Esma-ül-Hüsna ile ilgili bilgi lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aysorfi

Kayıtlı Üye
Esmaül- hüsna içindeki ismlerden biri sevdiğinin seni sevmesi içn edilen bir dua olarak çok saygı duyduğum bir kişi nitelendirmişlerdi bana. istediğini dua olarak söyledikten sonra o ismi zikretmek çok iyi geleceğini söylemişlerdi .isimi hatırlayamıyorum malesef :eek:fftopic:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Esmaül- hüsna içindeki ismlerden biri sevdiğinin seni sevmesi içn edilen bir dua olarak çok saygı duyduğum bir kişi nitelendirmişlerdi bana. istediğini dua olarak söyledikten sonra o ismi zikretmek çok iyi geleceğini söylemişlerdi .isimi hatırlayamıyorum malesef :eek:fftopic:
Gönül konularında kullanılan bikaç esmayı söylesem belki hatırlamanızda faydalı olur, El Vedud, El Semiu, El Müteal ve Eş Şekur...

aysorfi

Kayıtlı Üye
Galiba El Vedud :D sevgliyle muhabbet olsun,sevsin diye 20 kez tekraranan bir isim olarak söylenmişti. :)

bunun yanı sıra 2 rekat namaz kılıp okunmuş olsa daha etkili olur diye duymuştum.? daha doğru olurmu ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Galiba El Vedud :D sevgliyle muhabbet olsun,sevsin diye 20 kez tekraranan bir isim olarak söylenmişti. :)

bunun yanı sıra 2 rekat namaz kılıp okunmuş olsa daha etkili olur diye duymuştum.? daha doğru olurmu ?
20 ise evet El Vedud ismi celilesidir...Namazla enerji platformu daha iyi oluşur bencede...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
sayin kontejyan, peki digerlerini kackere okumayi tavsiye edersiniz?

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ebced değerleri uygundur.
Ebced hesabının nasıl yapılacağı sitemizde mevcut.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Ebced sayilarini biliyorum allahdan, tesekkurler!

nediyeyim

Banlı Kullanıcı
ebced hesabı yapmayı nerde bulabiliriz tam . ben bulamdım . hangi sayfada acaba?

Ebced değerleri uygundur.
Ebced hesabının nasıl yapılacağı sitemizde mevcut.

20 ise evet El Vedud ismi celilesidir...Namazla enerji platformu daha iyi oluşur bencede...

farklı biliyorum .namazla değil de vakitlerine ve zikir adedine uygun okumak daha mühim diye biliyorum ben. namaz tabi ki kılınabilir elbette. “Ey iman edenler! Sabır ve namaz ile Allah'tan yardım isteyin. Muhakkak ki Allah sabredenlerle beraberdir.” (Bakara 153).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...