Ezoterik kediler

Almunecar

Kayıtlı Üye
Ahh, ah.. Annem müsaade etse ben de hemen eve bir kedi arkadaş getirmek istiyorum ama annemin hışmından korkuyorum. Ayrıca evde akvaryum da var.. İçinde japon balıkları var. Bir de bu unsur var tabii. Sonra "lüp" diye yutmasın balıkları.. Zira onları da çok seviyorum. Anlayacağınız, iki engel olmasa bende (annem ve balıklar) hemen getirmek isterdim..

eccentiric

Kayıtlı Üye
çocukluğumdan beri sürekli kedilerle yaşıyorum ama şuan onları terk etmek zorunda kaldım okadar zor geldiki:( fırsatım olsa bütün evi kedilerle doldururum herhalde:D

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Yok hiç bir şey olmuyor benim balıklarım kuşum ve kedim bir aradalardı ne kedim kuşuma bir şey yaptı ne balıklarıma hatta sana yemin edebilirim kuşum daha azgındı kediciğimden balıklara birşey yapmıyorlar yanlız akvaryumun üstünü açık bırakırsan suyunu içer :(cok oldu):D tabi yinede kedinin huyuna ve cinsine bağlı:)

AJA

Elit Üye
Kediler enteresan kişiliğe sahipler.Cool bunlar :D Kafalarına göre davranıyorlar.Köpekler gibi asla degiller.Bazen arsız bazen kibirli bazen de aksine sevimliler.Ben çözemedim onları :)
Tüm canlılar gibi hepsi harikalar.Bana arada uğrayan deli bi kedi vardı gece yarısı camdan girip yatagıma yatması beni huzursuz etti son gunlerde ve gitti :D

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bende yıllarca kediyle yaşadım hala da yaşıyorum Urumun dediği gibi kesinlikle nankör falan değiller. Benim kedim eve geldiğimde beni karşılar inanmayacaksınız iki patisinin üstüne kalkıp sarılır. Çok ağır bir ameliyat geçirmiştim hastanede yattığım dönem babam eve geldi ona bakmak için geceleri hep ağlamış çok üzüldüm dedi. Nekahat dönemini 3 haftada geçirdim ve hep benimle yattı hiç başımdan ayrılmadı. Çok özel hayvanlar bencede

4

43887

Birkaç gündür kedilerle ilgili farklı şekilde msjlar almaktayım,bilmem nedendir ,kedilerin gizemi hep ilgimi çekmiştir onlarla aramda farklı bir enerji var hissediyorum; fakat bu sıralar fazla yoğun yaşıyorum özellikle 3-4 içinde yaşadıklarım gözlerimi kapattığım an kedi figürü karşıma çıkıyor koşarcasına meditasyonda dahil ,tanrıça destemden hangi tanrıçayla çalışmam gerekliliğiyle ilgili Bastet çıkıyor ,olmadık yerlerde kedilerle karşılaşıyorum, bugün arabayla giderken otabanda nerdeyse kediye çarpacaktık kurtuldu şükür ... Rüya kanalıyla açıklık getirmek için çalışma yaptığımda tekrar kedileri gördüm sinyaller bu kadar bekliyorum bakalım:)

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Malumunuz kış mevsimine yaklaşıyoruz. Havalar soğuyor. Kediler sıcak yerleri sevdikleri için nerede yeni parketmiş bir araç varsa motorun sıcaklığıyla ısınmak için ya aracın altına giriyorlar veya üst kaputa çıkıyorlar. Araç kullanan tüm arkadaşlardan ricam lütfen park veya kısa süreli duraklamalar sonrası lütfen araçların altını, mümkünse motor kaputunu, tekerler üstü boşlukları (özellikle yavru olan) kedilerin girebileceği boşlukları kontrol ederek kalkış yapmaları, bunu alışkanlık haline getirmeleri, eşlerini, dostlarını, çevrelerini uyarmaları... Uzun yıllardır hem evinde kedi bakan, hem sokak kedilerine destek olmayan çalışan bir hayvan dostu olarak rica ediyorum. Sevgilerimle...

HeLga

Kayıtlı Üye
Şimdi oğlumun bazı davranışlarını daha iyi anlıyorum, Kedileri seviyorum.
Bu nankörlük olayına hiç inanmadım kabul de etmedim burda çok net açıklaması da var.
Onlar bizim şifacımız, mırlamaları bile yeterli. Ve gerçek den gizemli canlılar.
Şuan sandalyemin altında uyuyor bir tanesi. :)

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Fakat buna rağmen, bir köpeği eğitebilirsiniz ama bir kediye en basit hareketi bile yaptıramazsınız.

Çok denedim çok, her defasında yedim patiyi. Göz bebekleri kocaman oluyor saldırırken, hemen ardından seri şekilde bir sağ bir sol pati, futbol topu gibi hissediyorum bazen?
Her tarafım tırmık içinde.
Ama gel de sevme ?
Tısss ?

muhtiş

Kayıtlı Üye
BENİMDE BİR KEDİM VARDI. KEDİ BESLEYEN KİŞİ DİĞER HAYVANLARI DA SEVER AMA KEDİYİ EN ÇOK SEVER .MUHTEŞEM VARLIKLAR.