Fal isteyen arkadaşlara ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

simar

Kayıtlı Üye
İş
memur
Merhaba ben fal baktırmak istiyorum. 1.5 yıldır bir ilişkim vardı birden ara vermek istedi yardımcı olur musunuz.

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
boğa burcuyum erkek arkadaşım yay burcu 1.5 yıllık arkadaşlığımız var amabirden ara vermek istedi yardımcıolurmusunuz

Arkadaşım bakım ücretlidir buraya bişey yazmanız bişey ifade etmiyor.Yöneticilerimize başvurun

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
sayin YULE Falim geldi
BEREKETLI BIRI DEGILSINIZ VEDE YILDIZINIZ DÜSÜK
diye yazmis oldugunuz sey cok etkiledi beni :boat:
Emekleriniz icin tesekkurler
Yildizim yerlerde sürünmeyi vede onunla yasamayi ögrecez sanirim, nekadar cekim yasasini uygulma cabasinda olsamda....:hang:

Beğendiğinize sevindim sevgili TURKMAGIC. Fal isteyen arkadaşlar özel mesaj atsınlar lütfen.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Evet sayın yule gerçekten çok açılımlı bir fal olmuş benimkiside . Çok beyendim doğrusu. Duymak istediğim şekilde gitmiş hep falda söylenenler. :D Ya biliyorum temiz kalpliyim işte :D Teşekkür ederim .

lavi_nia

Kayıtlı Üye
bı şey sormak ıstıyorum bu fal bakmayla ılgılı
şımdı fal bakan butun ınsanlar bu kelımeyı kullanıyolar arkadaşlar para vermen lazım vermezsen ağırlığın bende kalır vs vs.. :) bu ağırlığı alan paramıdır yanı para yerıne başka bışey versek olmuyomu mesela bende bakıyorum ama para değılde bır bardak su ıstıyorum mısal:D ama bende ne ağırlık oluyor nede başka bışey bunu hep duşunuyorum ama bı turlu mantığını bulamıyorum...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bı şey sormak ıstıyorum bu fal bakmayla ılgılı
şımdı fal bakan butun ınsanlar bu kelımeyı kullanıyolar arkadaşlar para vermen lazım vermezsen ağırlığın bende kalır vs vs.. :) bu ağırlığı alan paramıdır yanı para yerıne başka bışey versek olmuyomu mesela bende bakıyorum ama para değılde bır bardak su ıstıyorum mısal:D ama bende ne ağırlık oluyor nede başka bışey bunu hep duşunuyorum ama bı turlu mantığını bulamıyorum...
Maddi değeri olan bir şey de olur. Ayrıca o kişiye ait olması gerekir paranın veya malın.

lavi_nia

Kayıtlı Üye
hmm anladım tşk ederım ama neden genelde para ben onu anlayamadım..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
hmm anladım tşk ederım ama neden genelde para ben onu anlayamadım..
Ne demiştik? Maddi değeri olan bir mal veya para. Para maddiyatın kendisi. Bir de uygulama yaptırdığınızda bir kişiye ait obje ve bazen dna istenir hani. Bu da böyle bir mantıktır. Keyfinizin yerine getirilmesi için bir karşılık vereceksiniz. Bu yapılan bir iyilik değil zira. Konuyu dağıtmayalım lütfen. Bu tür şeyleri ayrı başlık açıp irdelemek isterseniz irdelersiniz. Tabii ki sitede cevabı yoksa.

yule

Yönetici
İş
Bunun metal kağıt su eşya ile bir alakası yoktur. Al ver döngüsü ile ilgilidr. Veridğiniz bir şeyin karşılığını almanız gerekir. Yoksa alver döngüsü bozulur. Ve karşılıksız verenin daha sonraki yapacağı eylemlerden de karşılık almamasına neden olur. Ve o kişi bolluk ve bereket enerjisinden yoksun kalır.

Aynı zamanda doktorluk gibi bakkallık gibi medyumlukta bir meslektir. Yaptığı işin karşılığını elbette alacaktır. Yoksa o meslek yerine ihtiyaçlarını karşılayacak başka bir meslek yapması gerekir. Bakkala gittiğinizde size verdiği malın karşılığı olarak para istemektedir. Ve kimse de "aaa bu ne kadar saçma olur mu canım" deyip veryansın etmemektedir.

Burada verilen ve ya başka bir yerde verilen medyumluk hizmeti pek tabi ki bir karşılık çerçevesinde olmalıdır. İşte al ver döngüsüne halk dilinde ağırlık denmektedir. Yani o işin karşılığıdır. Eskiler tuz un buğday şeker, çingeneler evcil hayvan süs eşyası, afrikada büyük baş hayvan meyve olarak karşılıklarını belirtmişlerdir. Bu da o kültürün bir parçası haline gelmiş sonrakiler de bu yolu izlemiştir.

Modern çağ ise para üzerine kuruludur. Bankalar un tuz buğday büyük baş hayvan gibi objeleri kabul etmemektedir. Elektirik doğalgaz yine bu malzemelerle ödenmemektedir. Bu sitenin var olabilmesi için bu güne kadar hiçbir şekilde üyelerden birşey talep etmedik. Sitenin hızla büyümesi her geçen gün maliyeti de yükseltmektedir. Aynı zamanda bu sitede benim baktığım fal bir buçuk saat ile 3 saat arasında değişmektedir. Anlayacağınız büyük bir zaman dilimi keyfi bir istek için harcanmaktadir.

Bu konunun defalarca aynı şekilde uzatılması çok komik geliyor. Anlayışsızlık ötesine geçen neredeyse hakaret derecesine varan söylemler oldukça rahatsız edici. Bir daha bu açıklamayı ya da buna benzer bir açıklamayı yapmayacağım.

Fal bakımları benim insiyatifim doğrultusunda ücretlidir. İsteyen kendi gönül rızası ile karşılığını verir ve hizmetini alır. Bu bakanla baktıran arasındadır. 3. bir şahsın fikirleri bu noktada önemli değildir.

Eğer bakılan fal baktıran tarafından uygun bulunmaz ise hatalı bulunursa baktıran kişiye bunu söyler ve aralarındaki anlaşmaya göre yapılması gereken ne ise o yapılır. Bu durumda yine 3. bir şahsın fikirleri önemli değildir.

Yine söylüyorum. Bir bakkala gittiğinizde aldığınız çikolatanın parasını ödediğinizde bir başkası size gelip "aaaa ne kadar saçmaaa hiç bakkala para verilir mi" demiyorsa LÜTFEN SİZDE AYNI TUTUMU BURADA DA GÖSTERİN. Çünkü siz bu tepkiyi verdiğinizde asıl saçma olan verdiğiniz tepki oluyor.

Sevgi ve Işıkla Yule...

herkeskimse

Banlı Kullanıcı
Fal için randevu alacakmıyız, alacaksak nasıl yapıcaz.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Sayın yule mükemmelsiniz :D Falda dediğiniz karşılaşma oldu :D İnanamadım. Çok güzeldi. Ellerinize sağlık sayın yule. Şimdi diğer söyledikleirnizde sıra.İşallah çabuk gelir. :D Tekrar teşekkür ederim.

yule

Yönetici
İş
Sayın yule mükemmelsiniz :D Falda dediğiniz karşılaşma oldu :D İnanamadım. Çok güzeldi. Ellerinize sağlık sayın yule. Şimdi diğer söyledikleirnizde sıra.İşallah çabuk gelir. :D Tekrar teşekkür ederim.

Sevindim animalsa. Eminim ki diğer söyledikleirmde gerçekleşecektir. Ben teşekkür ederim.

aşk1

Banlı Kullanıcı
ah ki ah halen yuleye fal baktırmak bana nasıp olmadı
keskem su para veremeyenlerden baska seyler ıstense yardımcı olsak :( ona gorede bakımlar olabılse bende karsılıksız yapmak ıstemıyorum cunku yuleden yararlanıp karsılıksız bırakmak ıstemem
bıara ucretsız yapılmıs yulenın gonluyle demekkı keske ozaman burda olabılsedım ama gec kesfettımkı sıteyı :(

yule

Yönetici
İş
ah ki ah halen yuleye fal baktırmak bana nasıp olmadı
keskem su para veremeyenlerden baska seyler ıstense yardımcı olsak :( ona gorede bakımlar olabılse bende karsılıksız yapmak ıstemıyorum cunku yuleden yararlanıp karsılıksız bırakmak ıstemem
bıara ucretsız yapılmıs yulenın gonluyle demekkı keske ozaman burda olabılsedım ama gec kesfettımkı sıteyı :(

:D zamanında deidğiniz gibi ücretsiz bakım da yaptım. Ama maalesef artık sitemiz büyüdü ve masraflarına yetişemiyorum. Bu yüzden yapabileceğim çok birşey yok. Kendim için değil sizler için alıyorum bu ücreti de. Yoksa siteyi kapatmak zorunda kalacağız. Bunu istemediğimiz için böyle bir şey yapmak zorundayım. Üzgünüm...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar bu konu bilgilendirme amaçlı açılmıştır, Profesyonel FAL BAKIM ilanıdır.. Çevresinde fal baktırmak isteyipte profesyonel kişi bulamayanlara kolaylıktır.. Merak ettiginiz konularda aradıgınız cevapları Yule'nin psişik düzlemi ve Tarot açım ustalıgı ile cevap bulabilirsiniz.. Konuya yazılan mesajlar Bakım ilanından ve yorumlarından çok uzaklaştı bu yüzden editledim sürekli aynı daire içinde tur dönüyor bazı arkadaşlar, dileyen bakım yaptırır meraklarını kaygılarını giderir, hayata karşı daha temkinli olur, dileyen yaptırmaz... Bakım talepleri Yule'ye bildirilecek özel mesajla talep dile getirilecek..Bakım sırası azalmıştır talepleri erken bildirerek gün ve zaman için erken randevu alabilirsiniz...

yule

Yönetici
İş
Başvuru yapacaksanız eğer başvurunuzu yapınız. Çünkü fallar hiç bitmiyor. Biri bitip gönderirsem yenisi listeye giriyor. Liste bitecek diye beklemenize gerek yok çünkü liste bitmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...