astral seyehat inisiyasyonu nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astral seyehat inisiyasyonu nedir?

soru: Sitemizde yapılan astral seyehat enerji çalışması nedir?

cevap: astral seyehat için kişileri astral aleme çekilen bir çalışmadır. .

soru: bu çalışmalar ne işe yaramaktadır?

cevap:kişilerin astral seyehat yapmalarını diğer alemi tanımalarını ve geliştirmelemerini sağlar

soru: kişide bu yetenek yoksa işe yararmı?

cevap: herkezde bu yetenek vardır. sadece farkında değildirler. çalışmanın diğer bir amacıda bu farkındalığı uyandırmak içindir?

soru: astral seyehat enerji çalışması nasıl işler?

cevap: niyet herşeyin başıdır. kişiler niyet eder. çalışma zamanında ve saatinde. bir kanal açılır.ve bu kanal sayesinde kişiler çekilir

soru: enerji çalışmasını kişi nasıl alır?

cevap: kişi direk olar ışık bağı oluşturularak çekilir. birşey yapmasına gerek yoktur.

soru. çalışmas sırasında kişiler bir şey hisedermi?

cevap: evet. biri dokunuyormuş gibibir his ,ısınma, soğunma, enerji akışı, karıncalanma. gıdklanma, kaşınma, sızı , ağrı, gibi fiziksel belirtiler hiisedilir. çalışma sırasında kişin elleri kolları başının istem haret etmesi uçuyormuş gibi hisetme. baş dönmesi mide bulanması gibi olaylar olur. kişi görüntüler göre bilir sesler duyabilir. çakralarının oldu yerde baskı hiisedebilir. kalp atışları hızlanır. bu benzer bir çok olay meyda gelebilir. bazıları meydana gelebilir hiç bir şey meydaba gelmeyede bilir.

çekim gerçekleştiğinde astral seyehat yöneten kişi istediği yere kişileri götürür.

soru: bu çalışmaların bir tehlikesi varmıdır ?

cevap: çalışma uzman tarafında yürütüldüğünde bir tehlike yoktur. operatör olmadan yapılan bir çalışma kanal açıldığı için istenmeyen şeylerin olmasını sebep olabilir. uzman bir operatör çalışmayı kontrol eder açılan kanaldan istenmeyen bir şey gelmez. gelse bile operatör önce kendi bedenine enerji alıp kendi yetileri ile birleştirip temzileyip gönderdiği için enerjileri alan kişilere hiç bir şey olmaz. operatör daha sonra kendisini temizleme çalışması yaparak var olan bir kirlilik varsa yok eder.

soru enerji çalışması astral seyehat için yeterlimidir?

cevap: evet yeterlidir

soru: diğer enerji çalışmalarına da katılmak gerekirmi

cevap: hayır ama katılınırsa iyi olur

soru: daha önce aynı konuda çalışmaya katılmış olan kişi yeniden katılabilirmi?

cevap: evet katılailir. katılıması iyi olur. her defasında enerji artırılmaktadır. çakralar eğer kapandıysda açılmasına neden olur. katılması iyi olur. katılım zounlu değildir.

soru: diğer çalışmalara katılmamış kişi yenide çalışmaya katılabilirmi.?

cevap : evet katılabilir.

hazırlayan : Urum

kzypst

Kayıtlı Üye
çok güzel ve net bir açıklama
hiçbir soru işareti bırakmamışsınız teşekkürler

sogukates

Kayıtlı Üye
Slm bu ve diğer konularda okumalara devam ederken , özellikle ilgimi çeken ve çok istediğim astral seyahat denemelerimi kısaca özetleyip tecrübenizden yararlanıp fikirlerinizi almak istiyorum.Bu konuyu her başlık altında okudum araştırdım ve bununla beraber denemelerde yapıyorum.İlk denemelerimde pek birşey olmadı tabiki tecrübe büyük etken tecrübesizlik birde inanmayla alakalı denemleri yaparken , tecrübe etmeyi tecrübe ederkende öğrenmeyi öğrendim.Bunu başabileceğime eminim.Önceleri fazla sabrım yoktu deniyordum ama sonuç alamıyorum şimdi günde 1 yada 2 kez deniyorum ve seansları mümkün olduğunca uzun tutuyorum.Son 2 günde olanları sıralayım :

İlk olanlar uyuşmalar yani hissizlik azaldıktan sonra sanki birşey ki o a-stral bedenimizdir bilmişlik yapmamak için birşey dedim , ayaklarımdan yavaşça çekilerek göğüs kafesime kadar geldi kalp atışlarım hızlanda vücuum titremeye başladı özellikler sırtımda bulunan damarlar atmaya başladı peşinden gırtlağıma kadar ilerledi ve kalp atışları iyice arttı vücut iyice sallanmaya başladı sanki içimde titreşim yaratan bir motor vardı yatağın bile iyice sallanmaya başladığının farkına vardım bu sırada acaba ölürmüyüm diye aklıma geldi hemen kendimi böyle birey olmayacağına dair telkin ettim biraz daha devam ettim çıkamadım fakat vücudumda baya yorulmuştu bıraktım.

Son seansta olanlar ise daha farklıydı ; Uuşma yanma ve hissizlik başladıktan sonra baya bir süre geçti bu şekilde sonra ayaklarım özellikle sol ayağım bileğinden bülküldü sağ ayağımda bükülü ama sol daha fazla bükülmüştü. Daha sonra sol bileğim bükülerek hafifce kalkmaya başladı sonra sağ bileğim büküldü ve sol kolum kalkmaya devam etti sağda ona eşlik ediyordu ama sol daha fazla kalkıyordu ve nasıl desem sanki birşey çekerken birşeyde itiyordu kendimi beyaz bir hiçliğe bkarken görüyordum göğsümdende çıkmaya çalışıyordu ve kollarım kalkarken çekme gücüde itme gücüde mıknatısın aynı kutupları ve zıt kutupları gibiydi tam hissi buydu sanki arada bir yay var itiyordu acayip bir enerjiydi.Sonra bıraktım gerçekten seanslarda uzun olduğu için çok yoruyor.

Şimdi fikirlerini ve düşüncelerinizi duymak isterim doğru iz üzerindemiyim , tavsiyelriniz varmı . Teşekkürler,

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sn. Sogukates, hem size hem de sizin gibi astral seyahat konusunda çalışma yapan diğer üyelerimize genel bir hatırlatma yapmak isterim. Astral seyahat konusunu %99'unuz yanlış anladığınız için başarı da sağlayamıyorsunuz. Öncelikle astral seyahatin amacı nedir ve ne olamalıdır? Bu soruların yanıtlarını doğru cevaplarsak bu işin %50'sini çözmüş oluruz.
Astral seyahatin asıl amacı, astral boyutlara geçiş ve bu geçişlerde kişisel inisiyasyonlarımızı, farkındalığımızı, öz bilgilerimizi arttırmaktır. Astral alemler (astral evrenler) işin içine girdiğinde, fiziksel alemlerden bir fark vardır. Astral alemlerde madde yoktur. Oradaki olgu başkadır. Her şeyin yoğunluğu o kadar azdır ki düşüncenizle şekil alır. Nasıl ki hava bir el harekitinizle dalgalanıyor ve su bir yere göre şekil alıyorsa, astral alemin kendisi bir düşünceyle yoğurulan alemdir. Astral seyahatlerde fiziksel alemleri gezmeye çalışmayın bu bir hatadır. Astral alemlere de geçişlerde tabiri caizse vize uygulaması vardır ve oralarda görevliler vardır. Genelde astral seyahati ''sevgilimi göreyim, bir şeyi göreyim, şurayı gezeyim vs. vs.'' olarak algılıyorsunuz. Hayır, bu gerçekten faydasız bir istek ve görüş olacaktır. Astrale çıktığınız anda bir çok etken de su üstüne çıkar. Bilinç altınız, hatıralarınız, korkularınız, sevinçleriniz, kısaca zihine dair herşey de astralde sizin yanınızdadır. Siz o anda farklı bir boyut halindesinizdir. titreşim düzeyiniz farklıdır. Siz kendi evinizde kendi vücudunuzu izlediğinizi sanabilirsiniz ama o an paralel evrenlere çoktan geçiş yapmış bile olabilirsiniz. :) Yani demek istediğim, astral seyahatin amacı astral boyutlarda belli bir amaç için belli usullerde olmaktır. Astral boyutlarda da kendi isteğinizle tamamen özgür dolaşamazsınız, her yerin bir görevlisi, iyisi, kötüsü ve zorlukları vardır. Bu sebeple astral seyahat bizim basit meraklarımızı gidermek için, ruhu sokaklarda gezdirmek değil, ciddi amaçlar için, astral boyutlarda talim ve eğitim amacıyla yapılmalıdır.
Bütün bu anlattıklarım umarım sizlere yeni bir farkındalık kapısı aralamıştır ve size yardımcı olur.

ntflx

Banlı Kullanıcı
bir sonraki çalışmaya oğlum ile katılacağız. Astral ile yıldızlara gitmek ve dünyayı izlemek çok güzel bir şeydir diye düşünüyorum.
Emeği olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

sogukates

Kayıtlı Üye
Sevgili "Chillout" gayet güzel bir açıklmada bulunmuşsunuz hak veriyorum size genel olarak bakarsak çoğu insan dediğiniz gibi ve hepimizin içinde iyi yada kötü yönlerimiz var kimimizde iyi huylarımız ağır basarken kimimizdede kötü huylarımız ve alışkanlıklarımız öne çıkabilir buda yaptığımız işlerdeki amaçlarımız farklı yönde etkileyebilir.Kendime gelecek olursak tabi siz genel konuşmuşsunuz kişisel saldırı gibi bir konuşma yok bunu vurguladım sizde benim o şekilde algıladığımı düşünüp böyle yazmış demeyin diye . Ben astral seyahati bir olgunluk bir erdem gibi düşünüyorum aslında ne kadar okusakta anlatılsada yaşamadan tam olarak ney olduğunu bilemeyiz.Bugüne kadar elimden geldiğince
hertürlü bilgiyi edinmye ve edinmekle kalmayıp tecrübe etmeyi kendime bir amaç edinmiş olarak , astral seyahate çıkmayı düşünmem acaba ne elde edebilirim nasıl bir deneyim olur bana neler katar ki ,zaten bir farklılık olacağı kesin ,illaki onun ayrı bir olgunluğu olur insanda değişik erdemler kazandırabilir bu deneyim . Mesela sevgilimin yanına gitmek için astral seyehati denemem gerek yok.Aslında burda bu mesajı yazarken bile kaç sefer hatta kaç gün düşündüm tereddüt ettim hem vaktinizi harcamamak için , hemde daha başlangıç aşmasındayım eninde sonunda bunu beceririm her konuda olduğum gibi bu konudada kendime güvenim sonsuz .Tabiki sabır gerek çalışmak gerek, azimli olmak gerek fikrinizi almak için paylaştım .Söylediklerinize hem katlıyorum hemde dikkate alarak hafızamın bir köşesine kazıyacağım .Teşekürler.

Mss Countes

Kayıtlı Üye
Çok Güzel. Denemek isterima ama tereddütlerim var. Yapamazsam gibi.

alinazik

Kayıtlı Üye
bende yapmak istiyorum uzman kim olacak ne zaman yapılacak

Jasminum

Kayıtlı Üye
Sitemizde enerji çalışmaları urumhamatahayil tarafından yapılıyor. Forumu incelerseniz ilgili bölümlerde duyuruların yapıldığını ve tarihlerin verildiğini göreceksiniz.

tes1907

Kayıtlı Üye
tüm konularda çok güzel açıklama yapmışsınız fakat ne zaman ve nereden bu 10 kişi açıklayacağınızı söylememişsiniz ... ( yada ben göremedim ) bunu söylerseniz mutlu olurum ...

Jasminum

Kayıtlı Üye
10 kişi sınırı sadece bir inisiyede uygulandı. Katılmak istiyorsanız bilgilerinizi dilberhala'ya özel mesajla yollamanız ve inisiye için belirtilmiş kuralları uygulamanız yeterlidir.

tes1907

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim ... katılan bir arkadaş bu 10 kişi kuralından bahsetmiştide bunun için sormuştum ...

gümüş

Kayıtlı Üye
Bu astral gezilerle ilgili,
1- Farkında olmadan yapabiliyor muyuz? 2- Yapıyor isek yaptığımızı nasıl anlarız? 3 - Yaptığımızı varsayarsak orada geçiş görevlileri demişsiniz yukarıda, o zaman rehberlik yapan görevliler de var mı ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu astral gezilerle ilgili,
1- Farkında olmadan yapabiliyor muyuz? 2- Yapıyor isek yaptığımızı nasıl anlarız? 3 - Yaptığımızı varsayarsak orada geçiş görevlileri demişsiniz yukarıda, o zaman rehberlik yapan görevliler de var mı ?

Kişi farkına varmadan astral seyahate çıkabilir. Bunu anlamak ve bilinçli yapmak için nefes egzersizleri ve trans çalışmaları yapmak gerekir. Geçiş görevlileri dediğimiz rehber varlıklardır ve 3. kattan sonra size rehberlik ederler. Yalnız atladığınız bir nokta var. Astral sehayat " hadi bewn astral yapayım" deyip de yapılabilecek birşey değildir. Bunu defalarca söyledik. Astral seyahat yapabilmek için öncelikle teknolojik herşeyden uzak durmak gerekir. Bütün hayvansal ürünlerden uzak durmak gerekir. Birçok gerekliliği vardır. Bütün dünyevi hazlardan uzak durmak gerekir. Ben astral yapıyoru mdiyen birçok kişi bu durumda yalan söylemiş olur. Astral seyahat için bu şartların hepsi yerine getirildikten sonra 2 3 seneyi bulacak çalışmalar gerekir. Hangi biriniz teknolojiden kendinizi 2 3 sene arındırabilecek durumdasınız. Ya da kaçınız hayvansal tüm ürünlerden 2 3 sene belki tüm hayatınız boyunca kendinizi soyutlayabilirsiniz. Bu işler hadi yapayım demeyle olmaz. Bunun farkındalığına artık varmanız gerekiyor.

demonic

Kayıtlı Üye
yapmak için rep puanı,anne adı,kişi adı vb.gerekiyor mu?gerekiyorsa yazabilir misiniz?

yule

Yönetici
İş
Böyle bir eğitim yok. Söylediğim şeyleri okumuyorunuz sanıyorum. Üstteki gereklilikleri yerine getirebiliyor musunuz?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Okudum elbette, eğitimden kasıt çalışmalardan bahsetmişsiniz birinin yanında çıkmak gibi. Bunu ne şekilde yaacağımızı merak ettim.

yule

Yönetici
İş
Bunu bilemiyorum çünkü astrale çıkan bir kişi zaten astrale çıktığını söylememek zorunda. Bu evrensel kanunlara göre yasaktır. Bu yüzden kim astrale çıktığını söyler ve artı size çıkmanızda yardımcı olur bilemem. Sadece daha önceki zamanlarda yaptığımız inisiliye çalışmalarında bir rehber gibi size yol göstericiliği yapabiliyorduk. Şu an o da yapılmıyor. Bu yüzden sorunuza net bir cevap veremeyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...