cadılık insiyasyonu nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
soru: Sitemizde yapılan cadılık enerji çalışması nedir?

cevap: cadılar enerji yönlendirebilme, enerjiyle uyum içinde ruhani varlıklarla iletişim kuran kişilerdir. onlardaki bu yetileri alıp kişilere vermeyi amaçlayan ir açlışmadır.

soru: bu çalışmalar ne işe yaramaktadır?

cevap: cadılık nerji çalışması, kişilerde bulunan bu yeteneğin artmasını sağlamaktır. var olan yetenek uyanmadı ise bunu uayndırmayı amaçlar.

soru: kişide bu yetenek yoksa işe yararmı?

cevap: herkezde bu yetenek vardır. sadece farkında değildirler. çalışmanın diğer bir amacıda bu farkındalığı uyandırmak içindir?

soru: cadılık enerji çalışması nasıl işler?

cevap: niyet herşeyin başıdır. kişiler niyet eder. çalışma zamanında ve saatinde. bir kanal açılır. enerji çalışmasını yütüten kişi evrenden bu enerji çeker ve kişilere iletir.

soru: enerji çalışmasını kişi nasıl alır?

cevap: yapılan çalışma sırasında kişilerin kök çakrasından yükleme yapılır. kök çakrası açılır. kök çakrası ve taç çakrası arasındaki bağ kurulur. prana(yaşam nerjisi) uyandırılır. sağlıklı olarak aralarında akış yapılması sağlanır. çakra işlem sonunda dış etkilerden etkilenmemesi için geri kapatılır. sadece niyet etmesi yeterlidir. bir çaba sarfetmesine gerek yoktur.

soru. çalışmas sırasında kişiler bir şey hisedermi?

cevap: evet. biri dokunuyormuş gibibir his ,ısınma, soğunma, enerji akışı, karıncalanma. gıdklanma, kaşınma, sızı , ağrı, gibi fiziksel belirtiler hiisedilir. çalışma sırasında kişin elleri kolları başının istem haret etmesi uçuyormuş gibi hisetme. baş dönmesi mide bulanması gibi olaylar olur. kişi görüntüler göre bilir sesler duyabilir. çakralarının oldu yerde baskı hiisedebilir. kalp atışları hızlanır. bu benzer bir çok olay meyda gelebilir. bazıları meydana gelebilir hiç bir şey meydaba gelmeyede bilir.

soru: bu çalışmaların bir tehlikesi varmıdır ?

cevap: çalışma uzman tarafında yürütüldüğünde bir tehlike yoktur. operatör olmadan yapılan bir çalışma kanal açıldığı için istenmeyen şeylerin olmasını sebep olabilir. uzman bir operatör çalışmayı kontrol eder açılan kanaldan istenmeyen bir şey gelmez. gelse bile operatör önce kendi bedenine enerji alıp kendi yetileri ile birleştirip temzileyip gönderdiği için enerjileri alan kişilere hiç bir şey olmaz. operatör daha sonra kendisini temizleme çalışması yaparak var olan bir kirlilik varsa yok eder.

soru enerji çalışması cadılık için yeterlimidir?

cevap: hayır yeterli değildir. çalışma gerekli olan enerjinin açılmasına var olan yetinin gündeme gelmesine neden olur. aynı zamanda çakralar açılır ve kişi yeteneğe sahip olmuş olur. bundan sonra çalışıp yeteneğini arttırması gerekir.

soru: diğer enerji çalışmalarına da katılmak gerekirmi

cevap: hayır ama katılınırsa iyi olur

soru: daha önce aynı konuda çalışmaya katılmış olan kişi yeniden katılabilirmi?

cevap: evet katılailir. katılıması iyi olur. her defasında enerji artırılmaktadır. çakralar eğer kapandıysda açılmasına neden olur. katılması iyi olur. katılım zounlu değildir.

soru: diğer çalışmalara katılmamış kişi yenide çalışmaya katılabilirmi.?

cevap : evet katılabilir.

hazırlayan: Urum

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ben siteye yeni üye oldum dolayısıyla çalışmaları kaçırdım bana yardımcı olun lütfen...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bir dahaki çalışmayı bekleyin. Aralıklarla veriliyor zaten.

XTX

Kayıtlı Üye
Değerli bilgilerinizi paylaştığınız ve önemli açıklamalarda bulunduğunuz için çok teşekkürler.. Benimde ilgimi çeken çok merak ettiğim bir konuydu ve siz tüm detaylarıyla bizleri aydınlatmışsınız.. Ben bazı korkularımdan dolayı enerji çalışmalarına katılamıyordum, ancak şöyle bir durum var, psişik enerjisi olan tanıdığım bir arkadaşımın benim üzerimde enerjisinin olduğunu söylemişti ve sizin anlattığınız şekilde üzerimde enerji yoğunluğu olduğu zaman vücudumda bazen üşüme, titreme, elektriklenme veya sıcaklık soğukluk gibi hisleri oluyor. Üzerimde bu arkadaşın enerjisi varken sizin enerji çalışmalarınıza katılabilirmiyim acaba.. Ondan gelen enerjiyi ben çok sonra öğrendim, açık söylemem gerekirse bu konuları bilmiyordum. Sizin çalışmalarınıza katılırsam bu iki enerji yoğunluğu bende her hangi bir sorun yaratırmı sizce....Çalışmalarınızda kolay gelsin, teşekkür ediyorum...saygılarla.

origanum

Yönetici
Korkularınız çok yersiz, çalışmalarımıza katılmanıza engel olacak herhangi bir durum yoktur. Ayrıca sizin üzerinize nasıl bir şekilde ve neden musallat olduğunu anlamadım. Onunla ne şekilde bir probleminiz olduğunu bilmiyorum ama bizim çalışmalarımıza katılmanız sizi ilgilendiğiniz konuda ilerlemeniz bakımından olumlu etkileyecektir.

XTX

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekkür ederim origanom, benim bu arkadaşla aramızda herhangi bir problemimiz olmadı ama onunla tanıştıktan çok sonra bana psişik yeteneklerinin olduğunu ve beni koruma altına aldığını söylemişti ve zaman zaman da enerjisini üzerimde yoğun olarak hissettiğim oluyor. Burada daha açık konuşamadığımdan ifade eksikliği oluyor, ama musallat olayı bakımından onunla bir ilgisinin olduğunu sanmıyorum. Enerji çalışmaları konusunda bir sakıncası olmadığını söylemeniz ve bilgilendirmeniz beni çok rahatlattı. Zamanım ve durumum müsait olduğu sürece katılmayı bende isterim, sizden gereken cevabı aldım ve rahatladım. Teşekkür ederim, çalışmalarınız kolay gelsin..saygılar.

Angel777

Kayıtlı Üye
Çalışmalar farklıdır. Medyumluk için, Cadılık için, Şifa için, Astral seyahat için vs.
Her çalışma bir diğerinin devamı değildir, tekrar yapılan bir çalışmadır. Yani birine katılmayınca hiç bir şey kaçırmıyorsunuz.

almila

Kayıtlı Üye
merhaba sitenize yeni üye oldum ve bu cadılık uygulamaları için bize bilgi maili verilecek mi?
ben çalıştığım için sürekli takip edemeyebilirim

origanum

Yönetici
merhaba sitenize yeni üye oldum ve bu cadılık uygulamaları için bize bilgi maili verilecek mi?
ben çalıştığım için sürekli takip edemeyebilirim
Hayır verilmeyecek. İsteyen siteye bakıp ilanımızı okuyarak katılabilir.

KeSbaNn

Kayıtlı Üye
enerji çalışmaları yapıyorum ama olmuyor daha ne kadar beklemem lazım hayatımda en çok istediğim şey bu..

Amethyst

Banlı Kullanıcı
enerji çalışmaları yapıyorum ama olmuyor daha ne kadar beklemem lazım hayatımda en çok istediğim şey bu..

Çalışmalarınızı düzenli bir şekilde aralıksız yaparsanız ,auranız pırıl pırıl olur ,chakralarınız dengelenir , sezgileriniz kuvvetlendirilir , ve size uyumlu olan yetenek kendiliğinden oluverir , ortaya çıkar desek daha doğru belki...
Herşeyi doğal akışına bırakın , o zaman daha kolay anlaşılabilir ...
Zaten bize istediğimizden çok ihtiyac olanı verilir ve doğru seçimi yapıldıktan sonra ister istemez diğerleri de araştırmaya başlarsınız ,bakış açınız değişir , eskisine göre daha iyi anlamaya başlarsınız çünkü az da olsa birbirine bağlıdır (bence)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
olmuyor dediğiniz an zaten hiç bir şey olmaz. enerji çalışmalarımı yeterli değil. bir doktoru düşünün. bir kere kurbağayı kestikten sonra beyin ameliyatı yaparsa ne olur.

çalışacak çalışacak çalışacaksınız.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye

Siz sanırım sihirli bir değnek dokunuşunun ardından herşeyin hemen oluvermesini istiyorsunuz. Ulvi yetenekler birden dökülsün diyorsunuz ama bu işler o kadar kolay olsa ki aslında eski zamanlara göre herşey çok çok daha kolay. Düşünün bir kere size bu inisiyasyonu veren hem de tanımadan veren insanlar buldunuz. bunu değerlendirin eskiden el almak bu kadar kolay değilmiş.
Kendinizi gözlemleyin bakalım neler farklılaştı sizde?
Çalışmadan çok şey beklemeyiniz.

Syg.

PesadiLLa

Kayıtlı Üye
meraba..ben uzun zamandır bu siteyi inceliyordum ama henüz daha yeni üye oldum..merak ettiğim bir şey war şimdi bu enerji çalışması daha doğrusu çakra açılmasının tam olarak bize olan faydası ne ? biri beni net bi şekiilde bilgilendirebilir mi?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Sorunuzun cevabı site içinde mevcüttur zaten..Chakraları öğrenin , işlevleri , prana'yı öğrenin (yaşamsal enerji akımı ) ..Eksikleriniz çok fazla sanırım . Şimdi biz 3 kelime ile özetlersek iyilik yapmış olmuyoruz bundan emin olun .
Sevgiyle ve Işıkla kalın

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Bütün sorular ve cevaplar var emeğinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş.

PesadiLLa

Kayıtlı Üye
Sorunuzun cevabı site içinde mevcüttur zaten..Chakraları öğrenin , işlevleri , prana'yı öğrenin (yaşamsal enerji akımı ) ..Eksikleriniz çok fazla sanırım . Şimdi biz 3 kelime ile özetlersek iyilik yapmış olmuyoruz bundan emin olun .
Sevgiyle ve Işıkla kalın

Evet eksiklerim çok fazla.. Sadece çakralarn nasıl açıldığı hakkında bilgim var. Yardımcı olduğunz için teşekkür ederim.

ntflx

Banlı Kullanıcı
Çakraların açılması,gerekli niyetlerin edilmesi ve bu çalışmaya katılıp devamındada niyetimizi sürdürürsek yeteneği geliştirir/iyice öğrenmiş olurmuyuz?

Şimdiden Cevaplarınız için teşekkürler...

origanum

Yönetici
Çakraların açılması,gerekli niyetlerin edilmesi ve bu çalışmaya katılıp devamındada niyetimizi sürdürürsek yeteneği geliştirir/iyice öğrenmiş olurmuyuz?

Şimdiden Cevaplarınız için teşekkürler...

Siz tamamen karıştırıyorsunuz. Bu konu cadı adayları için 1. basamak inisiyasyona hazırlık aşaması için verilen enerji hakkında bilgilendirmek için açılmıştır. Cadılığa uyumlanacak kişilerin çakraları bu işlem sonrası gerektiği kadar açılıp ilgili enerji geçişine uygun hale getirilir. Normal çakra açılmasıyla ilgisi yoktur. Çakra açılması vs ile ilgilenen üyelerimiz çakra başlığındaki yazılara bakıp yorum yapsınlar lütfen. Konu dağılıyor. Mesaj silmek zorunda bırakmayın beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...