Yeni isyeri kurmak icin uygun zaman

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Önümüzdeki bir ay icinde Yeni isyeri acmak icin hangi gunlerin Enerji acisindan vede astrolojik acidan uygun olacagi konusunda forumdas arkadaslarin yardimlarini bekliyorum.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
anlasilan bu konuda öneride bulunacak hicbir arkadas yok!:eek:fftopic:

Angel777

Kayıtlı Üye

Mesajınızı daha yeni gördüm.
Ben en belirgin özellikleri yazayım.
Ayın büyüme evresine denk getirin.Açılış Satürn saatine denk gelmesin.
Açılışı Ay,Güneş,Jüpiter saatine denk getirmeye çalışın.Eğer ortaklık işi ise,Mars saatini de tercih edebilirsiniz.
Venüs,Satürn ve Merkür saatlerinden özellikle kaçının.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İşinizin dalı nedir acaba? Vakit bulabilirsem eğer epimerisden uygun zamanları çıkartabilirim.

nefertiti:)

Kayıtlı Üye

Her burç için farklı etkileri vardır gezegenlerin! burcunu da belirtmelisin, ayrıca o burca ait kaçıncı evrede doğduğun da önemli tabii! bu dediklerimi yazarsan yardımcı olunabilir arkadaşım. Ayrıca kuracağın işin ne olduğunu bilmemekle beraber şöyle bir tavsiyede bulunmak isterim malum kriz var dünya çapında! (eğer inancın islam ise, bence o işin kurulması hayırlı olacak mı diye istihare yapmalısın. Emin ol gezegenlerin konumundan daha önemli bir kaynaktan bilgi almış olursun :Angel_anim: üstelik de gezegenlerin konumları da seni bağlamamış olur!(tabii hayırlıysa):Angel_anim:)

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Is artik öyle bir safhaya geldigiki geri döülmesi mümkün degil yani bu asamadan sonra Istisare sadece benim psikolojimi etkiler diye düsünüyorum ama bundan 1-2 ay kadar önce bir arkadasim benim icin yapmis vede iyi göründügünü söyledi.

Mortho isimin alani Eglence/Cafe olacak eger yer felanda önemli ise onlari sana PMle yollayabilirim.
sanirim 1 Mart civari acma niyetimiz var (1-2gün önce yada sonra).

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İş yerinin bulunduğu yani açılışın olacağı şehri, semti ve açılışı yapacak kişinin burcunu özelden mesaj atın lütfen.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
28 şubat pazar için:
11:19 - 12:15 arası ve 17:41 - 18:46 arası

1 mart pazartesi için:
8:31 - 9:26 arası ve 10:21 - 11:16 arası

2 mart salı için:
12:11 - 13:06 arası ve 18:46 - 19:51 arası

3 mart çarşamba için:
9:26 - 10:21 arası, 15:51 - 16:46 arası ve 23:06 - 00:11 arası

İdeal zaman aralıklarıdır.

Not: Saatler Graz yerel saatine göre. Tekrar düzenlemenize gerek yok.

İyi forumlar.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Sayin Mortho, ben sana bilgileri PMle yolladikdan sonra buraya hic bakmadim cunku sanki bana kisaca PM yazacaksin diye bekledim. Bunca zaman ilgilenmemin nedenide bendeki yogunluk vede Enerji calismalarindan dolayi sizin yogun olabileceginiz düsüncesi idi.
Simdiye kadar Tesekkür etmemin tek nedeni budur, yoksa kabalik yapdigimi lütfen düsünmeyiniz.

Bu nedenle umarim kusuruma bakmazsiniz Emeginiz icin cok tesekkurler, yinede yanlis anlasilma icin özur dilerim!