Çakra Açtırmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ebru197528

Kayıtlı Üye
Sevgili Origanum,
Ben reiki mastera uzaktan yapın dedim o da yakından hemen yapmak varken neden uzaktan dedi bu beni düşündürdü açıkcası kalp çakrama ve sakral çakrama dokunmasını istemedim her gün gece kalp çakrama ve sakral çakrama enerji veriyorum bir kaç enerjiyi karıştırıp reiki, imera reiki, gma ve ayrıyetten yeşil ejder biliyorsundur muhakkak ondan da enerji desteği alıyorum şifa için, bilmiyorum bir de o kişi onu kendin açamazsın terzi kendi söküğünü dikemez başkasını şifalandırabilirsin ama kendıne yapamazsın diyince iyice aklım karıştı, insanlar çoğu zaman bana şunu demişlerdir senın yanında huzur buluyoruz, bazen çok stres yaptığım da aşırı dengesizlikler oluyor ama bilmiyorum, pekı senden rica etsem bana kalp çakrası ve sakral çakra ile ilgili bir çalışma yapabilir misin? Benim içim kendımde dengesizlikler dengesizlikler rahat etmıcek ve şüphem gittikçe büyüyecek. Yardımcı olursan çok sevinirim... Başkalarını evet çok kolay Allahın izniyle şifalandırabiliyorum bu artık benım için normal bir şey oldu, ama kendıme gelince zorlanıyorum çünkü ego bilinçaltı vs bazen engel olabiliyor.
sevgiler...

origanum

Yönetici
sevgili origanum
ben reiki master a uzaktan yapın dedim o da yakından hemen yapmak varken neden uzaktan dedi bu beni düşündürdü açıkcası kalp çakrama ve sakral çakrama dokunmasını istemedim her gün gece kalp çakrama ve sakral çakrama enerji veriyorum bir kaç enerjiyi karıştırıp reiki,imera reiki,gma ve ayrıyetten yeşil ejder biliyorsundur muhakkak ondan da enerji desteği alıyorum şifa için,bilmiyorum bir de o kişi onu kendin açamazsın terzi kendi söküğünü dikemez başkasını şifalandırabilirsin ama kendıne yapamazsın diyince iyice aklım karıştı,insanlar çoğu zaman bana şunu demişlerdir senın yanında huzur buluyoruz,bazen çok stres yaptığım da aşırı denegesızlıkler oluyor ama bilmiyorum,pekı senden rica etsem bana kalp çakrası ve sakral çakra ile ilgili bir çalışma yapabilirmsin ?benım içim kendımde yapsam rahat etmıcek ve şüphem gittikçe büyüyecek?yardımcı olursan çok sevinirim..başkalarını evet çok kolay Allahın izniyle şifalandırabiliyorum bu artık benım için normal bir şey oldu,ama kendıme gelince zorlanıyourm çünkü ego bilinçaltı vs bazen engel olabiliyor
sevgiler...

Çok enteresan. O kişiye karşı iyi şeyler hissetmiyorum, iyi niyetli gelmedi bana. Neden yakından olmasında ısrar ettiği anlamsız, uzaktan kolaylıkla hallolabilir. Verdiğiniz enerjiler ile zaten bir sorun varsa düzelmesi gerekir. Terzinin söküğünü dikemediği alan majikal işlemlerdir, şifacı önce kendini tedavi eder ki sonra başkalarına hayrı dokunsun. Bana özel mesajla bilgilerinizi verin, sizi kontrol edeyim gerekli yerlere şifa göndereyim.

bellator

Kayıtlı Üye
Bu durum çakranızın tıkanık olduğunu göstermez. Titreşim seviyeniz az. Konuyla ilgili bol bol pratik çalışması yaparsanız güçlenirsiniz birkaç yılda.

Teşekkürler cevabınız için yinede eğer vaktiniz olursa ve ilgilenmek isterseniz çakra konusunda bir kontrel yapmanız mümkün olurmu ve duruma göre bir şifalandırma.

aylaa3

Kayıtlı Üye
İş
tasarım
Origanuma özel mesajla bildire bilirsin konuyu origanum saolsun herkezi çakralarını çatır çatır açıyor :D
Şaka bir yöne gerçekten iyi biridir origanum (iltifat ediyim benim çakralarıda açar berki :D )

teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...