Karşılıklı Telepati midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Voy

Kayıtlı Üye
Ö..................

İgnas

Kayıtlı Üye
Evet, kesinlikle telepati olduğunu söyleyebilirim. Ona çok fazla odakladnığınızda bir nevi mesaj yolluyor zihniniz anladığım kadarıyla. Onun hisettiklerini hissetmeniz bence gayet büyük bir olasılık.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Telepatide hangi tarafın etki yarattığını iletişim kurmadan hiç bir zaman bilemezsiniz. Onu düşünmeye başladığınızda ve ihtiyaç duyduğunuzda, belki de bunu sağlayan karşı taraftır ;) Bunu da ancak sorarak öğrenebilirsiniz.

Voy

Kayıtlı Üye
Telepatide hangi tarafın etki yarattığını iletişim kurmadan hiç bir zaman bilemezsiniz. Onu düşünmeye başladığınızda ve ihtiyaç duyduğunuzda, belki de bunu sağlayan karşı taraftır ;) Bunu da ancak sorarak öğrenebilirsiniz.

:) Bu oldukça imkansız, o zaman öğrenemeyeceğim yani. Teşekkür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
:) Bu oldukça imkansız o zaman.Öğrenemiycem yani.Teşekkür ederim.
Hayır imkansız değil. Bu konuda herşey deney ve testlerle açığa çıkartılır. Önce herşeyi unutun. Bir süre bu konuda oruca girin. Telepati adına herhangi birşey yapmaya çalışmayın, aklınıza gelse bile farklı birşey düşünün. Sonra her gün belli biçimde ''zen meditasyon'' uygulayın. Bu nedir? Zen meditasyonda amaç, temizliktir aslında. Bilinçaltını temizlemek. Nasıl ki rüyaların genel amacı bilinçaltı temizliğidir, siz bunu uyanıkken yapın. Daha sonra yeterli düzeye geldiğinizi hissedeceksiniz. Sonra oturup, bu yeteneği her hangi bir etki yaratacak biçimde değil, hedefi hissedecek şekilde kullanın. Onu hissedin, görün, duyun vs. vs. Bu duruma bir süre devam ettikten sonra, yetkin konuma gelecekesiniz. İşte o zaman direk ve belirgin tek bir ''emir'' verin. Mesaj iletin demiyorum, ''emir'' verin diyorum. Basit ama detaylı bir emir. Örneğin: ''Beni bu çarşamba, öğleden sonra ara/Beni bu çarşamba, kırmızı elbiseyle görmeye gel.'' Neden bu örnekler? Açıklayayım:
Mesele emir verirken kodlamaktır.
Kod1: Zaman/Çarşamba öğleden sonra
Kod2:Eylem/Aramak veya Gelmek
Kod:3Biçim/Kırmızı(burada üstündeki her hangi birşeyi kırmızı olacak gelirken)
Bu tür bir deney size hem sizin yapıp yapmadığınızı hem de neler yapabileceğinizi gösterir. Basitçe bu şekilde anlayabilirsiniz veya kısa yol olarak, psikoteknik alanda ilerlemiş birine sorabilirsiniz.

Voy

Kayıtlı Üye
Verdiğiniz cevabı yeni gördüm bu şekilde deneyecektim ama kontrolsüzlük sorunum var yani bu konuda oruca girmem çok zor.Sadece en az yaptığım zamanı yakalamaya çalışıyorum.Benim aslında burada tam olarak sormak istediğim karşıdaki bir kişinin bu konuda deneyimleri olmamasına rağmen karşılıklı bu şekilde iletişim kurabilir mi benimle bu mümkün müdür ?Çok net şeyler aldığım oluyor çünkü.Ben mi alıyorum diyorum ama ben almadığım tümüyle alasız zamanlarda da aldığım oluyor.Hani sadece bu kişi üzerine değil sorum genelde böyle bir şey çaba harcanmadan mümkün müdür? Karşımdaki kişinin en ufak bir çabası olmadığından eminim çünkü.Teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Verdiğiniz cevabı yeni gördüm bu şekilde deneyecektim ama kontrolsüzlük sorunum var yani bu konuda oruca girmem çok zor.Sadece en az yaptığım zamanı yakalamaya çalışıyorum.Benim aslında burada tam olarak sormak istediğim karşıdaki bir kişinin bu konuda deneyimleri olmamasına rağmen karşılıklı bu şekilde iletişim kurabilir mi benimle bu mümkün müdür ?Çok net şeyler aldığım oluyor çünkü.Ben mi alıyorum diyorum ama ben almadığım tümüyle alasız zamanlarda da aldığım oluyor.Hani sadece bu kişi üzerine değil sorum genelde böyle bir şey çaba harcanmadan mümkün müdür? Karşımdaki kişinin en ufak bir çabası olmadığından eminim çünkü.Teşekkürler.
Karşılıklı olarak, sıralı ve düzgün cümleleri mi aktarıyorsunuz? Önce tanımı tam yapmak gerekir.

Voy

Kayıtlı Üye
Karşılıklı olarak sıralı ve düzgün cümleleri değil öyle birşey yapamam kokular,basit mesajlar,hisler ;korku,endişe,huzur gibi hisler.Örneğin bir mekandaki alkol ve sigara kokusu,o anda orada hissedilen huzur gibi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Karşılıklı olarak sıralı ve düzgün cümleleri değil öyle birşey yapamam kokular,basit mesajlar,hisler ;korku,endişe,huzur gibi hisler.Örneğin bir mekandaki alkol ve sigara kokusu,o anda orada hissedilen huzur gibi.
Bunları bir birinize aktarabiliyorsunuz. Yani burada bir çok etken olabilir, neden bağlantı var önce onu anlamak gerekir. Yani işin aslına bakıldığında birşeyi isteyerek yapmıyorsanız, öylesine oluyorsa, önce bir neden sorusu sorulmalıdır. Nedeni bilinmedikçe bir kıymeti yoktur. Kontrolsüz güç, güç değildir. Bu sebeple önce neyin nereden kaynaklandığını bulmak gerekir. En basit ve kolay açıklama ise şunlar olabilir:
1-İkinizde de farkında olmadığınız doğal telepati yeteneği var.
2-Aranızda farklı nedenlerden bu tarz bir bağ var. (Geniş bir konu)

Voy

Kayıtlı Üye
Anladım yani herhangi bir insanın bunu bilinçsiz yapması mümkün.Ben oldukça şaşırmıştım uğraşmadan bilinçsiz bir şekilde bu tür mesajları yollayabildiğinde bana.İlginç birşey öğrenmiş oldum insanların bu kadar net şeyleri bilinçsiz yaptığını bilmiyordum.Bana araştırcak birşey daha çıkmış oldu.Teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Anladım yani herhangi bir insanın bunu bilinçsiz yapması mümkün.Ben oldukça şaşırmıştım uğraşmadan bilinçsiz bir şekilde bu tür mesajları yollayabildiğinde bana.İlginç birşey öğrenmiş oldum insanların bu kadar net şeyleri bilinçsiz yaptığını bilmiyordum.Bana araştırcak birşey daha çıkmış oldu.Teşekkürler.
Tabii ki de bilinçsiz yapabilir insanlar bunu. Forumda birkaç kere boşuna mı uyarılar yazdım, adı lazım değil sosyal internet ortamı ve benzerlerinde fotoğraf paylaşmayın diye :) Bir kere bilinçsiz etkinin en güzel ve bilinen örneği bildiğiniz nazardır. Buna iyi ve kötü etkileri dilediğiniz kadar ekleyebilirsiniz.

paranoise

Kayıtlı Üye
telepati genel tanımıyla bir düşünce nakli işlemi zaten. bir kimsenin zihnindeki herhangi bir düşüncenin, bir başkası tarafından algılanmasına parapsikolojide telepati dendiğini biliyoruz. Tabi aranızda bağ olduğunda bu farkında olmadan daha kolay bir şekilde olabiliyor. tesadüf zannettiklerimiz; uzun süredir görmediğimiz bir arkadaşımızın birden aklınıza gelmesi ve onunla kısa bir süre sonra yolda karşılaşmanız, telefon çaldığında kimin aradığını önceden hissetmeniz, karşınızdaki bir kişinin aklından geçenleri bir anda farketmeniz , ilk defa karşılaştığınız bir kimsenin genel karakteristik durumuyla ilgili tahminlerde bulunabilmeniz çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda kısmen de olsa neler düşündüklerini algılayabilmeniz v.s.
Bütün bunlar günlük yaşantımızda kullandığımız telepati yeteneğimizin bir sonucu olarak karşımıza çıkar.. Hatta bazen çoğumuz bütün bunları "tesadüf"le açıklamaya çalışırız. Oysa bütün bunlar "tesadüf"ün değil, bize verilen bir güzellik olan telepatinin bir sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır.

paranoise

Kayıtlı Üye
gene bende ufak bir örnekle katılmak istiyorum daha önceleri telepatiyle tanışmadan önceleri farkında olmadan yaptığım bir şey bu..

Birlikte olduğum yakın arkadaşlarımla herhangi birinin yanındayken yani bir aradayken yolda evde herhangi bir yerde bazen sus pus olduğunuz anlar olur konuşmaz öyle etrafı dinler ya da birşeyler düşünürsünüz. Ben genelde aklımdan sevdiğim şarkıları yahut sözleri geçirir kendi beynimin içinde mırıldanırım kimi zaman bambaşka bir şey hakkında düşüncelere bürünürüm. Karşımdaki de farkında olmadan aynı şarkıyı mırıldanmaya başlar ya da düşündüğüm şeye benzer şeyler söylemeye başlar. İlk başlarda çok şaşırıyordum sürekli tesadüfle geçiştiriyordum meğer doğal yeteneğimiz telepati bkz : farkında olmadan yapılan düşünce nakli.

NooNaa02

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir gün otururken, kap kalın kocaman bir bardağı elime aldım. Elime aldıktan sonra elimde patladı, kocaman bardak tuzla buz oldu ve hiç elim yüzüm kanamadı. Bu bardağın patlaması nedir niye olmuştur ?? (( Bardağı sıkıca filan tutmuyordum, elimle parçalamaya çalışmıyordum, kendiliğinden birden oldu. ))

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar bigün otururken kapkalın kocaman bi bardağı elime aldım elime aldıktan sonra elimde patladıı kocaman bardak tuzla buz oldu ve hiç elim yüzüm kanamadı bu bardağın patlaması nedir niye olmuştur ?? (( Bardağı sıkıca fln tutmuyordum elimle parçalamaya çalışmıyordum kendiliğinden birden oldu ))
-Fiziksel olarak aşırı sıcak/soğuk farklılığına eklenen statik elektrik.
-Sonokinetik güç. (Denetimsiz)
-Telekinetik güç. (Denetimsiz)
-Elektrokinetik güç. (Denetimsiz)
-Hepsi.
Bu kadar bilgiyle kesin bir şey söyleyebilmemize imkan yok. Yukarıdakilerden biridir.

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Telepati başlığı altında böyle bir konu göremedim o yüzden açıyorum, varsa da kusura bakmayın lütfen.
Merak ettığim şu : Telepati ile yani gerek zihinde düşünerek gerekse resmine bakarak herhangi bir konuda bir insana istediğimizi yaptırabilir miyiz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
telepati başlığı altında böyle bi konu göremedim o yuzden acıyorum varsa da kusura bakmayın lütfen.
merak ettığim şu : telepati ile yani gerek zihinde düşünerek gerekse resmine bakarak herhengi bir konuda bir insana istediğimizi yaptırabilirmiyiz?
Evet, hatta öldürebilirsiniz. Cevabı kısa ama içeriği bir derya o sebeple sadece ''evet'' diyebilirim. :)

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Hayır tabii ki sadece istediğim ne varsa hepsini teker teker halledeceğim bakalım benim telepatim yeterliyse tabii :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...