Yeni bir ev için

Mermaid

Kayıtlı Üye
Bu büyüyü de yabancı bir internet sitesinden 2-3 ay önce bulup çevirmiştim, uygulayıp sonuç almadan paylaşmak istemedim. Uyguladım ve kısa bir süre sonra şurdan bir ev bulup alsak dediğim lokalden bir ev aldık. Muhakkak ki, bu tarz uygulamalarda hedefi net olarak belirleme ve konsantrasyon çok önemli.

Temiz bir kağıt, kullanılmamış kahverengi bir mum ve küçük bir cam şişe temin ederek başlıyoruz.

Kağıt üzerine hayalinizdeki evi çizin. Eğer belirli bir ev varsa istediğiniz ve ona ait bir resim, bunu kağıda yapıştırabilirsiniz de. Mumu yakın ve aşağıdaki sözleri 9 kez tekrarlayın:

"Housing, housing. Come to me. So mote it be!"
(Evim, evim. Bana gel, benim ol. Ve oluyor da! / Bunu kendinize uygun bir cümle formunda oluşturup kullanabilirsiniz, ben böyle kullandım)

Kağıdı katlayıp cam şişeye koyun ve şişeyi sıkıca kapatın. Şişeyi evinizde güvenli bir yerde, hatta size göre evinizin kalbi olan bir yerde, mumla birlikte saklayın. Dileğiniz gerçekleşince kağıdı şieden çıkarıp mumun alevinde yakın. Eğer imkanınız varsa, külleri ve mumu toprağa gömün. Bu kadar...

origanum

Yönetici
Burada çekim yasası çalışır esasında ve bir bakmışsınız ki sahiden eviniz olmuş. Denenmiş bir uygulama şeklidir. Biraz farklı şekilleri de mevcuttur, önemli olan o eve odaklanmak her gün kendinizinmiş gibi hissetmeniz, o anı canlı olarak yaşamanızdır zihninizde, gerisi gelir.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Bu büyüyü de yabancı bir internet sitesinden 2-3 ay önce bulup çevirmiştim, uygulayıp sonuç almadan paylaşmak istemedim. Uyguladım ve kısa bir süre sonra şurdan bir ev bulup alsak dediğim lokalden bir ev aldık. Muhakkak ki, bu tarz uygulamalarda hedefi net olarak belirleme ve konsantrasyon çok önemli.

Temiz bir kağıt, kullanılmamış kahverengi bir mum ve küçük bir cam şişe temin ederek başlıyoruz.

Kağıt üzerine hayalinizdeki evi çizin. Eğer belirli bir ev varsa istediğiniz ve ona ait bir resim, bunu kağıda yapıştırabilirsiniz de. Mumu yakın ve aşağıdaki sözleri 9 kez tekrarlayın:

(Evim, evim. Bana gel, benim ol. Ve oluyor da! / Bunu kendinize uygun bir cümle formunda oluşturup kullanabilirsiniz, ben böyle kullandım)

Kağıdı katlayıp cam şişeye koyun ve şişeyi sıkıca kapatın. Şişeyi evinizde güvenli bir yerde, hatta size göre evinizin kalbi olan bir yerde, mumla birlikte saklayın. Dileğiniz gerçekleşince kağıdı şieden çıkarıp mumun alevinde yakın. Eğer imkanınız varsa, külleri ve mumu toprağa gömün. Bu kadar...
senin ki nezaman bir sürede oldu ev alma gibi bir düşünceniz varmıydı

Mermaid

Kayıtlı Üye
senin ki nezaman bir sürede oldu ev alma gibi bir düşünceniz varmıydı

Ev alma düşüncemiz hep vardı tabii ki ama, bir ebise alır gibi olmuyor bilirsiniz. Şu evi beğendim hadi alayım demekle ev alınmıyor, eğer ki maddi durumunuz çok çok iyi değilse. 1,5-2 ay gibi bir sürede aldık. Büyüyü şu nedenle paylaştım, bir kez görüp beğendiğim bir lokasyon vardı, kağıda çizdiğim evi o lokasyonda çizdim. Benim için konum, evin iç dizaynından daha öne çıkmıştı ve öyle de oldu. Burada, Origanum'un da belirttiği gibi, malzemeler ya da ritüelin biçimi sadece konuya konsantre olmayı kolaylaştırıyor. Önemli olan ne istediğini belirlemek ve ona konsantre olmak.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sadece bu konuyla ilgili değil tüm uygulamalar için şunu söyleyebilirim ki:
"Acaba tutar mı ?" , "Tutmaz ama bir deneyeyim." gibi düşünceler ile bir uygulamaya başlarsanız tutacağı varsa da tutmaz.

İnanç her uygulamada temel unsurdur.

yosun_kokusu

Kayıtlı Üye
slm bişey sorucam ben oturduğum evi almak istiyorum bunun için evin içininmi yoksa dışınınmı fotoğraflarını çekmem gerek

naz-naz

Kayıtlı Üye
resimi çizerken ve dilek dilenirken mum yakılacakmı yoksa dilek gerçekleşincemi mum yakılacak burada mumun görevini tam anlayamadım ve kahverengi mum şartmı hayatımda hiç kahverengi mum görmedim paylaşımın için sonsuz teşekkürler

Mermaid

Kayıtlı Üye
slm bişey sorucam ben oturduğum evi almak istiyorum bunun için evin içininmi yoksa dışınınmı fotoğraflarını çekmem gerek

Sizin için evin en öne çıkan yanlarını fotoğraflamanız daha iyi olacaktır. Evin bulunduğu bina, sokak vs. mi sizin için daha önemli, yoksa evi iç yapısından dolayı mı tercih ediyorsunuz? Hem iç hem de dıştan çekeceğiniz fotoğrafları koymanız da daha iyi olur bence.

resimi çizerken ve dilek dilenirken mum yakılacakmı yoksa dilek gerçekleşincemi mum yakılacak burada mumun görevini tam anlayamadım ve kahverengi mum şartmı hayatımda hiç kahverengi mum görmedim paylaşımın için sonsuz teşekkürler

Kahverengi mum, tealight olanlarda bulabilirsiniz. Mumu, söylenecek olan sözleri söylemeye başlamadan önce yakıyorsunuz. Mum rengi bu tarz büyülerde simgelediği konular açısından önemlidir. Mesela parayla ilgili büyülerde yeşil mum kullanırız, aşkla ilgili büyülerde kırmızı mum kullanırız. Bu şekilde yapacağınız ritüel, dileğinizle ilgili mesajınızı evrene yönlendirirken gerçekleşeceğine olan inancınızı kuvvetlendirmek amacını taşımaktadır. Konunun devamındaki yorumları da okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Şansınız bol olsun, iyi forumlar:)

bari

Kayıtlı Üye
Selam ben bunu yaparsam acaba bir müslüman olarak günaha girermiyim.. Müslümanlıkta büyü yasak bildiğim kadarıyla.. Teşekkürler...

Mermaid

Kayıtlı Üye
Selam ben bunu yaparsam acaba bir müslüman olarak günaha girermiyim.. Müslümanlıkta büyü yasak bildiğim kadarıyla.. Teşekkürler...

Bu tarz uygulamalar inancınıza ters düşer evet, dahası, şüphe içerisinde olacağınızdan yapacağınız uygulamadan fayda görmeniz pek mümkün olmaz. Kendi inancınıza göre, içinizin rahat edebileceği bir uygulamaya çevirebilirsiniz, çok basit. Dua edin ve duanızın kabul olacağına inanın, bu kadar :)

Avelox

Kayıtlı Üye
Evet istemek çok önemli, ama yürekten istemek, gönülden istemek. Gerçekten oluyor.
Mesela 40 defa Haydar derseniz, rüzgarın estiğini hissedebilirsiniz. (Rüzgar çağırma tekniği gibi)
ama inanarak istemek gerekir arkadaşlar, ama önce Allahtan...

rosemimosa

Kayıtlı Üye

bunu celp icinde kullanabilirmiyiz ornegin istedigimiz birinin resmini cizip veya resmini siseye koyup sonucta niyet dimi onemli olan istek degisebilir birde zamani onemlimi?
tesekkurler

Sistem X

Banlı Kullanıcı
aynen bu çekim yasasına benziyor .. çekim yasası gerçekten var .. neyi istediysem hayatıma çektim diyebilirim .. olmasını istediğim çoğu şey hayalle oldu .. ama aşk konusunda pek işe yaramıyor çekim yasası malsef :/

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bunu bence kendimize görede geliştirebiliriz.Aşk için pembe yada mavi mum, ev için kahverengiymiş, mesela araba için daha farklı bir renk. Ben bugün yapacağım sevdim bu uygulamayı .Teşekkürler arkadaşım.

yada mermaid siz hangi renk mumu tavsiye edersiniz diğer uygulamalar için

tarık

Kayıtlı Üye
Gerçekten süpermiş büyü falan da değil zannedersem bu tür ritüelleri spiritüelcilerde uyguluyor.

Seyyahun

Kayıtlı Üye
Bu çeşit tekerlemeler kadim Cadı kültüne aittir arkadaşlar.

Astre

Kayıtlı Üye
Acaba kendi evimizin daha hızlı satılması için ne yapabiliriz?