İşlerin Açılması ve Bereket

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Eklentide verilen tılsım işlerinizin açılması, bereket, iş başvurusunda bulunduysanız kabul şansınızın artması, müşteri sayısında artış gibi niyetler için kullanılabilir. Başkası tarafından daha önce denenmiş ve başarıya ulaşmış bir tılsımdır. Deneyen kişi majikal gün-saat-mürekkep gibi konulara dikkat etmediğini ve sadece tılsımı hazırladığını, buna rağmen tılsımın başarıya ulaştığını belirtmiştir. Ama tılsımın kuvettinin tam olarak etkin olması için bu gibi önemli işlem hususlarına dikkat etmek gerekir.

Üyelerimizi hazıra konmaya alıştırmak istemediğim için Jüpiter günü ve saatini forumdan araştırmalarını talep ediyorum nitekim bu bilgiler mevcut. Ayrıca Jüpiter'in diğer bir ismi Müşteri'dir, Havas ile ilgili başlıklarda bulabilirsiniz.

Ayrıca 4'lü vefk görünümünde olan kısımda rakam değil, haliyle İbrani harfleriyle rakama eşdeğer olanları yazacaksınız. Jüpiter Kamea'sıdır. Fazladan araştırma yapmayın diye, Kamea'nın İbrani harflerine eşdeğer olarak yazımını eklentide ayriyetten paylaşıyorum. Umarım işinize yarar.

Hazırlanış sırası şöyledir.
1- Haç şekli.
2- Şekli karelere bölen iç çizgiler ve en tepede, ortasında Davud Yıldızı bulunan çizgi.
3- Orta sütundan başlayarak
a-) En üstteki kare
b-) Bir altındaki Davud Yıldızlı kare
c-) Kamea (İbrani harfleri şekliyle)
d-) En altta kalan İbranice harfler, EL ve ARARİTA yazmaktadır.

4- Sol tarafta kalan Jüpiter sembollü kare
5- Sağ tarafta kalan sigilli kare.
6- Kamea'nın sağına düşen 3'lü sigil
7- Sağ üst köşede bulunan Melek Pachaiel Sigili (Ek olarak verilmiştir daha net görebilmeniz için.)
8- Sol üst köşeye düşen Melek Tzadkiel Sigili (Yine Ekte verilmiştir.)
9- Kamea'nın sağına düşen Tzadkiel Sigili.

İyi Forumlar Dilerim.

Düzeltme: Kağıdın ya da ne üzerine çizdiyseniz onun ön yüzüne bu tılsımı, arka yüzüne Jüpiter'in 1. Pentakelini çizmelisiniz. İnternette bulunmaktadır lütfen aramaktan çekinmeyiniz. Araştırma yeteneklerimizi geliştirmekten kaçınmayalım!

DreaMLife

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim çizdim fakat, jüpiter 1. patekal az önce arattım bulamadım. arama kriterlerimi gzden geçirmem gerekiyor ya da yardımcı olmanız gerekiyor:)

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim çizdim fakat, jüpiter 1. patekal az önce arattım bulamadım. arama kriterlerimi gzden geçirmem gerekiyor ya da yardımcı olmanız gerekiyor:)

Jüpiterin 1. Pentakelidir.

first%20pentacle%20of%20jupiter.jpg

bunu kendiniz mi buldunuz yoksa bi kaynak varmı ?

Kendi eklemelerimin ve düzeltmelerimin dahil olduğu internetteki araştırmalarım sırasında gözüme takılan bir çalışmanın son halidir.

DreaMLife

Kayıtlı Üye
şu etrafındaki çift dairenin aralıkları biraz geniş oldu ve eşit olmadı sorun olurmu?

eren60

Kayıtlı Üye

Merhabalar ben sitede henüz çok yeniyim, yukarıda anlatılanlara göre çizmeyi becemedim, bana çizmem konusunda yardımcı olur musunuz :(

naz-naz

Kayıtlı Üye
lütfen çok rica ediyorum daha açıklayıcı yazarmısınız iyi anlayamadım yukarıda 4 ayrı şekil var ön sayfaya hangisi arkaya hangisi yazılacak ve sonra ne yapacagız üzerimizdemitaşıyacagız yoksa iş yerimizde bir yeremi yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

squirrel

Kayıtlı Üye
ben en üstte sağda ve solda yazılan yazıları okuyamıyorum onuda ekte veirirmisniz_

anlamadığım şey şu tılsımı hazırladıkdan sonra niyetmi etmemiz gerekiyor?

ayın ve günün tılsımınıda yazacakmıyız?

diablos

Kayıtlı Üye
hocam rica etsem tam kağıda çizilmiş şeklini paylaşabilirmisin bide 2 resim ne oluyor biraz yeniyim de bu konularda

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Çok teşekkür ederiz değerli arkadaşım birde özel kalem falan gerekiyormu? Herhangi bir kalemle yapabilrmiyiz?

deangel

Kayıtlı Üye
öncelıkle emeğiniz için teşekkürler.Bu tılsımı hazırladıktan sonra nasıl saklayacağımızı da söyleyebilir mi?
Örneğin dükkan ve ya ev bereketı için evin ve ya dükkanın neresınde saklanması gerekir?

pshyco_x

Kayıtlı Üye
esasında bunların çizimi için kan kullanılır etkisinin göstermesi için. Kanın kullanılmasının amacı değerinin bilinebilmesi içindir yani tılsım için sizin en değerli olan şeyiniz gerekir bu da kandır. Genellikle safran mürekkebi kullanılır. Bence çok bir önemi yok bu imgeyi imajinasyon olarak bile çağırsanız etkili olacaktır.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Çok teşekkür ederiz değerli arkadaşım birde özel kalem falan gerekiyormu? Herhangi bir kalemle yapabilrmiyiz?

-1. seçenek: Tavsiye edilen tahta divid kalem kullanmanızdır. Sokaktan bulacağınız uygun boyuta bir dal parçasını yontarak divid haline getirebilirsiniz. Bu kısmı yapamazsanız eğer demir uçlu divid kullanabilirsiniz.

-2.seçenek: Kurşun kalem kullanacaksanız; plastik olanları tercih etmeyin.

hocam rica etsem tam kağıda çizilmiş şeklini paylaşabilirmisin bide 2 resim ne oluyor biraz yeniyim de bu konularda

-Ekte görülen; çizilecek tılsım resminde(2.resim) sol üst köşede Melek Tzadkiel Sigili, sağ üst köşede Melek Pachaiel Sigili'nin daha net şeklidir.

-Tılsımın ön yüzüne resim 2'yi (1.resimde ibranice sayıların karşılıkları bulunmaktadır, sayıların olduğu kısma bunları yazacaksınız) arka yüzüne Jüpiter'in 1. pentakl (birkaç mesaj öncesinde paylaşımı görebilirsiniz.) çizilecek.

lütfen çok rica ediyorum daha açıklayıcı yazarmısınız iyi anlayamadım yukarıda 4 ayrı şekil var ön sayfaya hangisi arkaya hangisi yazılacak ve sonra ne yapacagız üzerimizdemitaşıyacagız yoksa iş yerimizde bir yeremi yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

-Tılsımı tamamen görünmeyeceği bir yer yerine fazla göz önünde olmayan bir yere asabilirsiniz.

şu etrafındaki çift dairenin aralıkları biraz geniş oldu ve eşit olmadı sorun olurmu?

-İşleme başlamadan önce en kusursuz haliyle çizene kadar alıştırma yapın. Şekle en çok benzeyen haliyle işleminize başlayın. Özellikle ibranice harflerin yazımına dikkat etmelisiniz. Bunun içinde aynı pratiğin yapılmasını tavsiye ederim.

esasında bunların çizimi için kan kullanılır etkisinin göstermesi için. Kanın kullanılmasının amacı değerinin bilinebilmesi içindir yani tılsım için sizin en değerli olan şeyiniz gerekir bu da kandır. Genellikle safran mürekkebi kullanılır. Bence çok bir önemi yok bu imgeyi imajinasyon olarak bile çağırsanız etkili olacaktır.

-Bu tarz işlemlerde kan kullanılması tavsiye edilmez. Kişi kendinde hatasız olarak işlemi yapacağına güveniyorsa tabii ki sorun yoktur fakat kanla yapılan işlemler bozulamaz. Herhangi küçük bir hata, sonucu ters çevirebilir.

liolio

Kayıtlı Üye
Anlamınız Bilmediğiniz şleyleri yazmayın ve okumayın once anlamını araştırın ki bu yazıların bir çoğu Allaha peygamberlerine hakaret küfür şeytana övme içerebilir Dikkatli olunması gerek bu konularda ben kısa bir düredir bu konuları araştırıyorum ama Benim Gördüğüm nacizane düşüncem budur.

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Paylaşılanları uygulamış olan arkadaşlardan, uygulama sonrasında hayatında pozitif veya negatif ne gibi değişimler olduğunu özetleyebilecek olan var mı rica etsem...

Merhaba, Acaba bu uygulama için en uygun majikal gün ve saat nedir? Tılsımı evde mi bırakmalı (şu ana kadarki yorumlardan öyle anlaşılıyor) yoksa kişi üzerinde de taşıyabilir mi, ya da bir yere saklasa evden dışarı çıktığı zamanlar üzerine alması uygun olur mu? (ya da gerek yok mu buna)

Bu konuyu açan arkadaş galiba foruma girmiyor olsa gerek. Rica etsem yukardaki sorduklarımla ilgili bilgisi olan başka bir üye ya da moderatör var ise cevap yazabilir mi?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Uygulamayı Jüpiter günü ve saatinde yapmalısınız, bunun hesaplaması içinse 2015 Ephemeris takviminde gerekli yönlendirmeler bulunur.

Uygulama kapalı bir şekilde istenildiği gibi taşınılabilir veya bir yere asılabilir.

Pozitif-negatif lik durumu yapan kişiden kişiye değişecektir. Uygulamayı yaparken herhangi bir hata veya olumsuzluk sonucu negatif önde etkileyecektir. Zannedersem halihazırda uygulamanın içeriğinde yapılma günü ve saati küçük ipuçlarıyla belirtilmişken sizin bunu tekrardan sormanız deneyimsiz ve yeni başlayan biri olduğunuzu anlıyorum. Bir yerden eklerken bir yerden eksiltmemeye dikkat etmenizi öneririm.

Diğer bir mevzu ise site kurallarımıza göre flood=ard arda yorumlarda bulunmak yasaktır. Bundan dolayı yorumlarınız birleştirildi. Bir dahakine dikkat ederseniz seviniriz.

İyi forumlar.