Kardeşime bir şeyler oluyor

qizLimahKum

Kayıtlı Üye
Geceleri saat 22:00 gibi yatıp 1 ve 1 buçuk saat sonra "abla ablaa" diye seslenerek uyanıyor. Ben de:
-Efendim ne oldu
-Abla bana kızıyorlar
-Neden ablam kim kızıyor?
-Abla görmüyor musun?!
-Ablam odada bir şey yok
Ağlamaya başlıyor ve daha sonra
-Abla, tuvalete gidebilir miyim diye izin istiyor. Bunu her gece tekrarlıyor .. Kimi zaman dövdüklerini söylüyor, kimi zaman bağırdıklarını söylüyor ve her konuşmasından sonra abla tuvalete gidebilir miyim diye izin istiyor. Ani bir sıçramayla yataktan kalkıyor. Geri yatırdığım zaman besmele çektiriyorum öyle uyuyabiliyor. Bu 6-7 yaşından beri var.
Okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim. Kardeşime ne oluyor olabilir sizce? Veya hangi varlıklar görünüyor olabilir ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Geceleri saat 22:00 gibi yatıp 1 ve 1 buçuk saat sonra "abla ablaa" diye seslenerek uyanıyor. Ben de:
-Efendim ne oldu
-Abla bana kızıyorlar
-Abla görmüyor musun?!
-Ablam odada bir şey yok
-Abla, tuvalete gidebilir miyim diye izin istiyor. Bunu her gece tekrarlıyor .. Kimi zaman dövdüklerini söylüyor, kimi zaman bağırdıklarını söylüyor ve her konuşmasından sonra abla tuvalete gidebilir miyim diye izin istiyor. Ani bir sıçramayla yataktan kalkıyor. Geri yatırdığım zaman besmele çektiriyorum öyle uyuyabiliyor. Bu 6-7 yaşından beri var.
Okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim. Kardeşime ne oluyor olabilir sizce? Veya hangi varlıklar görünüyor olabilir ?
Geçmiş olsun öncelikle, ilk bakışta görüldüğü üzere kardeşinize varlıklar tarafından bir musallat söz konusu olduğunu düşünüyorum, ancak daha detaylı araştırma isterseniz Yule'ye yazarak bakım talep edebilirsiniz..

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Vahim bir durum gibi geldi bencede biran önce bakım yaptır daha küçük de gliba kardeşiniz.

Ori

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun öncelikle bu konularda Urum veya bu durumlarla ilişkili modlardan tavsiye almanızı öneririm.

44AYKUT44

Kayıtlı Üye
-Efendim ne oldu
-Abla bana kızıyorlar
-Abla görmüyor musun?!
-Ablam odada bir şey yok

ALLAH yar ve yardımcınız olsun gizlimahkum kardeşim , bazı cinni varlıklar musallat oldukları kişileri tuvalet,banyo, çatı katı , mahzen gibi yerlere çekerler. . . kardeşiniz bire kez daha tuvalete gitmek isterse ona eşlik edin ve euzü besmele ile girmesini telkin edin . . .
en önemliside kardeşinize nas , felak ve ayet el kursi yi ezberletin ve bunları günlük virdleri haline getirmesini söyleyin.
bir çok kitap ve bir çok internet sitesinde <<< name-i PEYAMBERİ >>> denen dua var o duayı faydasına inanarak ve namaz abdestli bir şekilde iki ayrı kagıda yazın ve bunları muska usulü katlayarak hava ve su geçirmeyecek derecede sarın birini yastıgının altına birinide üstüne iliştirin , ALLAH azze ve celle nin izni keremi ile hiç bir şeyi kalmaz.
SİZLERDEN İSTEĞİM ÖZEL MESAJLA GÖRÜŞMEK İSTEYEN HİÇ BİR KİMSE İLE İLETİŞİME GEÇMEYİN . . .
bunlar ilmi ve dini konular bunlarda saklayacak gizleyecek birşey yok diye düşünüyorum ve uzun yılların verdiği tecrübeyle özel mesajla kurulan iletişimlerde fayda görenlerden çok zarar görenler olmuştur.
en doğrusunu ALLAH bilir . . .

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yastık altına cin mektubu koymak 3. hatta 4. seçenek olmalı.. Zira cinlerin gazabı dahada çok artabilir

((ex))

Banlı Kullanıcı
Benim de bir arkadaşıma böyle bişy olmuştu... Su içerken suyun içinde garip garip şeyler görüyodu, bağırıyodu, gece uyuyamazdı korkudan. Karnına bıçak batırıyolar diye çığlıklar atardı...

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
Kardeşinize ifrit cinler musallat olmuş olabilir... olabilir diyorum çünkü çocuk yaştakileri koruyan özel melekler vardır erginlik çağına kadar...

ama yinede biz musallat olmuş gözüyle değerlendirelim... eğer öyle ise vereceğim etkili ve ufak dua ile cinlerin helak olmasını sağlayabilir ve şerlerinden korunabilirsiniz... ve bu duayı okumadan kardeşinize "bu duayı ettikten sonra iyileşeceksin Allah'ın izni ile" diye telkinde bulunun... Ve iyileşeceğini bilinç altına yerleştirin...

100 defa: Euzü bikelimâtillahittammâti min şerri mâ haleka, ya cin

anlamı: Bütün yaratıkların şerrinden Allah’ın kusursuz kelamlarına [âyetlerine yani Kur’ana] sığınırım. [Zira âyetlerinde gizli açık her ilim, her ihsan, her tedbir vardır.] anlam 2: Bütün yaratıkların ve cinin şerrinin Helak olması için Allah'a sığınırım...

Bunu 100 defa oku kardeşin düzelesiye kadar devam et... Psikolojik telkin ve bu dua ile İnşallah düzelecektir...

Ayrıca bu duayı yazıp muska şeklinde kardeşine yapıp takabilirsin... Ve başka yazdığınıda yastığın altına katabilirsin...

Ama mutlaka bunu yatmadan önce oku ve kardeşine üfle...

fredy

Kayıtlı Üye
ilk önce geçmiş olsun hocaya falan giddiniz mi ??