Tanrıça Sekhmet ile Negativite Kovma

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Bu Antik Mısır çalışmasını paylaşmaya başlamadan önce Tanrıça Sekhmet’i tanıtma gereği duyuyorum. Kendisini davet ederken gücünü, vasfını ve görüntüsünü bilmeniz sizin için çalışmayı bir nebze kolaylaştıracaktır.

Tanrıça Sekhmet
sekmet1.gif

Savaşın ve Yıkımın arslan başlı Tanrıçası Sekhmet, antik şehir Memphis’in yöneticisi olan Ptah’ın kız kardeşi ve eşidir. Yaratımının özü, Yüce Tanrı Ra’nın gözünden damlayan ateş zerrecikleridir. Ra, Sekhmet’i yoldan sapmış ve kendisine karşı gelen insanlara karşı bir silah olarak yaratmıştır. Ancak bir süre sonra Sekhmet kontrolden çıkmış, insan kanının tadını o kadar çok sevmiştir ki, Ra’nın sadık rahipleri ve takipçileri de dahil olmak üzere bütün insanoğlunu tehdit eder hale gelmiştir. Bu durumu durdurmak isteyen Ra, Nil Nehri’ni sihirli bir toz ile kırmızıya boyamıştır, arslan Tanrıça Sekhmet, kana olan susuzluğu ve zaafıyla, büyülenmiş Nil Nehrinden susuzluğunu giderdiği zaman Ra’nın büyüsüne maruz kalmış ve sakinleştirilmiştir. Böylece Tanrı Ra, insanoğlunun yok edilmesini önlemiş ve kudretiyle soyu korumuştur.

Sekhem isim köküne sahip olan Sekhmet’in kelime anlamı, ‘’güçlü,yıkıcı,kudretli olan’’ dır. Mısır’lı rahipler Tanrıça Sekhmet’in gazabından korunmak için, her gün ve gece, kendisi adına yapılmış 700‘den fazla heykelciğe ayinler düzenler ve adaklarını sunarlardı.

Tanrıça Sekhmet’i Davet
Altar üzerinde bulunması gereken malzemeler:
- Siyah Mum
- Beyaz Mum
- Yeni ve kullanılmamış sade, işlemesiz, beyaz renkli bir altar örtüsü
- Kendi boyunuzun uzunluğunda siyah bir iplik
- Büyük bir parfüm şişesi ya da bir vazo.
- Uygun bir tütsü
- Eklenti olarak iliştireceğim resim.

Bu çalışmayı her gece yapmanız, Tanrıça Sekhmet ile aranızdaki bağın güçlenmesine ve ayrıca temizlenme-arınma sürecinde çevrenizde bulunan yabancı enerjileri kovmanızda büyük bir yardımcıdır.

Bu çalışmaya başlamadan önce altar örtünüzün yıkanması gerekmektedir. Bu yıkama işlemi, bir leğen su içine ....... katılması ile olur. Örtünüzü yıkadıktan sonra kurumaya bırakmalı ve çalışmayı karanlık tamamen çöktükten sonra yapmalısınız.

Ardından eklentide verilmiş olan Sekhmet resmini yazıcınızdan çıkarın. Bu resmin elle çizilmesi her zaman için daha yararlı olsa da, bazıları için zor olacağından yazıcıdan çıkartıp kullanmak da uygun görülmüştür. Çıkardığınız bu resmi çalışmadan 1 gün önce ay ışığı görebilecek bir yere koyun. Bu işlem, resmin majikal güçlerle yüklenmesini ve aktive olmasını sağlayacaktır. Resim siyah beyaz çıkartılmamalıdır, bütün renklerinin canlı olarak görülmesi gerekmektedir.

Yazıcıdan çıkartıp şarj ettiğiniz bu resmi parfüm şişesine ya da vazoya yerleştirin. Altarınızın üzerinde sağında beyaz mum, solunda siyah mum duracak şekilde konumlandırın. İpliğinizi her bir mumun çevresinde 12 tur yapacak şekilde doladıktan sonra bağlayın. Yani iplik her mum üzerinde 12 kere tam daire yapsın ve turunu tamamlasın. Bu işlemler de tamamlandıktan sonra tütsünüzü ve mumları yakın.

Tanrıça Sekhmet’e çevrenizdeki negatif enerjileri yok etmesi ve kovması için davet edin. Ona bu ricanızı iletin ve dua edin. Ardından gözlerinizi kapatın ve Sekhmet’in çağrısını kullanın.

‘’...............’’ ((Kaldırılmıştır))

Bu mantrayı sürekli tekrarlayın. Çağrıyı tekrarladıkça ürperme, birinin size sürtünüyormuş gibi hissetmeniz, bazı çatırtılar duymanız veya nefes alış veriş sesleri duymanız oldukça olasıdır. Bu gibi durumlarda korkmanın anlamı yoktur, ne olursa olsun çağrıyı tekrar etmeye devam edin.

Bu çalışmada dikkat etmeniz gereken çok önemli bir husus vardır ki, o da egonuzdur. Bu Mısır rahipleri tarafından en güçlü demonları bile yok etmek için kullanılan bir ritüeldir ve gücü tartışılmazdır. Ama burada işi yapanın Sekhmet olduğu hatırlanmalı ve ego susturulmalıdır. Çalışma sırasında vizyon kabiliyetiniz varsa Sekhmet’in çevredeki negatif varlıkları yok etmesi veya kovması size izlettirilebilir. Bu gibi durumda sadece ve sadece izlemeniz ve hiçbir şey düşünmemeniz gerekmektedir. Çok nadiren demonlar Sekhmet’e karşı çıkma cesareti gösterebilmektedir ki bu da onların sonunu kendi elleriyle hazırlamalarıdır. Birçok Demon canını kurtarmak için bu ritüel yapıldıktan sonra kaçar ve bir daha geri gelmez. Çalışmanın sonunda Sekhmet’e teşekkürlerinizi sunun ve mumları söndürün.

Bu, eğer ismini bildiğiniz bir varlık tarafından rahatsız ediliyorsanız çok efektif bir çalışmadır. Bunun yanı sıra çevredeki negatif enerjileri def etmede de oldukça etkilidir. Bireysel çalışmalardan ziyade, grup çalışmaları bu davetin gücünü arttırır ve çok daha derin bir temizlenme süreci başlatır.

Bir tavsiye vermek gerekirse Sekhmet’i davet ederken, Tanrı Ra’ya da sizi koruması ve Sekhmet’in insan kanına olan susuzluğuna hakim olması için dua etmenizdir. Bu sizin için korunma da sağlayacaktır.

Düzenleme ve Çeviri bana aittir.--

Düzeltme: Çalışma yeni başlayanlar için güçlü ve tehlikeli bulunduğundan eksiltilmiştir.

Osiris

Kayıtlı Üye
Mükemmel ötesi bir paylaşım ve emek....Çok teşekkürler GrizzylyBear.:nopity:

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
peki neden buradaki asıl söylenecek kelime kaldırıldı tamam yeni başlayanlar için zararlı demişsiniz siz uyarınızı yapmışsınız peki biz bunu yapmak istersek o kelime olmadan nasıl yapıcağız?

Shadow Hunter

Kayıtlı Üye
arkadaşlar eksiltilen mantrayı bilen birisi bana özelden atabilir m, kemetik ekol ile ilgileniyorum ama kaynak çok az bu yüzden .... ile belirtilen mantrayı yönetimden talep ediyorum.

origanum

Yönetici
Bu mantrayı biz sansürlemedik ki bizden talepediyorsunuz. Paylaşan üye kendisi vermeyi uygun bulmamış. Birkaç yıl önce sitemizden ayrıldı, girse idi sorardınız kendisine.

Shadow Hunter

Kayıtlı Üye
Bu mantrayı biz sansürlemedik ki bizden talepediyorsunuz. Paylaşan üye kendisi vermeyi uygun bulmamış. Birkaç yıl önce sitemizden ayrıldı, girse idi sorardınız kendisine.
Ben yönetim tarafından sansürlendiğini sanmıştım, bağışlayın.