varlık musalati

alper1981

Kayıtlı Üye
selamlar bende 7 seneden beri cin mussalati var icten bagirmalar geliyor lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
selamlar bende 7 seneden beri cin mussalati var icten bagirmalar geliyor lütfen bu konuda bana yardımcı olun.
Sebepsiz bagırtılarınız genel olarak hangi saat diliminde gerçekleşiyor, en azında ezan saati olarak örnegin Ögle ve ikindi arasımı? ikindi ile akşam ezanı arasımı? Bunu tespit ederseniz yardımcı olmamız açısından faydalı olacaktır.. Şafii olan RABB'imden acil şifalar diliyorum...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Peki bu kadar emin olacağınız bir durummu var. Bahsedilen alem sadece cinleri teşkil etmemektedir. Belki başka bir varlık musalaltı da olabilir. Yaşadıklarınızı tam olarak anlatabilirmisiniz. Ya da cin olduğuna dair bir bilgiyi uygun birisinden mi aldınız.

alper1981

Kayıtlı Üye
nasil anlatayim rukiye tedavsi yapilmisiti bende ve bütün vüijdum titriyordu ve hala kulakda fisiltilar oluyor doktor da care bulamadi bende. bu bagirma genelikte sabah öglen ve insanlar vede sokda geliyor icimden

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Yukarıda size sorular sorulmuş. Önce onları okuyup cevaplasanız, sonra yardım bekleseniz? Fena mı olur?

hasan ali

Kayıtlı Üye
Müsait oldugunu zaman okuyarak degerlendirecek yada cevap verecektir, bu tür mesajalrınızı konulara açmamanızı rica ederim..

bir şey sormak istiyorum sayın modetarüm acil bir durum olduğunda
mail adreside yoksa ne yapmamız gerekir diyorum çünkü bu gibi siteler özel bir site herkesin merak yahutda başına bir şey geldiği
durumlarda ne yapması gerekir sizl özel modetörlere ulaşmak için
benim bu kadar acil değil başka bir arkadaşa gerkirse diye düşünüyorum amacım eleştirmek değil bu konuda bir çalışma yapılırsa iyi olur sadece önerim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
bir şey sormak istiyorum sayın modetarüm acil bir durum olduğunda
mail adreside yoksa ne yapmamız gerekir diyorum çünkü bu gibi siteler özel bir site herkesin merak yahutda başına bir şey geldiği
durumlarda ne yapması gerekir sizl özel modetörlere ulaşmak için
benim bu kadar acil değil başka bir arkadaşa gerkirse diye düşünüyorum amacım eleştirmek değil bu konuda bir çalışma yapılırsa iyi olur sadece önerim
Sözlerinizi tam anlayamadım, acil durumlarda moderatörlere ulaşmak isterseniz, özel mesaj gönder seçenegi ile ulaşabilirsiniz.. Eger ilgili modaratör müsaitse zaten ivedi bir şekilde sizi cevaplayacaktır.. Ama siz mesajı yazdıgınız an itibari ile mod sitede degil yada ertesi gün görürse bu zaman aşımından dolayı sizi önemsememek olarak algılamayın üzülürüz.. Bizler sizler için buradayız..

hasan ali

Kayıtlı Üye
ne demek istediğimi anladınız teşekkür ederim yoksa ilgilenilmeyecekse burdan durmanın anlamı yok diye düşünürken cevabını aldım hoşgörünüz sığınıyorum

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ne demek istediğimi anladınız teşekkür ederim yoksa ilgilenilmeyecekse burdan durmanın anlamı yok diye düşünürken cevabını aldım hoşgörünüz sığınıyorum

Şunu da belirtmeliyim ki moderatörler sizin acil sorunlarınızla ilgilenmek için değil, bilgilerini tecrübelerini paylaşmak, yol göstermek ve de düzeni sağlamak için buradadır. Buna rağmen elbette ki sizlerle ilgileniyoruz. Sorularınıza elimizden geldiğince hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Fakat burada sorumluluğunuzu da almıyoruz. Yani acil bir durum demişsiniz. Farz edelim varlık musallatına uğradınız. Yardım etmeye çalışırız elbette ki ama mesajınızı geç görebiliriz ya da meşgulüzdür geç cevap gelir. Mutlaka cevap gelir lakin geç geldi diye siteden ayrılmak isterseniz Yeşil Çingene'ye bir mesaj atmanız yeterli olacaktır.

alper1981

Kayıtlı Üye
selamlar ya konuyu terz yere actim ben belki ondan cevaplapar az geliyor bence sizin cevaplari bekliyorum tskler

hadim

Kayıtlı Üye
Anlattıklarına göre dişi cin musallat olmuş sana cini yakmalısın kurtulabilmek için

kimimben46

Kayıtlı Üye
inşirah salavatı fatih dilinden düşürme ikisi birden