Azap vermek için

esinder

Kayıtlı Üye
Xmahmurx e katiliyorum.eksik verilen buyuler yapilirsa nasil felaketle sonuc verir.panzahirinide yazin ozaman yada mabet yetkilileri bizi kurtarir mi :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Xmahmurx e katiliyorum.eksik verilen buyuler yapilirsa nasil felaketle sonuc verir.panzahirinide yazin ozaman yada mabet yetkilileri bizi kurtarir mi :)
Üyelerimiz eksik bilgiler verildigi ifade edilen paylaşımları sadece bilgi amaçlı okuyorlar öyle bir metot yönteminden haberdar oluyorlar... Direksiyonu olmayan arabayı kimse kullanmaya kalkmaz sanırım...

SAH_MUHAMMED

Banlı Kullanıcı
eksik dua bir etki yapmaz, neyi nasıl paylaşmamız gerektigini biliyoruz ona göre paylaşıyoruz, ayrıca ögrenme degil ögretme makamındayız...
MAKAMIN ÇOK TEHLİKELİYMİŞ DİKKAT ET !

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
eksik dua bir etki yapmaz, neyi nasıl paylaşmamız gerektigini biliyoruz ona göre paylaşıyoruz, ayrıca ögrenme degil ögretme makamındayız...
MAKAMIN ÇOK TEHLİKELİYMİŞ DİKKAT ET !
Uyarı için teşekkürler, herkes kendi makamını bilir. Bilmekten kasıt, hakikaten bilmektir. Bir haber olmak değildir. Bir haber olup da birşeyler demek hiç değildir. Merek etmeyiniz.

iigood

Kayıtlı Üye
arkadas bu bilgileri vermemekte hakli cunku cezasini cok iyi bilir kotuluk icin kullanilan herseyin allah anzarinda affi yoktur. okuyun bilgilenin ama uygulamayin.

sogukates

Kayıtlı Üye
Vermek zorundada değil , bilgi kişiye ayit ister hepsini , ister bir kısmını isterse hiç paylaşmayabilir.Ayrıntısına kadar paylaşılmış olsa kafası kızan istediğine yapabilir , kimi arkadaşına kimi evladına kimi kardeşine .İnsan kareşine evladına yapar mı demeyin yapıyorlar oğluna gelinine yada damadına büyü yaptıran ne analar var yada tam tersi evlatlar yada gelinler damatlar var.Zaten yabancıdan kötülük gelmez en yakınlarımızdan gelir.

zeyno80

Kayıtlı Üye
Bu konuda degil ama baska bir konuda nasıl ulasabilecegiz size
Bu siteye yeni uyeyim her satiri dikkatle okuyorum az bucuk anliyorsam boş birsry gormedim ve yararlanmak istiyorum ama msj kısmı yok galiba ?

eksik dua bir etki yapmaz, neyi nasıl paylaşmamız gerektigini biliyoruz ona göre paylaşıyoruz, ayrıca ögrenme degil ögretme makamındayız... Bu tür uygulamaları elbette ki eksik vermek durumundayım, tam almak isteyenler zaten bi şekilde bana ulaşır niyetini arz eder uygun görürsem gerisi veririm..

Size nasil ulasacagiz.Bu konuda degil ama mutlaka birseyi anlatip sormam lazim.Yeni uyeyim ve sitenizi satir satir okuyorum.Biraz anliyorsam bayagi dolu bir site ama ozelden birsey soramıyorum ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Size nasil ulasacagiz.Bu konuda degil ama mutlaka birseyi anlatip sormam lazim.Yeni uyeyim ve sitenizi satir satir okuyorum.Biraz anliyorsam bayagi dolu bir site ama ozelden birsey soramıyorum ������
Kontejyan isimli üye yasaklı olduğu için size cevap veremez.
Sormak istediğiniz şeyleri sorular bölümünden sorabilirsiniz özel bir durumunuz var ise yönetime özel mesaj yolu ile danışabilirsiniz.

zeyno80

Kayıtlı Üye
Sormak istediğiniz şeyleri sorular bölümünden sorabilirsiniz özel bir durumunuz var ise yönetime özel mesaj yolu ile danışabilirsiniz.

Iste o bolumu bulamiyorum nerden nasil gonderecegim bulamiyorum.Lap top çöktü telden giriyorum acaba bundanmi goremiyorum.Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim nerden gonderecegim ???

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Iste o bolumu bulamiyorum nerden nasil gonderecegim bulamiyorum.Lap top çöktü telden giriyorum acaba bundanmi goremiyorum.Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim nerden gonderecegim ???

Üstte özel mesajlarınız diye bir alan var. Oraya girip yeni özel mesaj gönder seçeneğini seçip kişi yerine origanum, URUMHAMATAHAYİL ve ya yule yazıp mesajınızı da yazıp gönderebilirsiniz. Mobil site daha kolay aslında. Direkt olarak özel mesaj bölümü açık olarak görünüyor.

zeyno80

Kayıtlı Üye

Üstte özel mesajlarınız diye bir alan var. Oraya girip yeni özel mesaj gönder seçeneğini seçip kişi yerine origanum, URUMHAMATAHAYİL ve ya yule yazıp mesajınızı da yazıp gönderebilirsiniz. Mobil site daha kolay aslında. Direkt olarak özel mesaj bölümü açık olarak görünüyor.

Deneyecegim yapamazsam yine rahatsiz ederim sizi izninizle ?

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Büyük bir iştahla deneyeceğim teşekkürler

VASSAGO

Banlı Kullanıcı
İş
Yazılım Mühendisi
Biraz daha hafif bir uygulama yokmu acaba mesela pişman olsun dedikleri için özür dilesin bizden gibi vicdan azabı çeksin gibi çünkü kimseye zarar vermek sizi haklı yapmaz ondan farklıda yapmaz !!

madasin

Kayıtlı Üye
Konuyu açan üyenin bildiğim kadarı ile site ile ilgisi yok. Yasaklı idi fakat ayrıldığını biliyorum.