Çakralar Açılırsa Ne Olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delotte

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar..

Heryerde çakraların nasıl açılacağına dair bilgiler yazıyor ama çakralar açılınca neler olacağı hakkında fikir sahibi olamadım.

Wikipedia'ya Göre Çok Şey Oluyor.

Ama Wikipedia çok az kişinin açtığıda yazıyor.

Bu Konu hakkında fikir sahibi olan varmı ? çakralar açılırsa neler olur ? veya gerçekden bu kadarmı zor çakraları açmak ?

iyi Günler..

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Açmak kolay, açık tutmak zordur.

ufulij

Kayıtlı Üye
Peki çakra açarken yarıda bırakırsak çakralar kilitleniyormuş.Bu kilitlenen çakralar bidaha açılır mı?

origanum

Yönetici
Peki çakra açarken yarıda bırakırsak çakralar kilitleniyormuş.Bu kilitlenen çakralar bidaha açılır mı?
Çakra açarken niye yarıda bırakıyorsunuz ki? Oyun mu bu. Birisinin sağlığı ile oynanmamalıdır. Durduk yerde çakralarla da oynanmamalıdır. Paranormal aktivitelerle uğraşan kişilerin hayat standartları biraz farklıdır ve bundan dolayı da kanalları pek tıkanmaz, tıkansa da temizlemesini bilirler. Onun dışındaki kişilerin de bazı kronikleşmiş rahatsızlıkları varsa enerji yoluyla şifa verilirken bu kanallar da temizlenir. Meditasyon yaparak da çakralarını kontrol edebilir kişi. Kundalini uyanışını gerçekleştirmiş kişiler bunu yapabilir.
Kilitlenmiş yani mühürlenmiş çakranın açılması için her çakranın özel bir günü ve saatinde ilgili gücün çağırılması ile açılır.

delotte

Kayıtlı Üye
soruma cevap alamadım :) bu işi bilen insan varmı :)

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Konuştuğunuz kişi işinin ehlidir. Uslubunuza dikkat edin.
Ayrıca dediğiniz olay Avatar dizisinde bir bölümden ibaret.
Kötü niyetli insanlar mühürlemedikçe dediğiniz gibi birşey olmaz. Hem çakra mühürlense bile tekrar açılabilir işini bilen kimseler tarafından.

delotte

Kayıtlı Üye
ne oluyor anlamadım ama biraz araştımama göre bu işi tam anlamı ile yapan kişi az

onun dışında 7 çakrada açılınca içimizde mecazi anlamda ;

hani elektirik ürütmek için su kullanılır ya suda çakra sistemi ile enerji verir aynı öyle oluyor çakra döndükce suyunu aldıkca + enerji yayılıyor

ben 2 farklı kaynak buldum bu konu hakkında birinin kaynağı yok diğeride satanizm sitesinin bilgisiymiş ne kadar doğru bilmem

ama sitede gerçekden 7 çakrasını açmış
ve her çakranın bize verdiği etki ve toplam etkiyi yazarsa güzel olur..

iyi günler

Voy

Kayıtlı Üye
ne oluyor anlamadım ama biraz araştımama göre bu işi tam anlamı ile yapan kişi az

onun dışında 7 çakrada açılınca içimizde mecazi anlamda ;

hani elektirik ürütmek için su kullanılır ya suda çakra sistemi ile enerji verir aynı öyle oluyor çakra döndükce suyunu aldıkca + enerji yayılıyor

ben 2 farklı kaynak buldum bu konu hakkında birinin kaynağı yok diğeride satanizm sitesinin bilgisiymiş ne kadar doğru bilmem

iyi günler

2 kaynaktan çok daha fazlası var.Burada da oldukça yazı var göz atarsanız aydınlanıcağınızı düşünüyorum.Size bu konuda bilen tarafından gerekli yanıt verildiği ama sizinde üstüne bilen yok mu yazmanızdan kaynaklanan bir uyarı aldığınızı düşünüyorum sonuçta cevaplayan kişi kim olursa olsun bir emek ve zaman harcıyor bilgi paylaşımı değerlidir.Alınan etki yazılamayabilir bazı durumlarda ki bazı şeylerin etkisi şöyle birşey denilecek gibi değildir yada gözlenemez.Çakraların açılması sağlıklı bir durumdur.İyi forumlar.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Örneğin 6. çakrası kapalı bir insan doğru düzgün fal bakamaz. (Bakarsa varlık yardımı ile bakıyor olabilir.)
7. çakrası kapalı olan bir insan varlıklarla sağlıklı iletişime geçemez. vs

İgnas

Kayıtlı Üye

iyi günler

forumda çakraların etkileri ile ilgili bilgiler var,araştır.ayrıca "insanın elinde olan dilinde olmaz,dilinde olan da elinde olmaz" diye bir hatırlatmada bulunayım.Bir işin ehli olan kişiler genelde ben yaptım biliyorum diye pek yüksek sesle dile getirmiyorlar,bu konuya özel değil,genel olarak söyledim bunu.

delotte

Kayıtlı Üye
2 kaynaktan çok daha fazlası var.Burada da oldukça yazı var göz atarsanız aydınlanıcağınızı düşünüyorum.Size bu konuda bilen tarafından gerekli yanıt verildiği ama sizinde üstüne bilen yok mu yazmanızdan kaynaklanan bir uyarı aldığınızı düşünüyorum sonuçta cevaplayan kişi kim olursa olsun bir emek ve zaman harcıyor bilgi paylaşımı değerlidir.Alınan etki yazılamayabilir bazı durumlarda ki bazı şeylerin etkisi şöyle birşey denilecek gibi değildir yada gözlenemez.Çakraların açılması sağlıklı bir durumdur.İyi forumlar.

merhaba öncelikle herkes teşekkürler

Voy kardeşim bana kimse yanıt vermedi.

benim sormak istediğim soru şöyle ;

1.Çakra Açılırsa Şu Gibi Etkiler Olur

2. Çakra Açılırsa Şu gibi etki olur

gibi..

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
1. çakra açılırsa genel açıdan daha sağlıklı olursunuz ve fiziksel gücünüz artar.
2. çakra açılırsa daha iyi sex yaparsınız. Cinsellik, arzular çakrasıdır 2. çakra.
3. çakra açılırsa psişik güçlerinizde gelişmeler olur. Onun dışında ben duygunuz gelişir. Egoistlik olarak değil kendine güven artar anlamında. 3. çakra auranın merkezidir ve açıldığında aura da daha sağlıklı bir hal alır.
4. çakra açılırsa ego zayıflar, hassasiyetler artar. Vicdan çakrasıdır. Kinezi dallarında daha başarılı olmanızı sağlar.
5. çakra açılırsa iletişiminiz gelişir. Kendinizi daha rahat ifade edersiniz.
6. çakra açılırsa vizyon yeteneği gelişir. 3. göz fal bakımları için en önemli çakradır. Astral seyahate yardımcı olur.
7. çakra ise bütünleşme çakrasıdır. Varlıklarla sağlıklı iletişimde olmak için açık olması gerekir. Bütün psişik eylemleri destekler.

Voy

Kayıtlı Üye
Evet mesela benim 5. çakramda sorun var,kekelediğim oluyor ne söylüceğimi unutup saçmaladığım oluyor,duygularımı belli edemiyorum, ,etmek istemiyorum,özgüven eksiliği oluyor.Her çakranın özellikleri bunun gibi açılımlarla anlatıyor:).

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Özetleyerek anlatmaya çalıştım. Yoksa yaz yaz bitmez çakraların özellikleri.

Voy

Kayıtlı Üye
Evet bitmez siz güzel özetlemişsiniz.Ben soruyu soran arkadaşımıza cevap olarak yazmıştım onu.

delotte

Kayıtlı Üye
@ mortho

çok teşekkür ederim bir yerde okumuşdum ama emin olamamışdım.

kısacası parapsikoloji dalında birşeyler yapmak söz konusu ise çakralarımızı açmamız gerekiyor dimi ?

delotte

Kayıtlı Üye
@ float yapmak zorunda kalıyorum ama bir soru daha takıldı aklıma

her yerde çakra açmak ile ilgili şu avatar çizgi dizisindeki bir bölüm ile ilgili makale var..

birde burda bir kaynak var " http://www.scribd.com/doc/16798071/Cakra-Eitimi "

hangisi doğru anlamadım..

eğer avatardaki gibiyse çakra açmak çok zor. Yani tamamen bütün duyguları offline edilmesi.

cevaplarınızı bekliyorum..

herkese iyi günler dilerim..

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Avatar dizisinde çakraların erdemlerinden bahseder.
Bu erdemlere ulaşılmadıkca çakralar düzenli bakım olmazsa elbet kapanacaktır. Fakat erdemlere ulaşılmadığı halde düzenli çalışmalarla, meditasyonlarla çakraların sağlıklı kalması sağlanabilir.

delotte

Kayıtlı Üye
@ mortho

peki mortho o verdiğim linkdeki pdf dosyasındaki yazılanlar doğrumu ?

yani çakralar açılınca olacaklar ve çakra açmak ?

zahmet olmaz ise bir inceliyebilirmisin.

iyi günler..

vampir

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Klasik Filoloji
6. çakra açılırsa vizyon yeteneği gelişir. 3. göz fal bakımları için en önemli çakradır. Astral seyahate yardımcı olur.

Uyku sırasında bedenimin bulunduğu ortamda neler olup bittiğini,kimin gelip ne yaptığını görebiliyorum ve duyabiliyorum. Hatta bu yüzden şu anda kaldığım otel sahibi odama gelemiyor (ki iyi de oluyor). Ancak görüntü rengim bazen mavi bazense normal.

Bir de fal bakmıyorum ama dostlarımı yönlendiririm,yaptığı eylemler sonucunda ne olacağını söylerim ve olur da. Örnek verecek olursam iki yakın arkadaşım (sevgililer) ayrılmışlardı. Sonra tekrar barışacaklarını, ilk adımı kimin nasıl atacağını vs biliyordum ve bunu onlara değil de başka bir arkadaşıma anlattım-kanıt olsun diye ola ki inanmazlarsa. Onların birleştiği gün tekrar bir görüntü gördüm ve bu sefer onlara söyledim. Şimdi o günü bekliyorum acaba bu da mı olacak diye? Bu gibi görüntüler 6. çakra ile mi ilgilidir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...