astral seyehat inisiyasyonu nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
yulenın yazısına bır bakın ıstersenız ve yapılmak ıstese heralde butun sıte halkı katılmak ıster ama zormus hayvansal gıdalar gunumuzde buyuk onem ıcerıyor ve teknonojı her an hayatımızda

Evet farkındayım okudum. Sadece küçük bir dilekti bu. Israr değil.

gümüş

Kayıtlı Üye
Kişi farkına varmadan astral seyahate çıkabilir. Bunu anlamak ve bilinçli yapmak için nefes egzersizleri ve trans çalışmaları yapmak gerekir. Geçiş görevlileri dediğimiz rehber varlıklardır ve 3. kattan sonra size rehberlik ederler. Yalnız atladığınız bir nokta var. Astral sehayat " hadi bewn astral yapayım" deyip de yapılabilecek birşey değildir. Bunu defalarca söyledik. Astral seyahat yapabilmek için öncelikle teknolojik herşeyden uzak durmak gerekir. Bütün hayvansal ürünlerden uzak durmak gerekir. Birçok gerekliliği vardır. Bütün dünyevi hazlardan uzak durmak gerekir. Ben astral yapıyoru mdiyen birçok kişi bu durumda yalan söylemiş olur. Astral seyahat için bu şartların hepsi yerine getirildikten sonra 2 3 seneyi bulacak çalışmalar gerekir. Hangi biriniz teknolojiden kendinizi 2 3 sene arındırabilecek durumdasınız. Ya da kaçınız hayvansal tüm ürünlerden 2 3 sene belki tüm hayatınız boyunca kendinizi soyutlayabilirsiniz. Bu işler hadi yapayım demeyle olmaz. Bunun farkındalığına artık varmanız gerekiyor.

Teşekkür ederim.

&

Atlanılan nokta.... ile devam eden cümleler bana ise yok atlamadım ama sanki soru yazmadan evvel burada bir yerlerde farkında olmadan yapılan astral üzere bir şeyler okudum diye anımsıyorum. Sorma nedenim yaptım yapacağımdan farklı amaçtaydı.

&

Katlar demişsiniz. Sizden sonra surf yaptım ve sadece bir kaynak bulabildim .Ama o da özet olduğu için çok aydınlandım diyemeyeceğim, yardımcı olur musunuz ?

Tekrar teşekkürler

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili gümüş,

Söylemiş olduğum kelime size özel değildi. Bu konuda başarılı olmak isteyen herkes için geçerliydi. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabında bir cümle idi. Alınmanızı istemem. Söylediğim gibi çok fazla katlarla varlıklarla ilgili bilgi bulamazsınız. Çünkü yasaktır. Böyle bir anlaşma yapılır. Bu yüzden çok az bilgi elimizde mevcut.

SeaOfSorrow

Kayıtlı Üye
Merhabalar, sevgili yule mesajınızda kafama takılan şeyler oldu izninizle sormak isterim.
Astral projeksiyonu gerçekleştirebilmek için özel bir diyet uygulamak gerektiğini ve daha bir çok şartın yerine getirilmesinin gerekli olduğunu söylemişsiniz. Bu söyledikleriniz kat çalışması içeren projeksiyonla ilgili olsa gerek diye düşündüm; çünkü basit projeksiyon herkes tarafından kolayca gerçekleştirilebilecek bir deneyimdir bildiğim kadarı ile.
Ve astral kat çalışması yapmak isteyenlerin özel bir uyumlama almaları gerekli midir acaba?
Teşekkürler, iyi forumlar.

yule

Yönetici
İş
Astral seyahat için en küçük projeksiyonlar için dahi bu bahsettiğim çalışmaların yapılması gerekmektedir. Sadece kat çalışmaları için değil, küçük projeksiyonlar içinde bu söyleğim gerekliliklerin olması gerekir. Astral çalışmaları için bir uyumlama almanız gerekmemektedir. Sadece astral konusunda deneyimli bir kişinin rehberliğinde bu çalışmayı yaparsanız başarı oranınız artar.

SeaOfSorrow

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim cevabınız için. Yakınlarda astral için uyumlama yapılacak mı acaba? Kat çalışmalarıyla ilgili çok az bilgi var -sizin de sebebini anlattığınız üzere- ve bir rehberin varlığı benim gibi kat çalışmalarına ilgi duyanlar için de çok faydalı olacaktır. Tragna'dan başka kaynak bulmak neredeyse imkansız; önerebileceğiniz, faydalı olduğunu düşündüğünüz kaynak var mıdır?
Sizin de başınızı şişirdim kusura bakmayın. İyi forumlar.

AJA

Elit Üye
Umuyorum bu konuda tekrar insiyeler olur.Ben sabırsızlıkla bekliyorum.

yule

Yönetici
İş
Şu an inisiye çalışmalarımız durdurulmuştur. Yakın bir zamanda tekrar aktif hale geleceğini müjdeleyebilirim. Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...