Genel Bildiri 2

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Sayın Gizli Mabet Büyü Okulu Üyeleri,
Son zamanlarda yönetimi ve bazı üyelerimizi rahatsız eden durumlar oluşmuştur. Lütfen bu mesajı hem kendi kişisel hak ve rahatlığınız hem de diğer üyelerimizin kişisel hak ve rahatlığı için dikkate alınız.
Sürekli bahsi geçen dolandırıcıların varlığını sizden sürekli uzak tutmak için çok titiz çalışıyoruz. Sizin de bu konuda dikkatinizi, gerekirse iş birliğinizi rica ediyoruz. Zira bazı üyelerimize, daha tanımadığımız iki günlük üyeler mail adreslerini verip, onlara yardım edeceklerini söylüyorlar. Biz bu insanlara güvenmiyoruz ve onaylamıyoruz. Biz zaten kişilerin kendi reklamlarını yapmaları için sitemizde bölüm ayırdık. Siz de anlayınız ki o bölümde reklamını vermeyen ama özel mesajla insanlara yaklaşanlara güvenilemez. Reklam bölümünde de reklam yapanların sorumluluğunu almıyoruz ama en azından kendilerini orada açıkça ifade ediyorlar. Zaten daha yeni üyelerin de kendilerinin reklamını yapmasına müsaade etmiyoruz. Sırf reklam yapılsın diye üye olanları ayıklıyoruz zaten. Lütfen size bu şekilde yanaşan insanları yönetime ihbar ediniz veya bilgi sorunuz. Siz talep etmeden biz sizin güvenliğinizi belli ölçülerde sağlayabiliriz ama sizin de kişisel kararlarınızı sorgulayamayız. Biz siz talep etmeden gördüğümüz yerde kimliğinize ait çok kritik bilgileri size sormadan imha ediyoruz. Siz de burada tanımadığınız insanlara, ev adresi, telefon gibi kritik bilgilerinizi vermeyiniz.
Bu konunun dışında sizi sürekli imla kurallarına uymanız ve hakaret içeren, kırıcı yazılar yazmamanız konusunda uyarıyoruz. Bazı üyelerimiz dikkate alıyor bazıları almıyor. Bunun önemini anlatamıyoruz. İmla kurallarına uyun, Türk Dili'ni olması gerektiği gibi kullanın ki değerler yozlaşmasın.
Kırıcı olmayın, üslubunuzu iyi seçin ki toplumumuz yozlaşmasın.
Gizli Mabet Büyü Okulu, Türk Dili'ne, Türk Toplumuna, İnsan Haklarına, İnsan Topluluklarına, Ülkesine, Değerlerine, Dünya Değerlerine, Dinlere ve İnançlara saygı duymayı ilke edinmiş ve bu değerleri kendi bünyesi ve sınırları içerisinde korumaya inanmış bir internet sitesidir. Biz burada büyü, paranormal yetenekler, uygulamalar ve genel bilgileri bu saydığımız kurallar ve inançlar içinde paylaşmamız gerektiğine inandık. Bu yönde çalışıyoruz. Yönetimin de bu değerleri korumak ve kuralları uygulamak için siz üyelerimizin iş birliğine ihtiyacı vardır. Hep beraber bu aile daha temiz, güçlü ve bilinçli olacaktır. Bunu sağlamak adına da kirli olan elenecektir, bilinçsiz olan bilinçlendirilecektir. Kötü niyetliler uzaklaştırılacaktır. Bu daha önce verilmiş bir uyarıdır fakat; pek dikkate alındığını göremiyoruz.

Ayriyeten, Moderatör arkadaşlarım görevlerini yaparken, ne şekilde olursa olsun, görevlerini sorgulayıcı mesajlar yazan olursa, siteden uzaklaştırılacaktır. Her türlü uyarıyı dikkate almak durumundasınız. İşine gelmeyenler eğer ki bir görevli arkadaşıma lakayt tavır takınırsa, gerekeni yapacağımdan emin olabilirsiniz.
Kaliteli ve İyi Forumlar Dileğiyle
Gizli Mabet Büyü Okulu Yönetimi

Elfangel

Kayıtlı Üye
Bilgi her yerde paylaşılır (yanlış anlaşılmasın tabii ki burada paylaşılanlar çok çok değerli) ama düzey, insanların tavırları da bir o kadar önemli. Benim bu siteye ve burada gerçekleştirilen bütün etkinliklere güven duymamın sebebi de site yönetiminin istikrarlı ve güven veren tavırları ve üyelerin çoğunlukla gösterdiği sağduyulu davranışlardır.
Artık günlük hayatımın bir parçası haline geldi gizli mabet. Mabetimizde nice güzel paylaşımlara, dostluk, birlik dolu günlere... Birliğimizi bozmayalım, kurallarımıza uyalım, kurallar güzeldir, düzeni sağlar, düzen de başarı ve istikrar demektir.
Herkese mutlu sabahlar en güzel günler :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Evet sevgili arkadaşlar, onca uyarılarımıza rağmen yine birileri başını derde sokmayı başarabiliyor. Valla bravo! Yönetimden kişiler hariç, kimseyle kişisel bilgilerinizi paylaşmayın, uygulamaya dayalı bazı yanlış olup olmadığını anlayamayacağınız şeyleri alıp da yapmayın! Sonra da bizlere gelip yardım çağrısında bulunuyorsunuz ama maalesef uyarmış olduğumuz halde buna izin verdiğiniz için inanın elimizden hiç birşey gelmeyecektir.

Tekrarlıyorum, çünkü tekrarlamam gerekti, tanımadığınız kişilere bilgilerinizi vermeyin. Şu an bunu yapanlar var bakın, sorumluluk kabul etmiyoruz ve bu son uyarımızdır. Yukarıyı dikkatli okuyun!

Yeni üyeler lütfen kuralarımızı gözden geçirsinler. Yine aynı şeyler oluyor ve defalarca uyardık, anlatamıyoruz. Uyardığım kişiler bana iletişimime karışamazsın diyorlar. Sebebini buyrun siz kendiniz okuyun.
Bundan böyle de , site içerisinde Yule, Urumhamatahayil ve Origanum haricinde kimseye özel bilgilerinizi vermeyin. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız da, önce yine bizlere danışın, araştıralım, bakalım ve size bilgi verelim. İnsanların sizlere yardımı mı dokunuyor, yoksa sizden birşeyler mi alıyorlar bunu anlayamazsınız. O sebeple de yine tekrarlıyorum, güvenmeyin. Çakranızı açtırmak istiyorsanız, sitede işin ehlileri dururken neden bilmediğiniz insanlara gidip danışıyorsunuz? Çakranızı açacak yerde size neler yapabilirler bir düşünün? Bu gibi uygulamalara hala yabancıysanız, hem öncelikle araştırıp öğrenin, hem de bizler buradayız bizlere danışın. Başka kimseye talepte bulunmayın. Yeteneğine güvenen arkadaşlar, bizlere haber versinler, biz bir bakalım ve görevlendirelim. Kural-Uyarı yazıyoruz, okuyan pek olmuyor. O sebeple bu yazdıklarımdan sonra, bir daha bu konuda uyarı yapmak istemiyorum; lütfen kuralları ve uyarıları okuyun ki, olası durumlardan haberiniz olsun.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Duyarlı uyarınız için teşekkür ediyor, çabalarınızı takdirle karşılıyorum.
Site vazgeçilmezim haline geldi, çok ilginç ve bilgilendirici paylaşımlar yapılıyor.Ancak sizin de devamlı uyarmanıza rağmen, bazı üyelerin (zannedersem özellikle gençlerin) yazıları böyle bir sitede abes kaçıyor.Gençler genelde telefonla konuşmak yerine mesajlaşıyor,onuda hızlı hale getirmek için Türkçe'yi katlediyorlar.
Işık her zaman yolunuzu aydınlatsın, sevgiyle kalın.

origanum

Yönetici
Bazı üyelerimizin tüm uyarılarımıza rağmen site üyelerinden yardım talep ettikleri, bazılarının ise yardım teklif ettikleri tespit edilmiştir. Site kurallarımıza aykırı bu tür davranışlarda bulunanlar, bu kişilerle iletişim bilgilerini paylaşanlar sitemizden uzaklaştırılmaktadır.