Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Üyelerin Mail Ve Telefon Alışverişi

Paylaş

Rep Puanı : 39500
    Ettiği Teşekkür
    471
    826 mesaja 2.734 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    247

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Denetim çok önemli güvenlik açısından. Asker mektubu gibi düşünün. Bazı kriterleri denetleyen bir sistem var. Zaten hiçbir zaman üyelerin özel mesaj ile zorunlu haller dışında yazışmasını sohbet etmesini, özelini dökmesini istemiyoruz sanal ortamda. Dolayısı ile pek de özel sayılmıyor o bölüm, normal bir mail adresi gelen kutusu şeklinde düşünülmemeli orası.
    Güvenlik nedeniyle Urum, Yule ve benim dışımda kimseye özel bilgilerin verilmesini istemiyoruz sitede. Dilberhala farklı tabi o sadece enerji çalışmaları için oluşturulan bir mesaj kutusu.

Bir üyemiz ısrarla sizlere msn adresini vermek istemektedir. Lütfen site kurallarımızı hatırlayınız.

Başka üyelerden iletişim bilgilerini isteyip onları da kendinizi de zor duruma sokmayın.
    Bunun dışında kimse ile özel bilgilerinizi paylaşmayın. Sizden adınızı, anne adınızı, fotoğrafınızı, webcam görüntünüzü vs isteyebilirler. Sonuçları tahmin bile edemeyeceğiniz boyutta zararlı olabilir.

2. origanum Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Rep Puanı : 12390
    Ettiği Teşekkür
    163
    476 mesaja 1.788 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    109

Bu konunun tekrar hatırlatılması gerekiyor. Yok görmedim duymadım demesin hiç kimse. Başka sitelerin linkinin verilmesi ban sebebidir. Bunun için kimsenin ben bilmiyordum diye mesaj yazmasına gerek yok. Bu bizim için bir bahane sayılmayacaktır. Sizin için saçma olan ya da mantıksız gelen bu kural bizim için şarttır ve kendimize göre nedenlerimiz vardır. Anlayış göstereceğinize inanıyoruz.

Arkadaşlar biraz detay istiyorsunuz sanıyorum. Hemen size anlatayım. Zamanında bu kural olmadan önce bazı kişiler site üzerinden başka sitelerde bulunan kişilere yönlendirmelerde bulunmuşlardı. O sitedeki yönlendirilen kişilerle çalışmalar yapanlar, uygulama için çalışmaya karar verenler, iş yapmak isteyenler ve bu konularda eğitilmek isteyen kişiler bu kişiler tarafından kandırıldı ve büyük meblada kayıplarda bulundular. Sonuç olarak da bu kişiler bizim siteden yönlendirildiğini ve bunun suçlusunun biz olduğunu bizlere bildirdiler. Tanımadığımız ve ne yaptığını bilmediğimiz kişi ve ya sitelere yönlendirme yapılınca başımıza böyle birbirine benzeyen birçok iş ve olay geldi. Sizlere ne kadar saçma gelirse gelsin yine bizler üyelerimizi kendilerinden daha çok düşündüğümüz için ve bu olaylara mahal vermemek adına böyle bir kural koymak zorunda kaldık. Bu yüzden kimse bize bu nasıl kural diye yakınmasın. Bu sitedeki kuralların hepsi sadece "sus" deyip kafanıza vuran bir öğretmenden çok bir annenin ya da babanın sizi korumak için aldığı önlemlerin aynısı. Başka bir açıklama yapmayacağım. Başka sitelerin linkinin verilmesi ve özelden dahi iletişim bilgilerinin paylaşılması BAN SEBEBİDİR.

4. 2 kişi yule üyemize teşekkür etti:
    ilker_099 (20.11.2015),location (14.12.2014)

Yer
    istanbul
    Rep Puanı : 1670
    Ettiği Teşekkür
    1.372
    290 mesaja 735 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Profil sayfamızda mail adreslerimiz yazılabiliyor ama..?

6. BritneySpears Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 14210
    Ettiği Teşekkür
    15
    64 mesaja 146 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    102

Bildiğiniz bir profil varsa, yönetime özelden bildiriniz.

Ben neyim, neciyim dediğinde hatırla! Rabbin seni aşkla yarattı, tüm evreni hizmetine sundu, sana kendinden parça bıraktı, sana ne çok umut bağladı, fark etmedin mi?

8. alin Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    Tyana
    Rep Puanı : 247
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Sevgili alin.. Forumun özelliğinde var msn adresi falan koymak. Akadaşlarımız msn adresi kısmını doldurmuş olabilir. İstemeye istemeye banlanabilirler. Onu söylemeye çalışıyor Britney.

10. AyŞaman Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    1.372
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı AyŞaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili alin.. Forumun özelliğinde var msn adresi falan koymak. Akadaşlarımız msn adresi kısmını doldurmuş olabilir. İstemeye istemeye banlanabilirler. Onu söylemeye çalışıyor Britney.
    Aynen bunu kastetmiştim ama detaylı açıklama yapmaya korktum çünkü o kısmı bende doldurmuşum Şuan kaldırıldı ama..

12. BritneySpears Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 14210
    Ettiği Teşekkür
    15
    64 mesaja 146 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    102

Alıntı AyŞaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın AyŞaman, site içi kuralları, düzenli aralıklarla hatırlatmaya çalışıyoruz ve siteye üye olan herkesi, kuralları okudu ve kabul etti varsayıyoruz. Sonuçta özel mesaj kutularınız da açık ancak özelden adres vermek de yasak.

Özetle her üye, kendi otokontrolünü sağlarsa, sorun da yaşanmayacaktır. Yoksa mail adresi vermek için türlü yollar açık kalabilir, çözüm tüm yolları kapatmakta değil, üyenin bilinçli olmasında bitecektir.
    Sevgiyle...

Ben neyim, neciyim dediğinde hatırla! Rabbin seni aşkla yarattı, tüm evreni hizmetine sundu, sana kendinden parça bıraktı, sana ne çok umut bağladı, fark etmedin mi?

14. alin Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    1.372
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın AyŞaman, site içi kuralları, düzenli aralıklarla hatırlatmaya çalışıyoruz ve siteye üye olan herkesi, kuralları okudu ve kabul etti varsayıyoruz. Sonuçta özel mesaj kutularınız da açık ancak özelden adres vermek de yasak.

Özetle her üye, kendi otokontrolünü sağlarsa, sorun da yaşanmayacaktır. Yoksa mail adresi vermek için türlü yollar açık kalabilir, çözüm tüm yolları kapatmakta değil, üyenin bilinçli olmasında bitecektir.
    Sevgiyle...
    Üyelerinizin ve mabet in huzuru konusunda bu kadar düşünceli ve özverili olduğunuz için teşekkürler sevgili Mabet yönetimi Sizi seviyorum

16. BritneySpears Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Rep Puanı : 39500
    Ettiği Teşekkür
    471
    826 mesaja 2.734 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    247

Sayın Ayşaman yakalamış konuyu. Forumun profil sayfasının genel şablonunda msn vs gibi iletişim bilgileri için yer var. Bu şablon her internet sitesinin kullanabileceği genel bir şablon olduğu için bizim siteye özel bir tasarım değildir. Biz baştan uyarıyoruz bu kısımları doldurmayın diye. Nedenlerini sürekli açıklayıp durduk yıllardır. Halkımızın genlerinin sivrilen iki özelliği var: Çok fazla saf olmak ve çok fazla kandırma eğiliminde olmak. Farkettiğim an profillerden siliyorum özel bilgileri ancak binlerce üyeyi her an kontrol etmem mümkün değil. Modlar görünce ya üyeyi uyarıyor silsin diye ya bana haber veriyor vakit buldukça siliyorum. Yine de gözden kaçabiliyor. Bu kadar uyarıya rağmen üyeler oraya yazmakta ısrar ederse art niyetli olduklarını düşünmemek de elde değil. Sitemiz sürekli bakım altında ve yeni eklentiler yerleştirilirken arada sırada yayına ara bile veriliyor, sizin göremediğiniz bir çok yeri daha da iyileştirmek için çalışmalar yapılıyor, bu yüzden sitenin görünür tarafı ile çok ilgilenemiyoruz, mesajlarımıza bile gecikmeli cevap verebiliyoruz bazen. Bitmek üzere ve zamanla bu tip küçük detaylar da tasarlanacaktır. Özellikle yule çok emek veriyor tasarım işlerine, bu curcunalı iş temposu yüzden tam bir konsantrasyon isteyen, ruh ve bedenen sakinliğin şart olduğu bakımlarını bile aksattı. Sizlerden istediğimiz sadece duyarlı birer üye olmanız ve site kurallarını eleştirmeden uygulamanız.

18. 2 kişi origanum üyemize teşekkür etti:
    brotherhood (26.07.2017),ilker_099 (20.11.2015)

Yer
    Adliye
    Rep Puanı : 1197
    Ettiği Teşekkür
    84
    48 mesaja 82 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Mail ve telefon alış-verişinin legal şeklini açıklıyorum: Mabet toplantılarına katılın, tanışın, kaynaşın vs. Hem harika vakit geçirmiş olur hem de çok samimi dostlar kazanmış olursunuz.

Kaç sabahtır geceye uyanıyorum, ne oldu güneşe? Aynalarda yokum.
    Dumanı tüten çay bardaklarına dokunuyorum. Elimi ısıtmıyor.
    Ağlayınca fark ettim. Artık gözyaşlarım yanaklarıma değmiyor.
    Ölmüşüm ben, ölmüş. Herkesin korktuğu gün bana bugünmüş.

20. sevimkoşkatilgeldi Üyemize teşekkür edenler:
    ilker_099 (20.11.2015)

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)