Üye
Tam olarak anlayamadım.İstediğiniz birşeyin tersimi yoksa istemediğiniz birşeyin tersimi?Burda amaç pozitif sormak pozitif düşünmek almak istediğiniz cevapların sorularını sormaktır.

Şöyle söyleyeyim mesela "zayıflamak istemiyorum" dediğimde olumsuz olduğu için evren evet olarak algılayacak yani okuduklarım bunu gösteriyor negatifte sorabilirmiyiz yani bunu demek istedim?

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Şöyle söyleyeyim mesela "zayıflamak istemiyorum" dediğimde olumsuz olduğu için evren evet olarak algılayacak yani okuduklarım bunu gösteriyor negatifte sorabilirmiyiz yani bunu demek istedim?

Çekim yasasının temeli pozitif düşünmektir.Siz zayıflamak istemiyorum derken bile aklınızda fazla kilolarınız olacak.Eğer zayıflamak istiyorsanız "Zayıflamak istiyorum" demeniz gerekiyor.Yani tersini düşünene kadar pozitif düşünceyi hayat anlayışınız haline getirmenizi öneririm.

Sevgi ve Işıkla Kalın

schutze07

Kayıtlı Üye
Çekim yasasının temeli pozitif düşünmektir.Siz zayıflamak istemiyorum derken bile aklınızda fazla kilolarınız olacak.Eğer zayıflamak istiyorsanız "Zayıflamak istiyorum" demeniz gerekiyor.Yani tersini düşünene kadar pozitif düşünceyi hayat anlayışınız haline getirmenizi öneririm.

Sevgi ve Işıkla Kalın

Teşekkür ederim bunu ne zaman negatifi söylediğimde genelde olduğunu sonradan farkettiğim için sordum yoksa olumlama cümlelerine pozitif düşünceye devam :Angel_anim:

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Merhaba,

Ben bazı konularda inisiye olmak talebindeyim ancak hangi konuda bunu gerçekleştirebilirim ya da hangi alanda olmam gerekir ve yeteneğim vardır bunu bilemiyorum. Bu konularda bana yardımcı olabilecek fikriniz var mı?

Ayrıca sadece Reiki 1. seviyeye inisiye oldum. Mesela meditasyon yapabilmek için gerekli kuralları ve adımları nereden öğrenebilirim? Bu konuda forumda çok araştırma yapamadım. Sorumlarımla ilgili yardımıc olursanız ya da yardımcı olabilecek konulara yönlendirirseniz çok memnun olurum.

Bu yazdığınız soruların cevapları forumda mevcut.Bununla ilgili olarak sizin araştırmanız gerekiyor.Konu başlıkları gayet açık biçimde sitede hazırlanmış.Forumdaki bilgilere göz gezdirdikten sonra aklınızda soru işareti kalırsa cevaplamaya hazırız.

İyi Forumlar dilerim

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
insan tanrı olabilirmi ? aşağıdaki yukardakine yukardaki aşağıdakine benzer filan

Issy

Kayıtlı Üye
gecenin_sesi o yazdiginiz hikaye cok hosuma gitti. Ne kadar dogru soylemis yasli adam, ben mesela bukadar negativ oldugumu simdi daha iyi anladim. Positiv dusunmem icin yardimci olacak bana cok tessekurler.

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
bu aydınlık açıklama için teşekkürler,konuyu bam telinden yakalamışsınız,çoğu insan evrene soru sormaya hakları olduğunu bile bilemeden yaşıyorlar.aslında bu en doğal hakkımız,çünkü varolan herşey evrenle bir bütün,evrenin içinde bulunduğumuz an içinde varolabilmesini sağlayan bütünlüğün bir parçasıyız.o halde varoluşumuzun devamlılığını sağlayabilmek için bizi varedenede özgürce soru sorabilmeliyiz....
sevgi ve güçle kalın

Çok doğru söylemişsiniz ben böyle bir olaydan haberim yoktu.Deniycem umarım başarabilirim

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bana büyünn varlığını kanıtlayın yada ne bilim normal hayatın dışında rıuhların filan varlığını nasıl kanıtlardınız . yani ruhlar cinler melekler vs vs vs gibi şeyler varsa nasıl onların varlığına inanabilirim büyü varsa nasıl varlığına inanabilirm somut birşey varmı İnanabileceğim bir kanıt yada ne bilim bir büyü önerim deniim eğer bir farklılık görürsem yani beiyn gücümle olmicak inanmadan da yapsam o büüy işlicem böle birşey varsa söylermisin ? :D biraz tuhaf oldu teşekkürler

La-edri

Kayıtlı Üye
önce olaya kendinizden baslayin, siz görmedigime inanmam derseniz kendinizi kendi bedeninizde haps etmis olursunuz, oysa sizin bir ruhunuz var ve o maddealeminden degil,ve müthis özgür bir varlik,ona inanir onu beslerseniz onunla görürsünüz onunla duyarsiniz hareket edersiniz,ve o madde aleminden olmadigi icin bu alemin disindakileri görür,duyar..mesela ruyalar gözünüz kapali birsekilde nasil ruyalariniz binbir renkte olur? hatirami diyeceksiniz ?hayir degil..
ruhumu görmedim o zaman yoktur derseniz hic birzaman ne melek nede cin yada bir cok seyi görüp duyamassiniz cünki onlar basgözü ile görülmez.siz kendinizi haps etmissiniz, ama özgürlügü yakaladiginizda ben öyle inaniyorumki merakiniz cinlerle meleklerle kisitli kalmazdi cunki kefs edilecek cok derin bir okyanus var...:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bana büyünn varlığını kanıtlayın yada ne bilim normal hayatın dışında rıuhların filan varlığını nasıl kanıtlardınız . yani ruhlar cinler melekler vs vs vs gibi şeyler varsa nasıl onların varlığına inanabilirim büyü varsa nasıl varlığına inanabilirm somut birşey varmı İnanabileceğim bir kanıt yada ne bilim bir büyü önerim deniim eğer bir farklılık görürsem yani beiyn gücümle olmicak inanmadan da yapsam o büüy işlicem böle birşey varsa söylermisin ? :D biraz tuhaf oldu teşekkürler
Haklısınız tuhaf olmuş. Ben şunu anlayamıyorum, bazı üyelerimiz ben ona inanmam buna inanmam diyorlar. Yani bunlara inanmayabilirsiniz, pekala ama hayatınız boyunca eğer bunlara inanacak yeriniz olmamışsa, elektronik bir ortamdaki iki cümleyle mi inanacaksınız? Burası inandırma yeri değildir, buna da zamanımız yoktur zaten. Yeter ki ortada yoktur diye bağırmayın. İnanmayın siz bilirsiniz ve düşünceniz size kalsın. Çünkü burası GMPP dir ,çünkü komik oluyor. Sn. Reddlabell07 sizin sorularınıza gelince, birincisi inanmadan ben size ne büyü tarifi verirsem vereyim yapamazsınız, zira büyüde inanmak önemlidir. Varlıklar için de nasıl inanabilirim diyorsunuz, ben size bunu nasıl anlatayım bu yaşınıza gelmişsiniz ve hava kadar, su kadar gerçek olan bir şeyi anlamamışsınız ben burada cümlelerimle mi anlatayım? Kısa ve öz olarak burası kanıt yeri değildir. :) (Bir de imla kurallarına dikkat ediniz.)

zenithmx

Kayıtlı Üye

biraz sizin anlıycağınız dilde söyleyecek olursam;
bana vicdanınızı, aklınızı, fikirlerinizi ve buna benzer hislerinizi vucudunuzda gözle görülür şekilde gösterebilirseniz bende size istediğiniz şekildeki maji çalışmasını verebilirim. önce kendinizin var olduğunuzdan emin olun bence.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Haklısınız tuhaf olmuş. Ben şunu anlayamıyorum, bazı üyelerimiz ben ona inanmam buna inanmam diyorlar. Yani bunlara inanmayabilirsiniz, pekala ama hayatınız boyunca eğer bunlara inanacak yeriniz olmamışsa, elektronik bir ortamdaki iki cümleyle mi inanacaksınız? Burası inandırma yeri değildir, buna da zamanımız yoktur zaten. Yeter ki ortada yoktur diye bağırmayın. İnanmayın siz bilirsiniz ve düşünceniz size kalsın. Çünkü burası GMPP dir ,çünkü komik oluyor. Sn. Reddlabell07 sizin sorularınıza gelince, birincisi inanmadan ben size ne büyü tarifi verirsem vereyim yapamazsınız, zira büyüde inanmak önemlidir. Varlıklar için de nasıl inanabilirim diyorsunuz, ben size bunu nasıl anlatayım bu yaşınıza gelmişsiniz ve hava kadar, su kadar gerçek olan bir şeyi anlamamışsınız ben burada cümlelerimle mi anlatayım? Kısa ve öz olarak burası kanıt yeri değildir. :) (Bir de imla kurallarına dikkat ediniz.)

Güzel cevab kaç yaşımda olduğumu biliyorsunuz :) aslında bu yaşıma kadar birşeyler yaşayabilrimiydim bilmyiorum aslında inancım var büyüye yada GMPP de yazan şeylere inandığım halde olmuyor denemediğim şey kalmadı . : rüyalarımı kontrol etmek için yapmadığım kalmadı ama olmuyor . astrali denedim enerjimi yönlendiremiyorum.bi sürü şey var daha yapamadığım inanaradak denedim yinede olmadı o yüzden öle yazdım yani .belkide bu yaşıma kadar bazı şeyleri yaşamam lazımdı :) daha 17 yaşımdayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...