evde bir varlık gördüm

cigembay

Kayıtlı Üye
Bir kaç yıl önce yatak odasında küçük pırıltılı çizgi filmlerdeki perilere benzeyen varlık gördüm. Endişelendim eşimi çağırdım. Önce dışarıdan bir şekilde yansıma mı diye perdeleri falan kontrol ettik kapalıydı, lambayı kapattık hala havada duruyordu. Elimi uzattım sağ elime almak istedim, eşim çok korktu panikledi odadan çıkmamız gerektiğini söyledi. Korkuyla odadan kaçtık, daha sonra odaya baktığımızda orada yoktu.

Bir de geçenlerde yine odada uyurken sabaha karşı uyandım. Sol tarafımda bir şey olduğunu fark ettim. İlk önce elbise gibi duruyordu. Elimi sürdüm. Buz gibi soğuktu. Daha sonra bir insan olduğunu fark ettim. 1.60cm boylarındaydı gözleri kanlı ama mavi gözlü bir erkekti. O an sanki onu daha önce görmüş olabileceğimi düşündüm. O da ölü olduğunu ve bazen insanlarla bağlantıya geçtiğini söyledi, beni sen çağırdın, kalk gidelim dedi. Ben de hayır seninle gelemem, burada yapmam gereken çok işim var dedim.

Sonra rüyada mıyım diye kendi kendime sordum. O arada varlık dedi ki uyanıksın, gözlerin kapalı ama diğer gözünle görüyorsun beni dedi. Çok korktuğumu hissettim. O sırada boğazım çok acıyordu o varlık bana boğazımı tuttuğunu, eğer bırakırsa korkudan bağıracağımı söyledi, eşimin yanımda uyuduğunu ve onu da korkutacağımı söyledi. Şimdi seni bırakıyorum sakın bağırma dedi. Tam kendimi sakinleştirdim ki eşim horladı ve birden çığlık attım ama fark ettim ki boğazım çok acıyordu. Eşimi de uyandırdım ama uyumadığımı biliyordum.

Sizden ricam gördüğüm bu iki varlık nedir konu ile ilgili arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Ben de çok merak ettim arkadaşım, bir an önce cevaplanır umarım. İki olayı da aynı evde mi yaşadın? Aralarından kaç gün geçmişti ?

cigembay

Kayıtlı Üye
aralarından bir hayli zaman geçmişti. birisi yaklaşık 3-4 yıl oldu ilk olan eşiminde gördüğü. ikincisi ise 7-8 ay oldu. bugün bir rüya gördüm ve konuyu burda paylaşmak istedim. bu varlıklar nedir diye. hala aynı evdeyiz çünkü ev bizim. :)

XTX

Kayıtlı Üye
Öncelikle size geçmiş olsun. Benimde sizinkine benzer rüyamı gerçekmi anlamadığım durumlarım çok oldu, hatta daha dün rüya konularında bir açıklamam olmuştu. Genelde sol tarafıma dönük haldeyken daha çok bu tür durumlar gerçekleşiyor. En son olarak dün anlattığım gibi sol tarafıma dönük halde yattığım sırada iki elin sol kolumdan tutup kendilerine doğru çektiğini hissettim. Sanırım bana olduğu gibi sizinkide musallat söz konusu olabilir, sizin yanınızda eşinizin olması bakımından yine şanslı sayılırsınız, ben o kadar sayılmam sonuçta yalnız olduğumdan zorluklar daha çok artıyor. Tecrübeli ve bilgili arkadaşlarımız size yardımcı olacaklarından eminim, ben sadece sizinle aynı sıkıntıları paylaşıyorum. Size tekrar geçmiş olsun, umarım bir an önce kurtulup rahatlarsınız...

cigembay

Kayıtlı Üye
aslında ben bu durumu yaklaşık 7-8 ay gibi bir zaman önce yaşadım. bu olay olduktan sonra kendimi ve evimi korumaya alıyorum. fakat benim kanaatim evde başka varlıkların olması,yada bir takım büyü vs gibi işlemlerin taşıyıcısı olabilirlermi diye düşünüyorum. xtx arkdaşım sanada çok geçmiş olsun. umarım bu konuda bilgili olan arkadaşlar bir yorum getirirler. sevgiler

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
büyü olsaydı şimdiye onun kokusu çıkardı rahatla biraz bence hem sana bir zararı dokunmamış o günlerde hiç zikirle falan uğraştın mı ya da büyüyle

cigembay

Kayıtlı Üye
Hayır ne zikir ne de büyü. Büyü ile ilgili bu siteye girene kadar, hiç bir bilgim yoktu, ilgilenmediğim için bilmiyorum. Büyü ile bir ilgisi varmı diye bu sebepten soruyorum. Hani bu büyü, sihir gibi şeyleri taşıyan bir varlık mı öyle birşey var mı diye.

starligth

Kayıtlı Üye
bana kalırsa bir cin olabilir. hepsi kötü olacak diye bir kural yok. konuşmayı deniyebilirsiniz ancak sizi bir yere götürmek isterse gitmemenizde fayda var. ondan korkmamayı deneyin. yada yatmadan önce ayetül kürsi yi 7 defa okuyup uyuyun bölece gelmez.

erdemtekin1

Kayıtlı Üye
Arkadaşım öncelikle merhaba..Ben sitenize yeni üyeyim biraz tavsiyelerim olacaktır..Sadece Uyuyacağınız zaman abdestli yatmayı deneyin ve mutlaka hergün uyumadan evvel 3 ihlas bir felak 1 nas ve 1 Fatiha suresini okuyup sağ tarafınıza dönerek yatın..Göreceksiniz hiçbirşey olmayacaktır..Allah Yardımcınız olsun.

Necromancer

Kayıtlı Üye
Direk olayı varlıklara bağlayarak hiç bir sonuca varamassınız.Halisünasyon olma ihtimalinide unutmamak lazım.Aldığınız bir ilaçtan dolayı olabilir.Bilinçaltınızda aşamadığınız bir blogda olabilir.Sonuçta insan beyni bu herşey olabilir...

mecra

Kayıtlı Üye
Bu olaylardan sonra kimseye zarar gelmediyse varlığın sizi neden rahatsız ettiğini öğrenmeye çalışın.Madem konuşabiliyorsunuz,iletişime geçebiliyorsunuz sorun; Sizi neden rahatsız ediyor ve önceki olaylarla bir alakası var mı?,diye.

Necromancer

Kayıtlı Üye
Eşiniz de gördüyse söyleyebileceğim bir şey yok.Fakat gördüğünüz gerçekten bir varlıksa uyku ile uyanıklık arası görünmesi daha muhtemel.Anlayamadığım kanlı canlı karşınıza bir varlık çıktı ve eşinizle odadan çıktınız.Eğer bir varlıksa size madde formunda görünmesi için iyi bir nedene sahip olması lazım.Öyle büyüyle olucak iş değil...

repece

Kayıtlı Üye
En iyisi bu varlığı fazla takmamak yoksa ilgilenirsen yanından ayrılmaz olursa ne yapacaksın dertsiz başına dert alamka gibi bişey.Bende görüyorum o dediğin şeylerden ama işi dalgaya vurdum hiç ilgilenmiyorum kısacası.Korktukça üstüne gelirler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kontrolde birşey çıkmamıştı bu konuda. Sürekli etrafta olan veya sizden beslenen bir varlık durumu yok yani. Bu da musallat seçeneğini ortadan kaldırır.

Ori

Kayıtlı Üye
Çok kötü bir durum geçmiş olsun ama bence size zarar veremez dediklerini yapmayın.

Almora

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, ben de bundan 3 4 ay önce duvarımda kediler görmeye başladım. hala görüyorum ama sadece duvarımda yürüyorlar bir zarar vermiyorlar.Neyse bunları gördüğüm bir gece uyuya kalmıştım.saat 3 bucuk 4 gibi aniden dışarıdaki tık tık diye gelen adım seslerine uyandım.Evimiz müstakil ve uykum çok hafif.sonra dışarıdaki sesler evin içinden gelmeye başlayınca korktum biraz.Anne sen misin diye seslendim, evet diye bir ses geldi ama annemin sesi değildi.Daha çok ürktüm ve kafamı yastığın altına aldım.Kapım açılırken biraz titriyor gibi oluyor ve kapım açıldı.Bir adam kocaman vücutlu ve boynuzları vardı, tırnakları çok uzundu.bağırmama rağmen sesim çıkmadı:S ve tırnaklarıyla yüzümü çizdi o varlık.hemen koşa koşa annemlerin yanına gittim:S O varlık kaybolduktan sonra, evi gezdiler ve hiçbir şey yoktu.Bu sizce ne anlama geliyordu??:S

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaslar..bende bundan 3 4 ay önce duvarımda kediler görmeye basladım..hala görüyorum..ama sadece duvarımda yürüyorlar bir zarar vermıyorlar..neywse bunları gördüğümbir gece uyuya kalmıstım..saat 3 bucuk 4 gibi aniden dısarıdakı tık tık diye gelen adım seslerine uyandım..evimiz müstakıl ve uykum cok hafif..sonra dısarıdakı sesler evin içinden gelmeye baslayınca korktum biraz..anne sen mısın diye seslendim..evet diye bir ses geldi..ama annemın sesi degildi..daha cok ürktüm ve kafamı yastıgın altına aldım..kapım açılırken biraz titriyor gibi oluyor..ve kapım açıldı..bir adam kocaman vucudlu ve boynuzları vardı..tırnakları cok uzundu..bagırmama ragmen sesim cıkmadı:S..ve tırnaklarıyla yüzümü cizdi o varlık..hemen kosa kosa annemlerın yanına gittim:S o varlık kaybolduktan sonra..evi gezdiler..ve hiçbir sey yoktu..bu sizce ne anlama gelıyordu??:S
Kontrol ederiz çok ciddi bir şikayet varsa. Yani varlık var mı yok mu, psikolojik mi, rüya mı vs. vs.

AJA

Elit Üye
Aranıza yeni katılıyorum. bu tür olaylarla az denilecek kadar karşılaştım.. ilgi ile konularınızı okuyorum.. Allah yar ve yardımcımız olsun..

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.Bence sizdeki olay muska yada büyü bağlantılı değil.Benim hastaların bazıları da bu şikayetlerle gelmişlerdi bu varlıklar ruh falan değil dir cin dir ben gerekenleri yaptıktan sonra hastalarım şifaya kavuştular.ben size şunu tavsiye ederim yaparsanız çok faydasını görürsünüz inşallah:
sabah kalkınca ve akşam yatarken yatağınıza oturun abdetli olursanız daha kuvvetli olur ezberinizdeyse abdestsizde olur.Ayetel kursiyi okuyacaksınız önce sağınıza üfürün sonra kouyun arkanıza sonra okuyun solunuza sonra okuyun önünüze sonra okuyun yukarıya sonra okuyun aşşağıya üfürün ve enson bidaha okuyun etrafınıza üfürün buşekilde yaparsanız akşam yaparsanız sabaha kadar sabah yaparsanız akşama kadar Allahın izniyle (şeytan,cin,muska,büyü,nazar ve görünür görünmez hertürlü şerden) korunursunuz biiznillah.ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN VESSELAM....