Atmoskinezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufulij

Kayıtlı Üye
Merhaba forumu inceledim bayağı ama atmoskinezi ile ilgili hiç bilgi bulamadım. Acaba bu konudan atmoskinezi hakkında, bilgi verebilir misiniz?

Osiris

Kayıtlı Üye
Atmokinezi: Atmosfer olaylarını kontrol etmemizi sağlar. Bazı tekniklerinde yüksek aerokinezi bilgisi gerektirir.

Bununla neler yapabilirsiniz?
Atmosferin nemlilik derecesi, hava sıcaklığı basınç gibi faktörleri değiştirip, fırtınalar oluşturabilir ve yağmur yağdırabilirsiniz ve bu yöntemlerle yıldırım-şimşek çaktırabilirsiniz. (bulutlardan faydalanarak-dikkat edin tepenizdeki bulutlar birbirine sürtünmesin)Basınç değişiminden çabuk etkilenen romatizma hastalarını ve basınç değişiminde burnu kanayan insanlara zarar verebilir, onlara fayda sağlayabilirsiniz.

Atmoskinezi: Terrakinezi, Pyrokinezi, Aerokinezi ve Hidrokinezi'yi yapabilenlere denir.

logii

Kayıtlı Üye
Zorlarsanız neden olmasın..

danny

Kayıtlı Üye
Rüzgarla ilgili olanı var mı ? Rüzgara meyilim var galiba. :)

ufulij

Kayıtlı Üye
Yok.Benim dediğim atmoskinezi atmokinezi değil.Atmoskinezi(Elemental Kinezi):pyro,Hidro,Aero,Terra

logii

Kayıtlı Üye
ruzgarla ılgılı olanı var mı ? ruzgara meyalım var galıba :)

Tam olarak rüzgarı kontrol etmek diyemeyiz. Havayı kontrol etmedir bu anlattıgım..

Aerokinezi Nedir ?

Aerokinesis havayı kontrol etmektir.Aerokinesisle tatlı esintiler yaratabilir veya sık sert rüzgarlar oluşturabilirsiniz.Aerokinesisi yapmak için ilk başta kapalı bir ortamdan açık bir ortama çıkmalısınız.İstediğinizbir yer olabilir arkadaşlarınız yokken okul bahçesinde veya bir parkta sessiz bir köşede veya sessiz bir bahçede ona siz karar verin .Mekanınızı kararlaştırdıktan sonra konsantre olun ve birkaç dakkika bekleyin zihninizi dinlendirin ve havayı hissetmeye çalışın.meditasyon yapar gibi ciğerlerinize gittiğini düşünün ve onun farkında olun.Havanın sıcak mı veya soğuk mu olduğunu ,rüzgarın hızlımı estiğini yoksa yavaşmı estiğini gibi hisleri duymaya çalışın enzor kısmı ise bu alıştırmayı bir saat boyunca yapın biraz uzun ama değer , bir saat boyunca kendinizi kasmayın esnek olun dinlenmek için gelmişsiniz gibi kasmayın kendinizi rahat bir şekilde düşünün bu çok önemli kendinizi kasarsanız bu bir işkence haline gelebilir bir saatin sonunda havanın size çarptığını hissedin öle düşünün sonra onun kuvvetlenen bir rüzgar olduğunu ve giderek şiddetini arttırdığını hissedin.bunu yapabilirsiniz sadece esnek düşünün geniş düşünün çok kolay iyi şanslar ...

ufulij

Kayıtlı Üye
Yeni bir konu açmak istemedim o yüzden fazlalık olmasın diye buraya devam ediyorum.:DBu konuyla ilgili bir şey sormak istedim.Örnek olarak pyrokinezide iyi derecelerde ustalaşırsak acaba ateş ellerimizin arasında kontrol edebilirmiyiz.(Elimize temas etmeden ellerimizin arasında yaratabilirmiyiz.)Yada aerokinezi ile sert rüzgarları istediğimiz yönde yönlendirip kullanabilirmiyiz.Kinezilerin en son doruk noktasında hangi özellikleri yapabiliriz.Bunu bilmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...