Beyin ve Ruhsal Gücü Arttırmak İçin

ruhname

Kayıtlı Üye
Ne kadar doğru bilmiyorum lakin bu esmaların yani esma i idrisiyyelerin bir çoğunun eksik olduğunu bana bizzat muhterem bi hoca söylemişti bende ona hocam peki siz biliyormusunuz diye sorduğumda bilen söylemez bunlar srdır ( Havas ilminde sır saklamak çok ama çok önemli ) sır sakladıkça büyür dedi bana.

yıldırım

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ben çok unutkan bi insandım bu duayı 40 gün boyunca 27 kez okudum çok faydasını görüm. Daha sonrasında da sürekli dilimde bu dua vardı. Perşembe geceleri şifa enerjisine niyet ettikten sonrada neden bilmem yine bu duayı okumaya devam ettim enerjiyi farklı ve çok yoğun hissettim. Buna bi kaç hafta devam ettim. Sonra bıraktım. Aradan zaman geçti ve eskisinden kötü haldeyim şuanda kafam sürekli dalgın gördüğüm insanı bi daha ki sefere tanıyamıyorum isimleri yerleri aklımda tutamıyorum her şeyi unutuyorum eskisinden çok daha unutkanım. Acaba o anda bu duayı okumamam mı gerekiyordu?

Volar

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ben çok unutkan bi insandım bu duayı 40 gün boyunca 27 kez okudum çok faydasını görüm. Daha sonrasında da sürekli dilimde bu dua vardı. Perşembe geceleri şifa enerjisine niyet ettikten sonrada neden bilmem yine bu duayı okumaya devam ettim enerjiyi farklı ve çok yoğun hissettim. Buna bi kaç hafta devam ettim. Sonra bıraktım. Aradan zaman geçti ve eskisinden kötü haldeyim şuanda kafam sürekli dalgın gördüğüm insanı bi daha ki sefere tanıyamıyorum isimleri yerleri aklımda tutamıyorum her şeyi unutuyorum eskisinden çok daha unutkanım. Acaba o anda bu duayı okumamam mı gerekiyordu?
Acaba neden geri başlamıyorsunuz?

bendekiben

Elit Üye
Şifa enerjisi için niyet ettiğinizde zihninizdeki tüm düşüncelerden uzaklaşmanız gerekir ve eğerki zikir çekmek istiyorsanız sadece "Allah" olarak çekmeniz daha doğru olacaktır.Bundaki sebep şifa enerjisine engel oluşturabilecek tüm düşüncelerden uzak olmaktır.

Volar

Kayıtlı Üye
Acaba bu bir büyü müdür bilgilendirirseniz sevinirim.Bi yerde büyü olabileceği hakkında yazı okudum aklıma takıldı.Şimdiden teşekkürler.(lütfen cahilliğime verin bana Allah'ın ismiyle yapılan hiçbirşey büyü olmaz gibi geliyor ama sormakta fayda var teşekkürler.)

bendekiben

Elit Üye
Acaba bu bir büyü müdür bilgilendirirseniz sevinirim.Bi yerde büyü olabileceği hakkında yazı okudum aklıma takıldı.Şimdiden teşekkürler.(lütfen cahilliğime verin bana Allah'ın ismiyle yapılan hiçbirşey büyü olmaz gibi geliyor ama sormakta fayda var teşekkürler.)

Hayır büyü değil.Sayı zaman belirtmiyorum sadece içinizden geldiği gibi.

bendekiben

Elit Üye
Yani içtenlikle yaparsak olmuyor laikn konudaki gibi 27 kere okursak büyüye mi giriyor.Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Belirli kural ve kaidelere bağlı olarak yapılan uygulamalar büyü olarak geçer, iyide olsa kötüde olsa.Rica ederim. :)

Volar

Kayıtlı Üye
Çok soru sordum kusura bakmayın ama mesela Allah ismini günde 66 defa çekin gibi şeyler çok var internette ve kitaplarda bunlar da büyüye mi girer?Sonuçta büyü şeytan işidir Allah'ın ismiyle nasıl bir alakası olabilir?Teşekkürler.

bendekiben

Elit Üye
Çok soru sordum kusura bakmayın ama mesela Allah ismini günde 66 defa çekin gibi şeyler çok var internette ve kitaplarda bunlar da büyüye mi girer?Sonuçta büyü şeytan işidir Allah'ın ismiyle nasıl bir alakası olabilir?Teşekkürler.

Büyü şifa için yapılsada büyüdür, kötü niyetle yapılsada yani şeytanın bununla bir alakası yok. Büyünün amacı olması gereken olayları kendi isteğine göre değiştirmeye çalışmak. Dua ederken bunu yaradandan isteyip onun takdirine bırakmak ayrı, bazı yöntemleri bilip ona göre uygulayarak değiştirmek ayrı birşey.Esmaların kuvveti onların bir enerjisi var ve onlarda Allahın diğer isimleri fark edermi ?

HasanCK

Kayıtlı Üye
yaklaşık 15 gün önce bitirdim 40 gün boyunca her gün 27 kez okudum. İnşallah yararını görürüm.

MuratDeniz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bunların batıl inanç olma ihtimali de vardır. Sizi yargıladığımdan değil fakat insan pisikolojisini çok hafife alıyorsunuz. eğer bir insan duvara dokununca zihninin gelişeceğine gerçekten inanırsa, bu olur. Yani demek istediğim, herşey beyinde bitiyor..

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm dua ederken İNŞALLAH denmez.Kesin bir dil ile dua edilmelidir.inşallah dediğinde ALLAH dilerse kabul etsin manası çıkıyor bu iyi bir şey değil mekruh.kesin bir dil ile dua edilmesi lazım.Hadis var bununla ilgili
Hz. Enes(ra) anlatıyor: Resulullah(sav) buyurdu ki: "Sizden biri dua edince 'Ya Rab! Dİlersen beni affet! Ya Rab! Dilersen bana rahmet et! demesin. Bilakis, azimle (kesin bir uslubla) istesin." ALLAH ebediyyen razı olsun ALLAH'a emanet olun Amin Ecmain.Ecmain=cümlemize demek.

Angel8

Kayıtlı Üye
Uyarı..Benim fikrim katılmayan olacaktır;
Arkadaşlar Esmaların,Allah'ın isimlerinin mantığımızı aşan boyutlarda hakikati,gücü vardır.İsimlerimizde,bilinçlerimizde,nefesimizde,evrende,aklınıza gelebilecek her yerde Esmaları görebilirsiniz zira Esmaların gücünü barındırırlar.Allah Kur'an'da isimlerimi zikredin bana en güzel isimlerle yaklaşın diyor ama hiçbir ayette Esma ile sayıyı yan yana göremezsiniz.
Allah kimseye taşıyamayacağından daha fazlasını yüklemediğini bildirmiştir.(Bakara 286).E peki bu kadar insan bu kadar derdin altında niye eziliyor? Çünkü Allah'ın onlara yüklemediğini büyülerle,esmalarla,belki harama uzanarak elde etmeye çalıştığı için.Bahsedilen insanların ömürlerini adadıkları ilimlere 40 günde belli sayılarla,o olgunluğa erişmeden kavuşmanın sizce bedeli bir bedeli olmaz mı ? Allah'ın size yüklemediği yükü sırtlanmadan önce düşünmenizi öneririm.Belki 27 kere yapmanız gereken bu zikri çekmeli miyim diye düşünmektir.Beraberinde getirecekler size ağır gelirse nasıl başa döneceksiniz ?