hazırlanacak bilinç altı ses dosyaları

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
farkındalık arttırıcı bir mp3'te iyi olurdu

nirvtti

Kayıtlı Üye
slm ben yeni üye oldum
hipnoz'a girebilmek için bir telkin hazırlayabilirmisiniz
bu sayede hem subliminal telkin dinlemekten kurtuluruz hemde daha hızlı sonuçlar alırız hemde hipnozun gizemli dünyasına adım atmış oluruz

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
slm ben yeni üye oldum
hipnoz'a girebilmek için bir telkin hazırlayabilirmisiniz
bu sayede hem subliminal telkin dinlemekten kurtuluruz hemde daha hızlı sonuçlar alırız hemde hipnozun gizemli dünyasına adım atmış oluruz
Yani siz, kendi kendinizi hipnoza sokacak ve dilediğiniz şeyleri yapacaksınız doğru mu anladım? Hipnoz eğitiminiz var mı? Olsaydı bunu istemezdiniz ve eğitimi olmayan birine böyle bir şey vererek ona kötülük yapamayız. Aynı zamanda bunu başkalarının üzerinde iyi niyetli olarak bile kullanmak isterseniz bir takım hasarlara da yol açabilirsiniz. Bu sebeplerden dolayı, talebiniz uygun değildir ne yazık ki.

nirvtti

Kayıtlı Üye
yanlış anlaşıldım otohipnoz içindi başkalarını hipnoza sokmak için değil
kendi üzerimizde çalışmak için
ayrıyetten daha önce ankarada 7 path self hipnoz eğitimine katıldım toplu çalşıma olduğundan olsa gerek faydasını göremedim oradan sertifikam var ama dediğim gibi başkalarını sokmak değil kendi üzerimizde çalışmak için yoksa dediğiniz doğru yani başkaları için olduğu zaman büyük amaçla kötüye kullanacak kişiler çıkacaktır

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yanlış anlaşıldım otohipnoz içindi başkalarını hipnoza sokmak için değil
kendi üzerimizde çalışmak için
ayrıyetten daha önce ankarada 7 path self hipnoz eğitimine katıldım toplu çalşıma olduğundan olsa gerek faydasını göremedim oradan sertifikam var ama dediğim gibi başkalarını sokmak değil kendi üzerimizde çalışmak için yoksa dediğiniz doğru yani başkaları için olduğu zaman büyük amaçla kötüye kullanacak kişiler çıkacaktır
Size özel bir şey olursa tamam ama anladığınız üzere genele böyle bir şey olması söz konusu değil. :)

nirvtti

Kayıtlı Üye
slm
burad aücretsiz subliminal telkin paylaşımları oluyor
peki bu kişiye özel yapıldığında ücretli mi oluyor
ben bu subliminal telkinleri 2-3 senedir dinliyorum ve açıkcsı somut bir etki alamadım örnek zengin olmadım yada karşı cins telkini yaptırdım kızlar yolda üzerime atlamıyor :)
merk ettiğim bu sitede dinleyipde evet zengin oldum playboy oldum diyen var mı ben telkinleri en az 4 ila 6 saat kadar dinliyorum etki görenler varsa ne kadar zamanda olduklarını paylaşabilirlermi
şimdi değiş ve hayatım değişti sitelerine ait telkinlerden faydalanıyorum bu arada

nirvtti

Kayıtlı Üye
en az 4 ila 6 ay kadar dinliyorum saat yazmışım bu arada ve bütün gün dinliyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu telkinler bir başkasına değil size etki eder. Yani birilerinin sizin üstünüze ''atlaması'' (nasıl bir tabirse) durumu için değildir. Sizin öz güveniniz yerine gelir, yürüyüşünüz ve konuşmanız değişir, belki o zaman birileri size daha farklı bakabilir. Yani telkinler size yapılır. İş sizde biter. Umarım durumu özetleyebilmişimdir. Kişiye özel yaptırılacak telkin çalışmaları için Urum'a başvurun, zamanı varsa hazırlar. İleri düzey ve profesyonel hizmet de elbette ücretli olabiliyor. Bu telkin konusunu Urum'a sorunuz.

nirvtti

Kayıtlı Üye
zaten üstüme atlamıyorlar kısmını espri olsun diye söyledim
o farklı bakış açısı oluşmadı karşı cinsten ve içeriğindeki gibi özgüven istediğim seviyeye gelmedi dediğim parasal konularda bir değişiklik yok bu yüzden diyorum böyle evet tam değişim sağladım diyen üyeler varsa paylaşırlarsa sevinirim
ayrıyetten sorulara hemen cevap verdiğiniz için teşekkürler
saygılar

fermantasyon

Kayıtlı Üye
merhaba
duruş bozukluğum var kaç kez doktora gittim spor yaptım ama biraz da alışkanlıktan hep kambur duruyorum acaba onun için de olabilir mi

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
resim çizme yeteneği için bi telkin hazırlanabilirse çok sevinirim

zenithmx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bilinçaltı ses dosyaları genellikle psikiyolojik durumlar, bazı olumsuz etkilerden kurtulmak ve bir konu üzerine dikkati arttırmak için hazırlanıyor. Yetenek kazandırmak için hazırlanabileceğini sanmıyorum. Mantıklı düşündüğünüz zaman böyle birşey sanırım mümkün değil. Yetenek o konu üzerinde çalışmayla geliştirilir. Ses dosyalarıyla değil. Çünkü örneğin resim çizmek el becerisiyle ilgilidir zihin becerisi sadece ne çizeceğinizi etkiler.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar zenithmx'inde bahsettiği resim müzik ve bu tarz kabiliyet gerektiren durumlarda telkinler sadece yaratıcılığınıza etki edebilir.Lütfen istek yapmadan önce bilinç altı telkinleri subliminal mesajlar hakkında biraz araştırma yapalım.Gerekli bütün bilgiler sitede mevcut.

Sevgi ve ışıkla kalın

aşk1

Banlı Kullanıcı
URUMHAMATAHAYİL benim istediğimin konusu şöyle; Kişiyi ders çalıştırya yiten,Dersleri hızlı ve iyi anlamasını sağlayan kısacası derste başarılı olmayı sağlayan olsun nolur böyle olursa bana çok büyük iyilik edmiş olursun.

emotion

Kayıtlı Üye
sağlıklı kilo verme yada bilinçaltına doğru olumlamalarla iletilen sağlıklı beslenme

vica pota

Kayıtlı Üye
Çocukluk ve genç yetişkinlik dönemine kadar ilaç tedavisine (dikkat dağınıklığı-davranış bozukluğu) maruz kalmış olanların bu yaşanan olumsuz etkilerinden arınabilmeleri ve gecikmiş aktivasyonlarının tamamlanabilmesi için bir çalışma eğer yapılabiliyorsa.?

aslicon

Kayıtlı Üye
spor yapma alışkanlığı kazanmak için de birşeyler yapmanız mümkünmü??

BaDeSuLTaN

Kayıtlı Üye
hızlı dusunme
psisik yeteneklerı ortaya cıkarma olabılır sımdıden tsk ler

nsırrıorik

Kayıtlı Üye
anksiyete bozukluğu ;ölüm korkusu için bir ses dosyası beni şu ilaçtan kurtarırdı:(

[XTR] Similar Threads