Tılsım ve yazmaları tesirsiz bırakmak için basit bir uygulama

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ev içerisinde buldugunuz ne işe yaradıgını bilmediginiz yada kim tarafından koyuldugundan haberinizin olmadıgı muskaları iptal etmek için, yapılacak yöntem;
muska bulundugu poşet bez naylon vb şeylerden arındırılarak sadece kagıt ortaya çıkarılmalı, daha sonra normal yemeklerde kullanılan bir miktar sirke içerisine atılmalı, 1 gün kadar burda bekletilmeli.. 2.gün muska sirkeli sudan çıkarılarak üzerine 3 felak 3 nas okunup üflenmeli.. bir miktar tuz üzerine serpilip bir akarsuya yada topraga gömülmeli.. Kesinlikle yakılmamalı, eger yakarsanız şeytani güç bitmez aksine artar...

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Çok dogru bir konuya deyinmişsiniz kontenjan ellerine saglık peki domuz yagı sürülen bir eşya nasıl yok edilir aynı yöntem kullanılabilirmi?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Çok dogru bir konuya deyinmişsiniz kontenjan ellerine saglık peki domuz yagı sürülen bir eşya nasıl yok edilir aynı yöntem kullanılabilirmi?
Domuz yagı uygulamasını yok etmek için daha ciddi bir çalışma gerekir ancak etkiyi azaltmak için o kapı 2 yaşını geçmemiş bir erkek çocugunun idrarı ile silinmelidir.. Bu etkiyi büyük oranda yok edecektir..Temiz bir kagıt üzerine misk ve safran ile 100 defa yazılan besmele 100 defa yazılan Elif harfi bu etkiyi yine azaltan metotlardandır...

vampir

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Klasik Filoloji
Peki evde var olunduğunu bilinen ama bulunamayan muskaları vs. nasıl bulabiliriz? Bir yolu var mı?

YasinLY

Kayıtlı Üye
Güzel bir bilgi eğer, böyle bir şey olursa lazım olur.

sabahh

Kayıtlı Üye
peki yediklerimiz? büyü yapılmış bir gıdayı tükettiğimizde hangi duayı okumamız gerekiyor yada arkadaşımıza yapıldıgını düşünüyorsak

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
peki yediklerimiz? büyü yapılmış bir gıdayı tükettiğimizde hangi duayı okumamız gerekiyor yada arkadaşımıza yapıldıgını düşünüyorsak
Yedirme ve içirme gibi durumlardan kurtulmak için Menengiç uygulaması yapılır, 41 Menengiç tanesine ayrı ayrı felak ve nas okunur menengiçler aç karnına 7 güne bölünerek yutulur..

sabahh

Kayıtlı Üye
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Ayrıca yapılan büyülerin süresi oldugu ve büyü yapılan insanın sürekli başının agrıdıgını duymuştum bunun gerçeklik payı varmı?

bodrumlu

Kayıtlı Üye
Slm verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.benim bir sorum var.3 yıl önce cinleri olan bir hocanın yanına gitmiştik.o zaman 14 yaşındaydım.hoca annemlere beni dışarı çıkarmasını aksi takdirde akşam yine gelebileceğimizi söyledi.beni odadan çıkardılar,bende bir halsizlik belirdi.baş ağrısı açlık halsizlik meydana geldi.karnım aç,önüme yemek koyuyorlar yemek yiyecek halim yok.akşam yine gittik hocaya.hoca kağıdın üzerine birşeyler yazıp su bardağının içine koydu ve o zsuyu bana içirdi.o suyu içtiğim an olağanüstü bir rahatlama duydum ve halsizliğim kayboldu.sonra o hoca bana bir muska yazdı.ben o muskayı bayağı bir zaman taktım.sonra muska boğazımı sıkmaya başladı geceleri muskayla uyuyamaz oldum.sonra annem o muskayı sirkeli suyun içinde beklettikten sonra yakacağımızı söyledi.zorlada olsa o kağıdı yaktık.sizce bunun benim üzerimde bir etkisi kalmış olabilir mi?

origanum

Yönetici
Slm verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.benim bir sorum var.3 yıl önce cinleri olan bir hocanın yanına gitmiştik.o zaman 14 yaşındaydım.hoca annemlere beni dışarı çıkarmasını aksi takdirde akşam yine gelebileceğimizi söyledi.beni odadan çıkardılar,bende bir halsizlik belirdi.baş ağrısı açlık halsizlik meydana geldi.karnım aç,önüme yemek koyuyorlar yemek yiyecek halim yok.akşam yine gittik hocaya.hoca kağıdın üzerine birşeyler yazıp su bardağının içine koydu ve o zsuyu bana içirdi.o suyu içtiğim an olağanüstü bir rahatlama duydum ve halsizliğim kayboldu.sonra o hoca bana bir muska yazdı.ben o muskayı bayağı bir zaman taktım.sonra muska boğazımı sıkmaya başladı geceleri muskayla uyuyamaz oldum.sonra annem o muskayı sirkeli suyun içinde beklettikten sonra yakacağımızı söyledi.zorlada olsa o kağıdı yaktık.sizce bunun benim üzerimde bir etkisi kalmış olabilir mi?

Önce kağıdı küçük küçük kesip sonra sirkeli suda yazılar silinene kadar ya da 7 gün karanlık bir yerde bekletmeniz sonra yakmanız ve artan külleri ve sirkeyi de toprağa dökmeniz gerekirdi. Tam olarak bozma yöntemi böyledir. Ama niyet önemlidir, tam olarak bilmiyordunuz ve doğruya yakın bir uygulama yapmışsınız, bu yüzden yapılan muskanın etkisi kalmamıştır. İçiniz rahat olsun.

can-dan

Kayıtlı Üye
Ev içerisinde buldugunuz ne işe yaradıgını bilmediginiz yada kim tarafından koyuldugundan haberinizin olmadıgı muskaları iptal etmek için, yapılacak yöntem;
muska bulundugu poşet bez naylon vb şeylerden arındırılarak sadece kagıt ortaya çıkarılmalı, daha sonra normal yemeklerde kullanılan bir miktar sirke içerisine atılmalı, 1 gün kadar burda bekletilmeli.. 2.gün muska sirkeli sudan çıkarılarak üzerine 3 felak 3 nas okunup üflenmeli.. bir miktar tuz üzerine serpilip bir akarsuya yada topraga gömülmeli.. Kesinlikle yakılmamalı, eger yakarsanız şeytani güç bitmez aksine artar...

sitemizden alıntı...Sevgiyle....

yurdagül42

Kayıtlı Üye
ben bulduğum muskayı sirkeli suda bekletip.tuz da eklemiştim. sonunda da yakmıştım.inşallah bir şey olmaz.

emilia23

Kayıtlı Üye
muskaları bulacak durumda değilsek? gömülü falansa, uzaktan nasıl tesirsiz hale getirebiliriz?

gülşahhhhhhgönenbaba

Kayıtlı Üye
sevgili kontenjan ben aslında birsey sormak istiyorum anahtarlık gibi birseyin üzerine bir sey okutulabilirmi bu kırmızı renkte lütfen cvp yazabilecek kimse var mı

düzey

Kayıtlı Üye
Yedirme ve içirme gibi durumlardan kurtulmak için Menengiç uygulaması yapılır, 41 Menengiç tanesine ayrı ayrı felak ve nas okunur menengiçler aç karnına 7 güne bölünerek yutulur..
bu formülü deneyeceğim yediğim içtiğim yıllardır içimde etkisi olur değil mi evde bulduklarımı hep denize atmıştım bilmiyordum insanlar ne dedilerse onu yaptım o zaman.

bu arada 1 felak 1 nas her taneye ayrı ayrı okunuyor değil mi