Koruyucu Veya Rehber Ruh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

schutze07

Kayıtlı Üye
Koruyucu veya rehber ruhla ilgili okuduklarımdan size danışmak istiyorum. Şimdi benim içimde sürekli konuşan, ne bileyim bir ayakkabıyı giydiğimde canımı acıtacak olduğunu uyarması sonucu mu yara bandı da alayım yanıma durumu. Yeni biriyle tanıştığımda o kişiyle ilgili düşünceler ve sonradan bunların gerçek olduğunu öğrenmem. Rüyamda gördüklerim kişiyle alakalısı ise diğer gün o kişiden telefon e-mail almak vs. Ben bunları yaşıyorum ve artık susar mısın demiştim resmen, ben bunun vesvese olduğunu falan düşünmüştüm. Hatta bazı geceler uyuyamam bu yüzden, ne düşünsem o konuyla ilgili, fısıldamalar gibi duyarım iyi veya kötü, kimin ne olduğunu bile biliyorum. Şimdi bu benim koruyucu veya rehber ruhum mu oluyor? Susarmısın artık diyerek bunu kovdum sanırım, eskisi gibi değil sanki.

Neden ben yazdıklarıma cevap alamıyorum? :(

Voy

Kayıtlı Üye
Bu durum sizden de kaynaklanıyor olabilir. Yani sizin kendi iç sesiniz, yeteneğiniz de olabilir bu, varlıksal da olabilir ama illa ki negatif olmak durumunda değil varlıklar. Tabi bu anlatılanlarla kesin bir şey söyleyemez kimse, ya çok net açıklayacak belirgin bir şey varsa onu söylersiniz, ona göre bir yorum yapılır ya da kesinlik için bakım yapılır.

schutze07

Kayıtlı Üye
Bu durum sizden de kaynaklanıyor olabilir yani sizin kendi iç sesiniz yeteneğinizde olabilir bu,varlıksalda olabilir ama illaki negatif olmak durumunda değil varlıklar.Tabi bu anlatılanlarla kesin birşey söyleyemez kimse ya çok net açıklayacak belirgin birşey varsa onu söylersiniz ona göre bir yorum yapılır yada kesinlik için bakım yapılır.

Mesela, o yoldan değil diğerinden gitmelisin, o kişiye güvenme, o şekilde düşünme, o ayakkabılar yine canını acıtacak giyme, gitmek istediğin yere gitme iptal et, yalan söylüyor sana, yarın telefon gelecek. Yıllardır aradığım kişiyi bile bunun sayesinde buldum, imkansız gibiydi. Yani nasıl daha net açıklayabilirim bilmiyorum, bana yapılan büyüde bile, yeme onu demişti o kişiye güvenme, ben de yemiştim bir sürü örnek var.

La-edri

Kayıtlı Üye
Schutze07 bu bahsettiğiniz olay biraz da vesveseye benziyor sanki. Yani hem hafif halleri vardır, hem de kuvvetli, obsession gibi geldi bana sanki.

yasarerkoca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar o sizi kötü yolla götüren nefistir, ruh felan değil. İnsanın bir ruhu olur, o da kendi bedeninde. Saçmalık ben o vesveseyi yok ettirmek için çok ugraştım ve başardım. Yok edin onu, yoksa hiç bir şey aklınza girmiyor. Akıl üstünde akıl gibi, sürekli fikir veriyor, bir hayırlı işe de girmiyorsunuz ... Yine de siz bilirsiniz, yok etmek en iyisi... Ben kurtuldum ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...