cadılık insiyasyonu nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İzninizle ben de bir şey sormak istiyorum. Bu inisiyasyonun işleyişi reiki gibi mi?

origanum

Yönetici
İzninizle ben de bir şey sormak istiyorum. Bu inisiyasyonun işleyişi reiki gibi mi?

Hayır değil. Burada verilen inisiyeler sadece cadılık 1. basamak inisiyasyonuna hazırlık için verilen enerji çalışmalarıdır. Cadı olmak bu kadar kolay değil:)
Ama sorduğunuz sadece bu verilen inisiye sırasında deneyimlenenler reikiye uyumlanırkenkiler gibi mi derseniz evet aynı o şekil. Ama reiki de çalışma her kişiye ayrı ayrı yapılırken burada toplu bir enerji çalışması sözkonusu.

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
olmuyor dediğiniz an zaten hiç bir şey olmaz. enerji çalışmalarımı yeterli değil. bir doktoru düşünün. bir kere kurbağayı kestikten sonra beyin ameliyatı yaparsa ne olur.

çalışacak çalışacak çalışacaksınız.

çalışmadan kasıt sürekli büyü çalışmaları yapmak mı ?? :)

Mss Countes

Kayıtlı Üye
Ben katışmak istiyorum ancak geciktim :(

Bir daha seans olmayacakmı?

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Olacak ama sanırım şu an için yönetim çalışma düşünmüyor. Baksanıza , ses soluk yok. :D Ama olur yakında merak etmeyin. Siteyi takip etmeye devam edin.

origanum

Yönetici
Yeni üyelerimiz neden hep sorulmuş ve cevaplanmış soruları tekrar sorarlar acaba? Zaten kaç kere kaç yerde tekrar tekrar cevaplanıyor. Üyelerimizi araştırmaya davet ediyoruz hep. Birazcık ilgi gösterin okuyun her yeri. Kaybınız olmaz. Sitede etkinlik olacağı zaman ilan edilir, sık takip edenler de görür. Bunun belli bir zamanı yok, ne zaman uygun olunursa, boş vakit bulunursa o zaman etkinlik düzenleniyor, düzenli aralık diye bir şey yok. Bir yıl arayla yapıldığı da oldu bir ay ara ile de.

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cadı insiyeleri bitti mi ?? Eski insiyasyonlar yazıyordu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet bitti. enerji yönlendirme insiliyesi içine dahil edildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...