Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kundalini Reiki

Rep Puanı : 5168
    Ettiği Teşekkür
    2
    39 mesaja 82 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    64

Post Kundalini Reiki

KUNDALİNİ REİKİ NEDİR ?

Reiki oldukça sade ve oldukça etkili bir şifa sistemidir. Temeli vücuttaki şifa kanallarının ve chakraların açılması ve niyet ederek kendimize yada başkalarına şifa vermeye dayanır.

Bizler yerküre enerjisini 1. chakradan (kök chakra) vücudumuza alırız. Bu enerji tüm chakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe chakaradan çıkar. Kundalini enerji kanalı kök chakrada başlar ve tepe chakrada son bulur. Kundalininin açılmasıyla chakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar, bu enerji chakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisine kundalini ateşi de denir.

Kundalini Reiki Mr.Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Mr.Ole Gabrielsen Danimarkalı bir meditasyon masterıdır. Mr.Ole Gabrielsen ile Master Kuthumi'nin yaptığı çalışmalar ve ruhani bilgi alışverişleri sayesinde Kundalini Reiki tekniği doğmuştur. Şu ana kadar Kundalini Reiki uygulayıcıları bunun büyük faydalarını görmüşlerdir ve tüm dünyada büyük bir hızla yaygınlaşmaktadır.

KUNDALİNİ REİKİ EĞİTİMİ

Kundalini Reiki eğitimi inisiyasyonla gerçekleşen bir eğitimdir. Yani Reiki'de olduğu gibi Kundalini Master'ın sizi bu enerjiye uyumlaması gerekmektedir. Bir Kundalini Master tarafından uyumlanmadan Kundalini Reiki enerjisini kullanamazsınız.

Kundalini Reiki 3 eğitimden oluşmaktadır.

Kundalini 1: Birinci inisiyasyonla verilen eğitimdir. Bu inisiyasyonda şifa kanalları ve chakralar açılır,vücut Kundalini 2 için hazırlanır. İnisiyasyon oldukça güçlüdür ve kişinin enerji kanallarını oldukça yoğun etkiler. Usui Reiki 1,2,3 inisiyasyonlarına eş değer bir etkisi vardır. Bu inisiyasyonla birlikte şifa teknikleri, uzağa enerji gönderimi öğretilir. 25 dakika süren bir inisiyasyondur.

Kundalini 2: Bu inisiyasyonla birlikte tüm enerji kanalları kuvvetlendirilir, kundalini uyandırılır ve kundalini ateşi yakılır. Ana enerji kanalının açıldığı bu inisiyasyonda Kundalini Solar Plexus chakrasına ulaşır. Öğretilen özel bir meditasyon ile çok kısa zamanda Kundalini ateş enerjisi yükseltilir. Sonuçta bütün chakralar açılır ve temizlenir, enerji sistemi aydınlatılır. Vücut Kundalini 3 için hazırlanır. Kundalini 2, Kundalini 1'den en az 2 gün sonra verilmelidir.25 dakika süren bir inisiyasyondur.

Kundalini 3: Kundalini Master seviyesidir. Bu seviyede bütün chakralar açılır, önceki inisiyasyonlar kuvvetlendirilir. Kundalini ateşi tepe chakraya kadar çıkartılır. Bu inisiyasyondan sonra Kundalini bütün vücutta yükselir. Kundalini 2 inisiyasyonundan en az 5 gün sonra yapılmalıdır. 25 dakika süren bir inisiyasyondur.

KUNDALİNİ REİKİ İNİSİYASYONUNDAN ÖNCE CHAKRALAR

http://www.gizlimabet.com/attachment...1&d=1267033672

KUNDALİNİ REİKİ MASTERIN CHAKRALARI

http://www.gizlimabet.com/attachment...1&d=1267033719

Kundalini Reiki Faydaları

Özellikle alt chakra sorunları olan insanlarda (kök chakrası- Sakral Chakra ve Solar Pleksus chakra) oldukça etkilidir.

Kısa sürede şifalandırma işlemi tamamlandığından zaman sorunu yaşayan kişiler için caziptir.

Ancak bu eğitimi almadan önce temel klasik eğitim kabul edilen Usui Reiki 1.aşama eğitimi alınmış olması önerilir.

TEKAMÜL KİŞİSEL CEHENNEMDEN ARINMAKTIR

E = mc2 HER ŞEY 1'DİR VE MÜKEMMELDİR

Rep Puanı : 274
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Eğitimi Kimden Aalabiliriz ?

Bide Siz Verebiliyormusunuz Kundalini Reiki ?

Rep Puanı : 5168
    Ettiği Teşekkür
    2
    39 mesaja 82 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    64

Sn Urumhamatahayil veya Sn Origanum'a özel mesaj ile başvurun. Müsait bir zamanda sizi inisiye edeceklerdir.

TEKAMÜL KİŞİSEL CEHENNEMDEN ARINMAKTIR

E = mc2 HER ŞEY 1'DİR VE MÜKEMMELDİR

Yer
    istanbul
    Rep Puanı : 694
    Ettiği Teşekkür
    1
    15 mesaja 20 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    36

Ben bir şey sormak istiyorum ben biriyle tanıştım kişi usui reiki 3 seviye uyumlaması almış ama ne 21 günlük arınma yapmış nede kendini geliştirmiş uyumlamayı alalı çok olmuş ama hiç uğraşmamış acaba bu kişi beni uyumlayabilir mi? Biliyorum ki o enerji ölene kadar onunla olucak ama sadece niyet ederek uyumlama yapsa başarılı olabilir mi?

Şu Dünyada Yüzlerce Ahmak, Etek Dolusu Altın Verir de, Şeytandan Dert Satın Alır.
    MEVLANA...

5. hfcy Üyemize teşekkür edenler:
    shadowmax (13.12.2015)

Rep Puanı : 40654
    Ettiği Teşekkür
    532
    1.021 mesaja 3.312 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    259

Alıntı hfcy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir şey sormak istiyorum ben biriyle tanıştım kişi usui reiki 3 seviye uyumlaması almış ama ne 21 günlük arınma yapmış nede kendini geliştirmiş uyumlamayı alalı çok olmuş ama hiç uğraşmamış acaba bu kişi beni uyumlayabilir mi? Biliyorum ki o enerji ölene kadar onunla olucak ama sadece niyet ederek uyumlama yapsa başarılı olabilir mi?
    Kimden uyumlama alındığına dikkat edilmelidir. Pek çok kişi ticarete döktü bu işi. Şifa hakgetire. Masterlık ömür boyu destek gerektirir. Malesef çoğu enerji verip gönderiyor, bir daha sorunuza cevap bile bulamazsınız, paranızı alınca iş bitiyor. Ne yazıkki bunlardan çok fazla var etrafta.
    Size tavsiyem master olarak bu kişiyi değil de klasik usulde eğitim almış birini tercih edin.

7. 2 kişi origanum üyemize teşekkür etti:
    FerdeLance (29.07.2015), shadowmax (13.12.2015)

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Alıntı origanum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimden uyumlama alındığına dikkat edilmelidir. Pek çok kişi ticarete döktü bu işi. Şifa hakgetire. Masterlık ömür boyu destek gerektirir. Malesef çoğu enerji verip gönderiyor, bir daha sorunuza cevap bile bulamazsınız, paranızı alınca iş bitiyor. Ne yazıkki bunlardan çok fazla var etrafta.
    Size tavsiyem master olarak bu kişiyi değil de klasik usulde eğitim almış birini tercih edin.
    Size katılmamak mümkün değil. Hala, aklımda bir sürü soru işaretiyle dolaşıyorum .

Rep Puanı : 108
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

neden kundalini reikiden sonra kalp çakrası aşırı büyümüş ?

Rep Puanı : 40654
    Ettiği Teşekkür
    532
    1.021 mesaja 3.312 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    259

Alıntı deska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden kundalini reikiden sonra kalp çakrası aşırı büyümüş ?
    Kalp çakrası aşırı büyümüyor , kanallar açılıyor, genişliyor. Enerji akışı için uygun hale geliyor.

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27642
    Ettiği Teşekkür
    132
    300 mesaja 1.145 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    182

Kök çakradan giren enerji, 3. cü aşamada tepe çakrasına kadar ulaşır. Kalp denge merkezimizdir, ayrıca tepe çakrasından evrenle bağlantımızda kalp çakrasında yoğun şekilde gösterilen enerji semboliktir. Saf sevgiyi ve evrensel enerjiyle bağlantıyı hissetmemizi temsil eder. Kundalini reiki masterının çakra görüntülerinde, enerji titreşiminin, vücuttaki çakralardan meridyeni tamamlaması ve evrensel enerjiyle bağlanması temsili olarak resmedilmiştir.

İnsan sureti bakımından mikrokosmoz, mana bakımından makrokosmozdur.
    Sen surette küçük, fakat manada, yani hakikatte en büyük alemsin.
    Surette meyve ağaçtan doğmuş ise de, hakikatte ağaç meyveden doğmuştur." Mevlana

Sevgi ve ışıkla kalın

Rep Puanı : 767
    Ettiği Teşekkür
    5
    8 mesaja 17 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Kundalini Reiki cok severek kullandigim bir evrensel enerji....

The truth sets you free...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)