Yetenek Kaybı

oxser

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Ben eskiden rüyalarımı rahatça kontrol edebiliyordum. Son kontrolüm sırasında uçuyordum, ayaklarım ağırmaya başladı süzülerek yere indim ve uyandım. Ayaklarım gerçekten de ağrırıyordu. Ondan sonra kontrol yeteneğimi kaybettim. Geri kazanmamın bir yolu var mı sizce? İçimde bir yerlerde olduğunu düşünüyorum ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olabilcek arkadaşlar yazabilirse sevinirim.

Saygılarımla...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Eğer kaybettim derseniz olmaz. Yetenek zaten kaybedilmez sadece körelir. Bu durumda sizin yapmanız gereken bu yeteneğinizi kaybetmediğinize bilincinizi bir şekilde inandırmanızdır. İster meditasyon yaparak, ister telkin ederek.

oxser

Kayıtlı Üye
Ben zaten tam olarak kaybettiğimi düşünmüyorum. İçimde bir yerde ama nasıl bir daha meydana çıkaracağım? O yeteneği tetikleyecek şey ne onu bulmaya çalışıyorum.

XXIV

Kayıtlı Üye
Ben zaten tam olarak kaybettiğimi düşünmüyorum. İçimde bir yerde ama nasıl bir daha meydana çıkaracağım? O yeteneği tetikleyecek şey ne onu bulmaya çalışıyorum.

Yeteneğini tekrar körükleyecek şeyin ne olduğunu senden baska kim bilebilir ? Bu tür durumlarda sorunun özünü bulmaya çalışmak işleri daha da karıştıracaktır.Kendine odaklanıp yeteneğini ilk keşfettiğin zamanlarına dön. Nasıl hissettiğini, görüş alanının neylerle sınırlı olup-olmadığını çözmen gerekiyor. Tabii bunları yaparken kendini sıkmana gerek yok. Eğer gerçekten yeteneğin bir yerlerde gizleniyorsa varlığını sonunda sana bir sekilde gösterecektir.

Whısper

Kayıtlı Üye
Rüyalarını kontrol ettiğini söylüyorsun. Ne tarz rüyalar peki bunlar sevgili oxser? Öngörü falan mı? Yoksa sıradan basit rüyalar mı? Benim merakımda bu... Konu dışında fakat mazur görün.
Teşekkürler...

oxser

Kayıtlı Üye
Duru görü yeteneğim yok sadece gerçekte yapamadığım şeyleri orda yaparak rahatladığım bir ortam gibi görüyorum. Bana mutluluk duygusu veriyordu.
Bu arada durugörü değilde durubilir diye birşey okudum ondan var bende fazlasıyla. Hiç bilmedigim şeyler hakkında yorum yapabiliyorum bazen, biri seferinde bilmediğim bir telefon numarasını söyleyebildim. Hiç duymadığım halde söyledim ama o günlerde ne desem oluyordu. Bu yazdı aklımdan geçen şey gerçek oluyordu bende biraz işime gelecek şeyler düşünmeye başladım. Bu yüksek seviye bende 2 hafta sürdü sonra normale döndüm o günlerin özelliği var mı bilmiyorum ama güzel oldu baya benim açımdan. :) Normale derken yine yorum yapabiliyorum kafamdan böyle olur diye düşünüyorum oluyor.
Durubilir hakkında bilginiz varsada yazabilirseniz sevinirim Kardeşlerim. :)

Whısper

Kayıtlı Üye
Durubilir hakkında bende pek fazla şey bilmiyorum. Ama sitede araştırmaya başlayacağım. Yoksa Mod.lardan yardım isteyeceğiz artık. :)

oxser

Kayıtlı Üye
İyi olur ben baya sitede takıldım fazla birşey yazan'a hiç denk gelmedim. Bu konuda araştırma yapanlarda bizim siteye yönelmiş olurlar hem. :)