Doğum Haritası

mally

Kayıtlı Üye
Selamlar Arkadaşlar,

Çakra konusunu araştırıyorum ve gezegenlerin doğduğumuz andaki konumunda çakralarımızı etkilediğini öğrendim ve doğum haritamı çıkardım. Ama okuyamıyor ve yorumlayamıyorum. Bu konuda bilgi sahipleri nasıl okuyacağımı ve yorumlayacağımı bana anlatabilirmi acaba? Hatta benim için yorumlarsa minnettar olurum.

İgnas

Kayıtlı Üye
Sana Nuran Tuncel'in A'dan Zye astroloji kitabını öneririm,bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsan.Yok hemen bir yorum almak istersen,doğum haritanın resmini koy,yada tam tarihini,doğum yerini ve saatini yaz.

mally

Kayıtlı Üye
Sn İgnas, özelden bilgileri gönderdim. Yardımcı olursan çok sevinirim.

Ayrıca tavsiye için teşekkür ederim:) Kitapları en yakın zamanda temin edeceğim.

Lonika

Kayıtlı Üye
Nuran Tuncel'in kitapları internette e-kitap olarak var, küçük bir arama ile ulaşabilirsin.

mally

Kayıtlı Üye
direkt ciltlerine ulaştım. Doğru bulduysam toplam 4 kitap, yakında elimde olurlar. Yinede teşekkür ederim Lonika.

Lonika

Kayıtlı Üye
Zaten Nuran Tuncel'in yayınlanmış 4 kitabı var oldukça detaylı anlatıyor yararlanacağını sanıyorum.

İgnas

Kayıtlı Üye
Öncelikle ilk bakışta gözüme çarpan en kuvvetli gezegen etkileri plüton,merkür,güneş ve venüsten.Plüton,güneş ve merkür 1. evde ,hem iç hem yükselen burcunuz terazi,terazinin yöneticiside venüs.
Bunun dışında uranüs 3. evde,yaratıcılık,iletişim ve ilerleme konularında etkisi yüksek.Kısaca sizde gözüme çarpan ilk kuvvetli etkiler bunlar ve çakralarınızında bu unsurlardan etkileneceği kanaatindeyim

Gezegenlerin etki ettikleri çakraları düşünürsek, sizde 2,4 ve 6. çakraların daha aktif olduğunu sonucuna varıyorum.Çakralar hakkında temel bilgiler:

Site vermek yasaktıR !!

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=50715#post50715

Yalnız ben bu konularda profosyonel değilim,kendi çapımda ilgileniyorum,umarım yardımcı olabilmişimdir,iyi günler.

mally

Kayıtlı Üye
Zaten Nuran Tuncel'in yayınlanmış 4 kitabı var oldukça detaylı anlatıyor yararlanacağını sanıyorum.

Kitaplara yapılan yorumlar da işime yarayacağını gösteriyor. İlgiiz için tekrar teşekkür ederim Sn Lonika.

Sn Logii ve Sn İgnas,

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. En yakın zamanda Nuran Tuncel in eserlerini temin edeceğim. Sanırım çok zaman kaybetmişim bu konuya eğilmek için. İlerde sorularmla tekrar başınızı ağrıtacağım :) umarım mazur görürsünüz.

Saygılar,