Özel bir tarot açma yöntemi

Angel777

Kayıtlı Üye
Sizlerle çok özel bir tarot açma yöntemini paylaşmak istiyorum.Bu yöntemi uzun zamandır bilmeme rağmen yeni yeni uygulamaya başladım ve etkisini de gördüm.Öğreteceğim yöntemi sadece uzun zamandır tarot bakanlar yapabilir.Kendi özel kartlarınızla bakın.Kartlarla iletişiminiz güçlü olmalı.
Kartları yüksek arkanlarına ayırın.Hepsini düzüne karıştırın(bu yöntemde kartların ters anlamları yoktur!).
Hepsini kapalı şekilde dilediğinizce dizin.Soldan sağa,yukardan aşağı,karışık...İstediğiniz gibi...Tabi tavsiyem kartları sıralar şeklinde dizmeniz.
Kartları dizin.Hepsi düz şekilde ve kapalı olacak.Dizdikten sonra soracağınız soruya konsantre olun.Her seferinde en fazla beş soru sorabilirsiniz.İlk soruyu derinden düşünerek,elinizi kartların üzerinden geçirin.Dokumayın,geçin.Acele etmeyin,yavaş yavaş,kartları hissede hissede kartların üzerinden elinizi geçirin.Sorunuzu durmadan düşünün.Konsantre olun.Bir süre sonra,kartlardan sıcaklık geldiğini hissedeceksiniz.Sonra,sıcaklığın sadece bir karttan geldiğini anlayacaksınız.Elinizi geçirirken avucunuzu en çok yakan kartı alın,ve kenara koyun.Bir kaç kart birden yakabilir.Dikkatlice bir daha sadece o kartlardan geçin.Sadece bir kartın etki ettiğini anlayacaksınız.Açmayın,ama o kartı hangi soruda çektiğinizi de unutmayın.Sonra ikinci soruya,üçüncü,dördüncü ve beşinci soruya geçin.Aynı işlemi tekrarlayın.
Hangi kartı hangi soruda çektiğiniz aklınızdaysa,çektiğiniz kartları birer birer açın.Yorumlarken sadece anlamlarını değil,içinizden geçenleri de bir kağıda yazın.Bütün kartların yorumlarını yazdıktan sonra,sorularınızı düşünerek kağıdı okuyun.Sorularınızın cevapları gelecektir...
Yanıtları aldığınızda,kendiniz de korkacaksınız.Resmen birine sorup yanıt almış gibi olacaksınız...
Советы по гаданию isimli kitaptan kendi tercümemdir.

Denemiştir,etkisi de görülmüştür.

Osiris

Kayıtlı Üye
Yüksek arkana=Büyük Arkana arkadaşlar =)

starligth

Kayıtlı Üye
Sorular birbirleriyle bağlantılıysa üst üste koyarak ve en sonunda toplu olarak da yorumlayın.. Bir bir çıkıyor. Bana çok kez yardımı oldu.

egsodia

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkür ederim, saygılarımla.

RealFear

Kayıtlı Üye
Peki Soruları unutmamak için kağıda not alsak bi sorun olur mu ?

schutze07

Kayıtlı Üye
Bunu yeni başlayacak olanlarda açabilirmiş gibi geldi bana uzun zamandır bakanlar mı yapabilir acaba yazıda dediği gibi?

Angel777

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır bakan değil de, kartları ile iletişimi güçlü olan bakabilir.

schutze07

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Angel belki elime aldığımda iletişimim güçlenir ne dersin?

Angel777

Kayıtlı Üye
Yok öyle değil. Mesela uygunluk sadece kendi desteniz ile olur. Sizi sadece sizin desteniz sever. :)

MRW

Kayıtlı Üye
Bende yeni başlamış sayılırım tarota ancak kartlarımdan çok iyi bir enerji alıyorum. Daha kartların anlamlarını tam olarak kavrayamasamda kitaplar yardımcı oluyor. Acaba bakmam doğru olur mu ?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bende yeni başlamış sayılırım tarota ancak kartlarımdan çok iyi bir enerji alıyorum. Daha kartların anlamlarını tam olarak kavrayamasamda kitaplar yardımcı oluyor. Acaba bakmam doğru olur mu ?

Kitaplar size bir yere kadar yardımcı olabiliyor..Kartlarla bütünleşmeniz gerek bu da emek ve sabır ister . Kitapların anlatımı çok kısıtlıdır , ama tabi ki ipucu olarak başlangıç için işinize yarayabilir

Angel777

Kayıtlı Üye
Katılıyorum, kitaplar insanı kısıtlar. İnsanın desteyi kendinin keşfetmesi lazımdır. Bakın mesela; Bir kartın anlamı şanstır. Ama bazen o kartın kötü şans olarak okunması da mümkündür. Etrafındaki kartlara göre değişiyor her şey. Ve ya İmparator ile İmparatoriçe bazen evlilik, bazen aşk, bazen tutku, bazen de iktidar, yönetmek demektir. Oysa kitaplar sadece evlilik der...

MRW

Kayıtlı Üye
hmm teşekkür ederim. Bu zamanla baka baka deneyimle olur sanırım..

termagant

Kayıtlı Üye
Tarot çok ilginç geliyor bana.. Bir tanıdığım var, tarot bakan, abla ne söylese an be an yaşıyoruz... Artık korkar oldum gitmeye.. Fal gibi değil tarot başka bir enerjisi var... Çok karmaşık, çok gizemli.. Çok heveslendim zamanında bende, uğraştım da ama yapamadım sanırım, yorumlayamadım çok.. Zorlamayayım diyerek ççekildim geri.
Ama imreniyorum bakanlara, sevgiyle kalın, başarılarınız devam etsin her daim :)

Angel777

Kayıtlı Üye
Zorlamadınız mı??
Tarot bakabilmek için tam tersi üstüne gitmek gerekir, zorlamak değil de, durmadan denemek gerekir. Başarabileceğinize inanmak gerekir. İmrenme için bakmak doğru da değildir, eğer gerçekten deste hayatınızda önemli bir yer tutacaksa, o zaman bakın.

termagant

Kayıtlı Üye
Zorlamak istemedim, ters bir enerjiyle karşılaşmamak için. Birde o kartlar gerçek değildi, ısınamadım onlara hiç.. Yanılmıyorsam eğer, tarot kartının biri tarafından hediye edilmesi gerek?

Angel777

Kayıtlı Üye
Öyle olunca daha iyi ama kendiniz de alabilirsiniz. Klassik Rider VVaite tarot alıp öğrenmeyi deneyiniz.

termagant

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Ben alayım o zaman denemeye başlayayım hemen :)