Özdeğer ve Kendine Güven Subliminal Telkinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Söz verdiğim gibi Özdeğer ve Kendine güven çalışmalarınıda ekliyorum.Bu çalışmaları yaparken sabah uyandığınızda ve yatmadan önce kendi hazırladığınız yada elinizde bulunan olumlamalarla pekiştirmenizi öneririm.Olumlamaların bilinçaltımıza etkileriyle ilgili bir yazım daha olucak.
Herkese keyifli dinlemeler diliyorum

İndirme Linki (Kendine Güven)
http://rapidshare.com/files/361432846/Kendine_g__ven.zip

İndirme Linki (Özdeğer)
http://rapidshare.com/files/361525073/OZDEGER.rar.html

Şifre
gizlimabet

Kendine Güven
http://rapidshare.com/files/368273617/Kendine_g__ven.rar
Özdeğer
http://rapidshare.com/files/368281156/OZDEGER.rar

Şifre:gizlimabet

NLP Master Practitioner Hürriyet Kalalı olumlamaları kullanılmıştır.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Kendine güven dosyasının içindeki "güven ters" diye bir mp3 var. Merakımı celbetti. Neden ters ?

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Ters olan mp3 ün içerisinde de olumlama gurupları var ama kayıt ters yapılmış ve müziğin arkasına gizlenmiş.Biz anlamasakta bilinçaltımız tersten söylenen bişeyi de algılıyor,böylelikle mesajları birçok teknikle pekiştirmiş oluyorsunuz.

mally

Kayıtlı Üye
Güven Tersteki telkini duyabiliyorum ben. Sanırım fazla sesli yapılmış.

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Kulaklıkla dinlemiyorsunuz değil mi?
Özür dilerim ama kulaklıkla dinlemenin ne gibi bir mahsuru olabilir? Yani bende hoparlör yok ta. Genelde bu tür çalışmaları ya kulaklıktan ya da cep telefonu hoparlöründen dinliyorum. Mümkünse detaylı yanıt vermenizi rica edeceğim, çünkü sizin yönlendirmenize göre pc hoparlörü alacağım. Şimdiden teşekkürler.

logii

Kayıtlı Üye
Kulaklıkla dinlemeniz daha iyi olur çünkü, mp3'e daha çok konsantre olmuş olursunuz ve dıştan gelen seslere karşı daha uzak kalırsınız. Bu da daha iyi sindirilme için iyi bir yöntemdir.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
özür dilerim ama kulaklıkla dinlemenin ne gibi bir mahsuru olabilir?yani bende hoparlör yokta,genelde bu tür çalışmaları ya kulaklıktan yada cep telefonu hoparlöründen dinliyorum,mümkünse detaylı yanıt vermenizi rica edeceğim,çünkü sizin yönlendirmenize göre pc hoparlörü alacağım....şimdiden teşekkürler

Herhangi bir sakıncası tabiki yok oluşturulan ses dosyaları yanında kulaklıkla dinlenmeli ibaresi yoksa hoparlörle daha etkili olması için doldurulmuş.Aynı olumlama gruplarından bir çok ortamda dinlenebilmesi açısından değişik şekillerde doldurulmuştur.Sizin için hangisi uygunsa o şekilde dinleyin tabiki.Ben size en iyi şekilde sonuç veren açıklamaları yaptım.İyi dinlemeler dilerim.

tekrar özür diliyorum,kendine güven linki eror veriyor,

Yarın öğlene kadar linki yenilemiş olurum.Kusura bakmayın şuan imkanım yok.Yarın sorunsuz indirebilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ailuros mesaj olarak yazmış başka linkleri görmemişsiniz sanırım ben o linkleri aldım ilk konu mesajına yeniden kopyaladım diğer altarnetif linkleri deneyiniz çalışıyor

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Ilgin için teşekkür ederim .
Indirdim fakat arşiv biçimi taninmiyopr hatasi verdi her iki link de açilmiyor

Merhaba

Linkler yenilendi Urum da ilk mesaja eklemiş.Linkler açılmıyor demişsiniz bende denedim açılıyor.Yanlış linki deneme ihitmalinizi göz önünde bulundurarak tekrar aşağıya ekliyorum.

Kendine Güven
http://rapidshare.com/files/36827361...ine_g__ven.rar
Özdeğer
http://rapidshare.com/files/368281156/OZDEGER.rar

Şifre:gizlimabet

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
pardon cahilliğimi bağışlayın da rapidshare indirmeyi bilmiyorum denedim yapamadım yardımcı olan olursa bu konuda minnettarım şididen teşekkürler
yukarıdaki linkleri tıkladığınızda rapid'in anasayfası açılıyor,orda free user butonunu tıklayın,karşınıza çıkan zaman göstergesindeki saniyeler sıfırlandığında download butonu çıkıyor,ona tıklayın...eğer bunu soruyorsanız tabi.
ha birde rapid 2 indirimi üstüste onaylamayabilir,mb barajı var çünkü,ozamanda ilk dosyayı indirdikten sonra modeminizi kapatıp açın ıp niz değişsin,indirme işlemini bu kez 2. link için uygulayın

haziran

Kayıtlı Üye

Ailuros

Banlı Kullanıcı
bu telkinler sizin kendi hazırladığınız şeyler mi. içerikleri nedir.

Olumlama guruplarını aşağıda belirttim.Bunları kendinizde gün içinde tekrarlayabilirsiniz.

Özdeğer
Ben her halimle değerliyim.
Ben her halimle değerli olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben her halimle değerli olduğumu kabul ediyorum.
Ben her halimle değerli olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben her halimle değerli olduğum için şükrediyorum.
Ben kendi değerime sahip çıkıyorum.
Ben kendi değerime sahip çıktığımı biliyor ve inanıyorum.
Ben kendi değerime sahip çıktığımı kabul ediyorum.
Ben kendi değerime sahip çıktığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendi değerime sahip çıktığım için şükrediyorum.
Ben kendime değer veriyorum.
Ben kendime olduğum gibi değer veriyorum.
Ben herkese değer veriyorum.
Ben herkese olduğu gibi değer veriyorum.
Ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum.

Kendine Güven
Ben güvenilirim.
Ben güvenilir olduğumu biliyor ve inanıyorum.
Ben güvenilir olduğumu kabul ediyorum.
Ben güvenilir olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben güvenilir olduğum için şükrediyorum.
Ben kendime güveniyorum.
Ben kendime güvendiğimi biliyor ve inanıyorum.
Ben kendime güvendiğimi kabul ediyorum.
Ben kendime güvendiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendime güvendiğim için şükrediyorum.

Kullanılan Olmulamalar NLP Master Practitioner Hürriyet Kalalı'ya aittir.

selo295

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben telkinleri indirdim ve dinlemeye başlıcam.Birşeyi merak ediyorum acaba bunları dinledikten sonra özgüveni ve özdeğeri hisseden oldu mu acaba?Yani işe yaradığını hisseden oldu mu?Bana yardımcı olursanız çok minnettar olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben telkinleri indirdim ve dinlemeye başlıcam.Birşeyi merak ediyorum acaba bunları dinledikten sonra özgüveni ve özdeğeri hisseden oldu mu acaba?Yani işe yaradığını hisseden oldu mu?Bana yardımcı olursanız çok minnettar olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

Bu telkinler direk olarak bilinç altınıza etki ediyor.Tabiki etkisi olacak.Öncelikle yaptığınız çalışmaya inanın bu şekilde güvensiz yaklaşırsanız zaten verim alamazsınız.

Sevgi ve ışıkla kalın.

AphraeL

Kayıtlı Üye

Ben çok büyük faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Siteye ilk üye olduğum zamanlarda cidden berbat durumdaydım. Şuan kendime ve çevreme daha başka bakıyorum. Daha mutluyum... Ama siz işe yarayacak mı derseniz zaten yaramaz çünkü bilinç altınız kulaklarını tıkayacaktır bu durumda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...