Tüm Dilekler İçin Şahmeran Duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
işte şehmeran duası 7 kere ardarda 3 gün boyunca okuyun bu dua anadoluda yılanların eve girmemesi yada tarlada vs vs gibi yerlerde yılanların saldırısına uğramamk için okunurmuş

şehmeranın diğer bir özelliğide dilekleri gercekleştirmesidir bollluk ve bereket vermesidir bu dua dediğim şekilde okunursa 40 gün içinde gercek olurmuş

bu dua ile ilgili olarak başlarken şehmeran aşkına diYerek başlamak gerektiğine dair bir inaç vardır benden söylemesi uygun değildir

Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum.Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad.Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim.Allahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim.
Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu.Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim.Allah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.
Allahu la illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan.Allahu la ilahe illa Huvel Kadir’ul Kahiru.
Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim.
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs.Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis.Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.
Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u MuhlisineLehuddiyn. Subhane birahmetike ya erhammerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

külkedisi

Kayıtlı Üye
ben şahmeran duasının sevdiğine kavuşma duası olarakta biliyorum,benim bildidiğim 3 gün boyunca günde 61 defa şahmeran duası okunursa sevdiğin seni büyük bir aşkla severmiş ve kavuşurmussunuz.

dilem

Kayıtlı Üye
simdi hangisini yapalim urum ne diyorsunbu konuda? külkedisi haklimi ???

azrael

Kayıtlı Üye
benim bildiğin hiçbir duanın sakıncası olmaz. ama tabiki uygun saatlerde okumak en iyisidir.

peril

Kayıtlı Üye
ben şahmeran duasının sevdiğine kavuşma duası olarakta biliyorum,benim bildiğim 3 gün boyunca günde 61 defa şahmeran duası okunursa sevdiğin seni büyük bir aşkla severmiş ve kavuşurmuşsunuz.

oda olabilir :D:D:D ama bu duayı en kısa sürede okuyacağım tabi basta ezberlemem gerek:D:D:D

HOZEN

Kayıtlı Üye
Peril canımm :) ama benim yazdığım gerçek...Yoğun ve inanarak okudum...Sen de oku ...Sadecee 1 kere canımm.okk:Angel_anim: aradı ve sonrasında da görüştük.Yani artık tekrar beraberiz.İstediğim gbi dilediğim gibii .

peril

Kayıtlı Üye
peril canımm :) sanırımm dalga geçiosunn.amaa benim yazdığım gerçekk...yoğun ve inanarak okudumm...Sende oku ...sadecee 1 kere canımm.okk:Angel_anim: aradı vee sonrasında da görüştük.yani artık tekrar beraberiz.istediğim gbi dilediğim gibii .

Yanlış anladın urum günde 7 kez 3 gün boyunca demiş bir baska üyede güde 61 kez 3 gün boyunca okunursa sevdigin kişi seni sever demiş ondan 7 mi 61 defa mı dedim yanlış anlamayalım lütfen...

psikopat

Kayıtlı Üye
Ya peril yanliş anlamişlar seni ..çok görme mutluluktan:)allah daim etsin hozencim..dua isteyen varsa benndeee çoooook arkadaşlar...bunlari araştirmaktan alim olcam valla...şaka değil arkadaşlar gerçek valla....:)

HOZEN

Kayıtlı Üye
Ok.yanliş anlamiş olabilirim. :) soruna cvp yazdim sanirim.

lorenya

Banlı Kullanıcı
çok heyecanladım:Dpaylaşım için çok çok teşekkürler..okumadan önce abdest aldınız mı???

selenim

Banlı Kullanıcı
vallahi tutarsa dileyin benden ne dilerseniz...hozan cidden oldumu dileğin ciddimisin yaaa:(

selenim

Banlı Kullanıcı
psikpat daha kesin bildiğin bi dua varmı yada tılsım gibi buyu bile olur..
bunuda deniyeceğim...inanmak çok önemli değilmi...

kar tanesi

Kayıtlı Üye
peki bu duayı var olan:oops: süren bir ilişkide yani eşler arsı aşkı sevgiyi alvlendirmek için okuyabiliyormuyuz lütfen acele cevappppp yazın

HOZEN

Kayıtlı Üye
vallahi tutarsa dileyin benden ne dilerseniz...hozan cidden oldumu dileğin ciddimisin yaaa:(

evet. çok ciddiyim.Oldu ve şu an hala beraberiz . Hee ne kadar böle devam eder bilemem :) amaa .dediğin gibi canım belki sadece bi tesadüfdür ama duaya inanıyorum onun gücünee :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...