Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Üyelerin Mail Ve Telefon Alışverişi

Rep Puanı : 28320
    Ettiği Teşekkür
    328
    1.359 mesaja 5.789 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    200

Standart Üyelerin Mail Ve Telefon Alışverişi

Sevgili arkadaşlar, sitede özellikle büyü yaptırmak istiyorum. Sevgilimden ayrıldım ne olur bana yardım edin diye mesaj yazan üyelerimize bazı üyeler, özel mesajda ben yardımcı olurum diye telefon, sosyal paylaşım profilleri ve mail adreslerini veriyorlar. Bu kesinlikle yasaktır. Bunu yapan, yasaklı listesine alınır.

Eğer aranızda yeteneklerine güvenen kişi varsa bana söylesin, kişiyi değerlendireyim. Sonra ihtiyaç sahiplerine yönlendireyim ama güvenliği konusunda emin olmadığım bir kişinin sitem üstünden rant elde etmesine ve başkalarını dolandırmalarını izin veremem. izin veremem. Daha önce bazı üyelerimiz iletişim bilgisi aldıkları kişiler tarafından rahatsız edilmiş, taciz edilmiş ve maddi ve manevi zarar uğramıştır bu nedenle üyelerimizin güvenliği için iletişim vermek yasaktır. 18 yaş ütü olan kişiler ...... kişi ile arkadaşlık kurmak istiyorum diyorsa, istediği kişide iletişim vermeyi kabul ediyorsa, tüm sorumluğu üstlendiği ve doğabilecek sorunları kabul ettiğini bildiriyorsa yönetim iletişim bilgilerini kişilere vermektedir.

Konu URUMHAMATAHAYİL tarafından (12.05.2015 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.
    Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

Çalışmalarım yüzünden artık özel mesajlarıma yetişemiyorum bu yüzden özel mesaj almayı kapattım.

2. 6 kişi URUMHAMATAHAYİL üyemize teşekkür etti:
    AndreO (03.12.2015),elif_01 (19.12.2014),jokerstyle (20.12.2014),La-edri (04.12.2015),location (14.12.2014),Mrs.Şeytan (14.12.2014)

Rep Puanı : 28320
    Ettiği Teşekkür
    328
    1.359 mesaja 5.789 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    200

Standart başka bir sitenin tanıtımı ve link verilmesi

Sitemizde başka bir sitenin tanıtımını yapmak yasaktır. Çok elzem olanlar hariç.
    Bazı üyeler, özel mesajlarla diğer sitelerin tanıtımını yapıyor. Özellikle bir sitenin çok yapılıyor. Daha önce benimde yazdığım bir siteydi ama bu arkadaşlar bir türlü bu davranışlarından vazgeçmiyor. Birde reklamı şu şekilde yapıyorlar;
    Oradaki uygulamalar daha doğru. Oradaki uygulamayı yaptım 2 saat sonra oldu gibi hayalı açıklamalar yapılıyor. Bu terbiyesizlikten başka bir şey değildir. Bir sitenin reklamını içeriği ile yapınız, Google zaten çıkartıyor insanların karşısına.
    Bu davranışa izin vermeyeceğim boşuna mesaj atıp yorulmayın.

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

Çalışmalarım yüzünden artık özel mesajlarıma yetişemiyorum bu yüzden özel mesaj almayı kapattım.

4. 4 kişi URUMHAMATAHAYİL üyemize teşekkür etti:
    ilker_099 (20.11.2015),jokerstyle (20.12.2014),location (14.12.2014),Mrs.Şeytan (14.12.2014)

Yer
    MiToLoJiDeN :)
    Rep Puanı : 21
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    36

sadece mesaj atsalar iyi, hatta orda buldukları yanlış bilgileri burda paylaşmış olan baz kişiler var Urum! Hatta şöyle bir başlık açan bir üye vardı, ''üzerinizde nazar büyü ne var bilmek ister misiniz'' diye. Ben hesapların yanlış olduğunu belirttim konu içine yazarak. Hatta toplamlar bile yanlış! Doğruluğundan emin olmadıkları şeyleri de paylaşmışlar bilgin olsun!

6. nefertiti:) Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Rep Puanı : 17798
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 13 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    151

Bu uyarı bazı yerlere ulaşmamış anlaşılan. Yukarıda yazılan uyarıya dikkat etmeyenleriniz var. Mesaj arasında; ''şu şu sitede de gördüm ben bunu yahu'' gibi sıkıştırmalar da gözden kaçmıyor. Bundan böyle sorgu sual olmadan yasaklanma sebebidir bilginize. Bize sormadan ve danışmadan (size masum gelse bile) her türlü reklam ve tanıtım YA-SAK-TIR. Teşekkürler.

8. dmkol Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    Antalya
    Rep Puanı : 190
    Ettiği Teşekkür
    0
    46 mesaja 87 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

Ne kendi adıma ne baglı bulundugum site adına kendimi övmek sitemi övmek adına yazmıyorum, kimi inanır kimi inanmaz kimi yadırgaz yada yadırgamaz, bu sitede olan bilgilerin %90ı öz bilgilerdir, konulara vakıf insanların tecrübelerine deneyimlerinde dayanan kendi metotlarıdır... üç beş arkadaş gerek özelden gerek genelden büyük majisyen olduklarını savunadursun kopyala yapıstır yöntemleri ile ukalalık taslayanlardan başkası degillerdir... Begenirsiniz yada begenmezsiniz bizim sitemiz bu işi dalgaya alanların sitesi degildir bizim sitemiz Parapsikilojiyi felsefe edinmiş kişilerin sitesidir, birşeyler ögrenmek isteyenlerin ve ögretenlerin sitesidir... Mesajlarımızda ki saklı yada aleni bulunan mesaj genel degil bazı kişilere karşıdır onlar kendisini bilirler... Bugün birisi kalkmış bana akıl veriyor diyor ki; Abdest kuranda geçmez bu arkadaşa söyleyinde ögrensin diyor, kendisine cevabı ayet ile verdim o insan bırakın bana akıl vermeyi savundugu islamın esaslarını bilmeyecek kadar cahil, artık Yöneticimizin dedigi gibi tahammül sınırları aşıldı, elit bir sistemiz ve bu yönde üyeler arzu ediyoruz, imzası ile söylemleri ile savları tezleri ile degil bilgi ve ilimleri ile cevap bekliyoruz... Ögrenim istekleri ögretim istekleri ile üyelerizi kadromuza katıyoruz... Tüm bilinçli bilgili yada bilgiye dair yol planı izleyen arkadaşlarımdan mesajımda ki üslup adına özür diliyorum zira sözlerim genele degil 3-5 kişinin mantaritesinedir...

10. Konte Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    Eskişehir
    Rep Puanı : 2038
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Peki o zaman sorarım size forumda biriyle farklı bir platformda iletişim kurmak istersem bunu nasıl gerçekleştireceğim?

12. BeLiaL Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Rep Puanı : 40294
    Ettiği Teşekkür
    514
    971 mesaja 3.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    254

Burada sadece konulara cevap verilmesi istenmektedir. Dışarıda görüşülmesini istemiyoruz. Onun haricinde site buluşmalarımızda görüşebilir, tanışabilirsiniz. Kısaca bilgimiz haricinde görüşülmesini istemiyoruz sitemizde. Sitemizi tanışma, dolandırıcılık, ticaret amaçlı kullanma vs amacıyla kullandırmak istemiyoruz, bunu sağlamak için de sıkı önlemler almak zorundayız.

Tüm uyarılarımıza rağmen site içinde hala iletişim bilgileri paylaşılmaktadır. Bu üyelerimiz uzaklaştırılmaktadır.

14. origanum Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    Akdeniz Sahilleri
    Rep Puanı : 382
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Tamam mail ve telefon alışverişi yapılmamalı ama bunları belirlemek için insanların özel mesajlarını okumayacaksınız değil mi?

...

16. Memuneh Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Rep Puanı : 40294
    Ettiği Teşekkür
    514
    971 mesaja 3.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    254

Site kurallarımıza göre forumlarda genelden veya özelden hiçbir şekilde iletişim bilgilerinin paylaşılması yasaktır. Üye olurken bu koşulları kabul ediyorsunuz. Üyeliğiniz kabul edildiğinde gelen onay mailinde de belirtildiği gibi burada hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizin paylaşılmasını istemiyoruz. Mailin bir kısmını kopyalıyorum, hatırlatma amaçlı:
    "Öncelikle forum kurallarını gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca sitemizde ikinci bir üyelik almanın yasak olduğunu bilmenizi istiyoruz. Sitemizde üyelerin güvenliği için mail adresi vermiyoruz. Yönetimden izinsiz grup açmıyoruz. Kendi fotografımızı avatar resmi olarak eklemiyoruz. "
    Bazı yasaklanan üyeler tekrar üyelik almaya kalkıyorlar. Sistemimiz bu durumu da görüyor ve bu üyelikler de yasaklanıyor. Bazı özel durumlarda müdahale ediyor ve şifre unutulması vb gibi bazı yanlış çoklu üyelik alımlarında üyeliklerden bir tanesini açıyoruz.
    Sizin üyeliğinizde de özel bir durum var tabi.

18. origanum Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    Akdeniz Sahilleri
    Rep Puanı : 382
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Kuralları biliyorum. Zaten İletişim bilgisi de paylaşmıyorum ama özel mesajların okunması saygısızlık gibi geliyor. Sonuçta özel mesaj

Sizde haklısınız bunların önüne geçmenin tek çaresi bu

...

20. Memuneh Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)