Varlık Daveti için basit bir üsül

reidikonto

Kayıtlı Üye
Karia süresi (5)
Zilzal süresi (8)
Lehep süresi (5)
Kureyş süresi (5)
Fil süresi (5)

Bu daveti yapan kişi yanlız ve tek olarak Mahaz çevirerek okuya. Lakin tehlikelidir dikkat edilmelidir. Davet etmekte oldugunuz cinin adı ......... Başlıkta cin daveti için basit bir üsül dedik ama siz bu ibareye göre hareket etmeyiniz. O sizin bildiginiz sözcükte degildir.

Cinin ismini yazmakta tereddüt ettim.Çünkü gerçekten tehlikeli birşey. Bu işi yapan kişi bu işin ehli olması lazım. Kendine güvenen varsa bu işleri iyi biliyorsa özelden verebilirim.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
ben uğraşmayın derim...ne yapacakları hayatınıza ne getirip ne götürecekleri hiç bilinmez..çünkü bir bilinmezle uğraşıyorsunuz...benden uyarı...

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
sevgili arkadaşım bu nedir nispet yapar gibi moderatör eksik verin bilgiyi diyor sen tutup cinin adını veriyorsun ayrıca sen gelip gideni nerden biliceksin görünmeyen varlıklar hatırlatırım belki de gelmiştir ash e de katılıyorum zorda kalmadıkça davetten kaçının

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Çağırmayı düşünen arkadaşlar varsa doğaüstü varlıklar bölümünde yaşadığım bir olayı paylaştım:)bir kere okuyun ondan sonra çağıracaksanız çağırın:)sevgiyle kalın...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Fil suresi hariç diger surelerde gizli bir ortak nokta var, bunu anlayabiliyorum fakat Fil suresi neden verilmiş anlayamadım.. Ayrıca digerlerinin ortak noktasına baktıgımda davetten daha çok farklı bir uygulamaya işaret çıkıyor.. Kaynak nedir acaba? Yada Neden Fil suresi?

AURUM

Banlı Kullanıcı
Çok gerekli olmadıkça , sadece eğlence ya da merak için ruh çağrılmaması, gizli bilimlerle uğraşılmaması gerekir. En azından çok iyi araştırma yapılmalı ve alt yapısı kuvvetli olmalıdır. Ama bu da yetmez. Spritualizm bir yeti ( genlerle veya el vermeyle nesilden nesile geçen, kaabiliyet) işidir benim düşünceme göre.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Çok gerekli olmadıkça , sadece eğlence ya da merak için ruh çağrılmaması, gizli bilimlerle uğraşılmaması gerekir. En azından çok iyi araştırma yapılmalı ve alt yapısı kuvvetli olmalıdır. Ama bu da yetmez. Spritualizm bir yeti ( genlerle veya el vermeyle nesilden nesile geçen, kaabiliyet) işidir benim düşünceme göre.
Genel kabul gören görüşte bu şekildedir... Ancak el verme tabiri her zaman geçerli olmayabiliyor...

greengrass

Kayıtlı Üye
el alan kişi buna rağmen bazı durumlarda bu özelliğini kullanamaz mı demek istiyorsunuz. yani el alsada bu biraz yeteneğede mi bağlı.

AURUM

Banlı Kullanıcı
Herşeyin bir nedeni olduğu gibi el alma ya da psişik yeteneğin de bir nedeni (amacı) vardır. Menfaat için kullanılırsa bu yetenek kaybolur diye düşünüyorum. iyi işlerde kullanılmalıdır. Ego (nefs) en büyük düşmandır. Önce kendimizi yenmeliyiz, daha sonrası gelecektir. Ama dediğim gibi: eğer doğa üstü bir varlıkla iletişim kurulacaksa bunun mutlaka önemli bir nedeni olmalıdır. Merak ya da kendini göstermek için bu işlere girilirse gelen varlık pek iyi hayırlı değildir , genelde sizi çağırdığınıza pişman eder.

turkkan turh

Kayıtlı Üye

Merhaba,
Maji ile ilgili soru ve cevaplari okurken,Omer bey(kimdir-tanismak istiyoum sakincasi yoksa) banada yardimci olurmu HUddam konusunda ''VEFK''icin,
Omer beyle nasil irtibat kurabilirim.
Sevgiyle-Dostca-Hoscakalin
Saygilar

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
bu arada arkadaşlar herkes cinlerden korkar, çok tehlikelidir derler fakat dikkat ile bir inceleme yapalım;

1-Her iki tarafta da mümmin kullar var.
2-İnsanlar kat ve kat daha üstündürler.
3-Mantıklı düşünelim mümminler kardeştir lafını dikkate alalım. Buna karşı insanlar cinlere, cinler de insanlara yardım ederdi. Fakat cinler insanlardan korkar çünkü insanlarda "beyin, zeka" denilen ALLAH'ın insanlara verdiği büyük bir nimeti vardır ki cinlerin çoğu 9 yaşındaki çocuk kadar "bilgisi" yoktur ve bir insan kadar bilgili olamazlar. Bir daha düzeltirsek ALLAH yolunda giden insandan daha fazla bilgisi olamaz (!).
4-Lakin insanlar cinlerden korkmaktadırlar. Ümmeti Muhammed derken bir tek insanların bu ümmetten olmadığını hatırlayalım yani cinlerden Ümmeti Muhammed'den olanlara da dua ediyoruz.
5-Kısaca insan ALLAH'a güvendiği sürece o insanı ALLAH izin vermedikçe hiçbir varlık o kişiye zarar vermez.

Ben sadece bilgi vermek için dedim. Kimseye laf söylemek için demedim. Lütfen yanlış anlamayın.

İyi günler dilerim.

Cem

Kayıtlı Üye
sayın yetkili siz bu konuları bildiğinizden gerçekten eminmisiniz.yazdığınız sureler korunma onları uzaklaştırma amaçlıdır,bu ayetler onları sallar,yakar ,yok eder ,hatta neredeyse bunlar savaşlarda kullanılan enerjileri oluşturur.Başarılarınızın devamını dilerim canım...

Power

Banlı Kullanıcı
Cinlerden korktuğumuz kadar Allah'tan korksaydık cinni padişahlar emrimize verilirdi.

nrtnkrm

Kayıtlı Üye
abdestli kıbleye dogru okumalarınızı yapın baska cin devet usullerı var ilk olarak yanınıza gelip selam vermezler önce uykuda korkuturlar zaten bir dahada deneeyemessin ben gibi :)