Çakra Açtırmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
sevgili origanum
bir bayan medyüm arkadaşımın yaptığı
seansta benim çakralarımını kapalı
dlduğunu söyledi bu siteye devamlı
giren birisi olarak sizen bu konuda deneyimli olduğunuzu biliyorum
bana çakralarımın açılması konusunda
yardım edebilirmisiniz size bir türlü özelden ulaşamadım
Sayın Hasan Ali,
Özel mesaj kutum dolduğu için boşaltıncaya kadar mesaj gönderemiyor ve alamıyorum. Çakra açma işlemi herkes tarafından yanlış anlaşılan bir konu. Çakradaki blokajlar kolaylıkla açılır ancak tıkanması da çok kolaydır. Açtıktan 2 dk sonra yaşam biçiminizle alakalı bir durum nedeniyle yeniden kapanabilir. Bu süre daha da uzun olabilir tabi ama anlatmak istediğim bunun kolayca kapanabileceğidir. Eğer bir rahatsızlığınız varsa konuyu ve özel bilgilerinizi yeşil çingeneye özel mesaj olarak atın o bana ulaştıracaktır, sorununuzu çözer, tıkanmış çakranızla da ilgilenirim. Ama çakra aktivasyonu diye bir şey var ki işte o apayrı bir çalışma ve bu işlerle ciddi biçimde ilgilenen kişilere yapılır.

toprak

Kayıtlı Üye
yoga yaparak acılmıyor muydu cakralar ben mı yanlıs bılıyorum:willy_nilly:

origanum

Yönetici
yoga yaparak acılmıyor muydu cakralar ben mı yanlıs bılıyorum:willy_nilly:
Kendiniz açabilirsiniz, belirli bir enerjiye uyumlandıysanız açabilirsiniz zaten. Kendi kendinize şifa verebilir, tıkalı blokajları açabilirsiniz. Her çakrayı sırasıyla kendine has yönüne doğru döndüğünü imajine edip açılmasını niyet edersiniz. Sarkaçla da kontrolü yapılır gerekirse.

mally

Kayıtlı Üye
Sayın Origanum,

Bilgi için teşekkür ederim. Biraz saçma gelebilir belki ama, çakranın açıldığını nasıl anlar kişi? Ne gibi duygular hisseder açılınca ve kapanınca? İki veya daha fazla çakra açık iken hepsi birden kapanabilirmi?

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

origanum

Yönetici
Anlayamazsınız. Hiç birşey hissetmezsiniz. Enerjiye uyumlu kişiler çakralarını kontrol edebilir, kapalı olanları açabilir. Evet bazı çakralarınız açık iken bazıları kapanabilir. Kapalı çakranın ilgilendiği bölgeye ait olan organlarda sağlık sorunları başgösterir. Yaşam tarzınıza göre çakranız kendiliğinden kapanabildiği gibi kötü niyetli bir kişi tarafından mühürlenerek de kapatılabilir.

mally

Kayıtlı Üye
tekrar teşekkür ederim. genel anlamda çakra bölgeleri, açmak ve bahsettiğiniz gibi uyumlu hayat tarzı konularında başvurabileceğimiz yazılı bir kaynak mevcutmudur? Varsa önerebilirmisiniz?

origanum

Yönetici
tekrar teşekkür ederim. genel anlamda çakra bölgeleri, açmak ve bahsettiğiniz gibi uyumlu hayat tarzı konularında başvurabileceğimiz yazılı bir kaynak mevcutmudur? Varsa önerebilirmisiniz?
Cevabınızı özel mesajdan verdim.

Ibruum

Banlı Kullanıcı
Çakralar "asla" kapalı olmazlar,kişi yaşayamaz bu şekilde çünkü...İfadelerimizi doğru kullanırsak,kişiler de doğru bilgilenmiş olur...Kundalini Yoga çalışmaları ile çakral dengeleme yapılabilir...Ayrıca "Mikrokozmik-Makrokozmik Yörünge" çalışmaları çakral sistemdeki enerjinin tam dolaşımını sağlar...Kimse kimseyi inisiye edemez,ancak rehberlik yapabilir...

origanum

Yönetici
Çakralar "asla" kapalı olmazlar,kişi yaşayamaz bu şekilde çünkü...İfadelerimizi doğru kullanırsak,kişiler de doğru bilgilenmiş olur...Kundalini Yoga çalışmaları ile çakral dengeleme yapılabilir...Ayrıca "Mikrokozmik-Makrokozmik Yörünge" çalışmaları çakral sistemdeki enerjinin tam dolaşımını sağlar...Kimse kimseyi inisiye edemez,ancak rehberlik yapabilir...
Çakraların tamamen kapalı olması, tıkanmadan bahsetmiyorum mühürlenmek suretiyle kapatılması kişinin ölümüne sebep olur. Bu yolla sakat bırakan ya da öldürenler vardır. Tıkanan kanalların açılması ifadesi daha doğru olur. Kundalini ile açılır en iyi şekilde, başka enerji sistemleri ile de açılır fakat bazen istenmeyen sonuçları olabilir o zaman, o yüzden işin ehlinin yapması idealdir. Mühürlenmiş çakraların açılması ise belirli zamanlarda belirli şekilde yapılan bir ritüel sonucu gerçekleşir. Tüm inisiye işlemlerini yüksek benlik yapar, inisiye olmuş kişiler inisiye işleminde kanalize olur sadece. Konu çok detaylıdır ve derindir ama siz de yanlış ve kafa karıştırıcı bilgiler vermeyin heyecanla.
İyi ve kaliteli forumlar dilerim.

aylaa3

Kayıtlı Üye
İş
tasarım
Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim siteyi inceledim çok güzel ve aydınlatıcı
Ben de reiki eğitimleri aldım.
Reiki 1 ve 2 seviye gümüş mor alev ve altın üçgen enerjılerinin uyumlamasını aldım.
Çalışmalarıma da devam ediyorum.
Ama çakralarımı açamadım düzenli meditasyonumu yapıyorum enerjıleri de kullanıyorum ama çakralarımda karıncalanmayı cok iyi hissediyorum.
Acaba bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
Teşekkür ederim.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
merhaba arkadaslar ben yenı uyeyım siteyı ıncceledım cok guzel ve aydınlatıcı
bende reıkı egıtımlerı aldım
reıkı 1 ve 2 sevıye gumus mor alev ve altın ucgen enerjılerının uyumlamasını aldım
calısmalarımada devam edıyorum
ama cakralarımı acamadım duzenlı medıtasyonumu yapıyorum enerjılerıde kullanıyorum ama cakralarımda karıncalanmayı cok ıı hıssedıyorum
acaba bana yardımcı olabılecek arkadas varmı
tesekkur edrım

Origanuma özel mesajla bildire bilirsin konuyu origanum saolsun herkezi çakralarını çatır çatır açıyor :D
Şaka bir yöne gerçekten iyi biridir origanum (iltifat ediyim benim çakralarıda açar berki :D )

origanum

Yönetici
Origanuma özel mesajla bildire bilirsin konuyu origanum saolsun herkezi çakralarını çatır çatır açıyor :D
Şaka bir yöne gerçekten iyi biridir origanum (iltifat ediyim benim çakralarıda açar berki :D )

Hahahahhaahhahahahahahahahah:lurk5::lurk5::lurk5::lurk5::lurk5:

bellator

Kayıtlı Üye
Merhaba Origamum gerçekten çakların açılması konusunda yardımcı olurmusunuz özelliklede 3 göz olarak bahsedilen çakra için .Şimdiden teşekkürler.

işlemci

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla 3. göz çarkasını açılması astral seyahati,telepati vb... lerini kolaylaştırıyormuş.Uzun zamandır lucid dream üstünde çalışıyorum.Üst seviyede olsa astral boyuta buradan geçiş yapmaya çalışacağım.3. göz çakrasının bana bir faydası olur mu?

ebru197528

Kayıtlı Üye
sevgili origanum merhabalar
ben reiki masterım ve çara aktivasyonum ve masterlığım var bunun yanındda 30 a yakın enerji sisitemiyle çalışıyorum,geçen gün bir arkadaş toplantısın da bir reiki master enerji taraması yaptı ve dedıkı sen de kalp çakrası ve sakral çakra kapalı,o çakralar da sorun yok ama negatif enerji varlıkları tarafından ele geçirilmiş asla kımseyı sevemezsın ve kımsenın de senı sevmasıne ızın vermezler,bunu düşünün ce evet doğru hoşlandığım biri oluyor ama öyle şeyler oluyor ki yanıma yaklaşamıyorlar,uzak duruyorlar aksilikler çıkıyor daha önceleri hep kısmet değilmiş diye düşünürken şimdi bu kafamı karıştırdı benım.konuştuğum reiki master bana ben onları açarım ama bir kaç el hareketı yapmam lazım yanı psişik cerrhalık ama ben güvenemedım çünkü ilk defa gördüğüm biri ve kalp çakrası ve sakral çakra özel çakralar böyle bir şey varmıdır reikiyle çakra çalışmasını haftada bir yaparım çakra aktivasyonu çalışmamıda yaparım.Eğer gerçekten böyle bir şey varsa ben kendım kalp çakrasını ve sakral çakrayı nasıl açabilirm?

bellator

Kayıtlı Üye
3. göz çakranızın tıkanık olduğuna nasıl karar verdiniz peki?

Doğruyu söylemek gerekirse benimki bir öngörü pisişik güçler yada 6 hishisimin çok güçlü olmaması ,telepati hatta empatide zayıflıklarım olması bu yönde bir zayıflık olabileceği kanısına vardırdı beni.

origanum

Yönetici
sevgili origanum merhabalar
ben reiki masterım ve çara aktivasyonum ve masterlığım var bunun yanındda 30 a yakın enerji sisitemiyle çalışıyorum,geçen gün bir arkadaş toplantısın da bir reiki master enerji taraması yaptı ve dedıkı sen de kalp çakrası ve sakral çakra kapalı,o çakralar da sorun yok ama negatif enerji varlıkları tarafından ele geçirilmiş asla kımseyı sevemezsın ve kımsenın de senı sevmasıne ızın vermezler,bunu düşünün ce evet doğru hoşlandığım biri oluyor ama öyle şeyler oluyor ki yanıma yaklaşamıyorlar,uzak duruyorlar aksilikler çıkıyor daha önceleri hep kısmet değilmiş diye düşünürken şimdi bu kafamı karıştırdı benım.konuştuğum reiki master bana ben onları açarım ama bir kaç el hareketı yapmam lazım yanı psişik cerrhalık ama ben güvenemedım çünkü ilk defa gördüğüm biri ve kalp çakrası ve sakral çakra özel çakralar böyle bir şey varmıdır reikiyle çakra çalışmasını haftada bir yaparım çakra aktivasyonu çalışmamıda yaparım.Eğer gerçekten böyle bir şey varsa ben kendım kalp çakrasını ve sakral çakrayı nasıl açabilirm?

Reiki master ve diğer enerji sistemlerine uyumlu olduğunuza göre bunu yapabilmeniz hatta bilmeniz gerekirdi diye düşünüyorum. O diğer reiki master sizde doğru tespitlerde bulunmuş yani eğer o dediği çakralar kapalı ise dediği o belirtiler görülür. Psişik cerrahlık benim de yaptığım bir şey, işin ehli biri ise korkacak bir durum yok, el harektine de gerek yok uzaktan da yapılır, ben kıtalararası bile yaptım, gücünüze bağlı. Kendiniz her hafta çakralarınıza bakıyorsanız tespit edemediyseniz bu durum düşündürücü, ya konsantre olamıyorsunuz yeterince ya da karşınızdaki kişi doğruyu söylemiyor. Niyetle açabilirsiniz, enerjiyi geçirin içinizden ve her birinin kendi renginde imajine ederek ait olduğu yönde döndüğünü hissedene kadar devam edin. Sonra çakralarınızı tekrar kontrol edin. Kapanmaması için hayatınızdaki düzenlemeleri yapın. Bunları zaten bilirsiniz.

origanum

Yönetici
Doğruyu söylemek gerekirse benimki bir öngörü pisişik güçler yada 6 hishisimin çok güçlü olmaması ,telepati hatta empatide zayıflıklarım olması bu yönde bir zayıflık olabileceği kanısına vardırdı beni.

Bu durum çakranızın tıkanık olduğunu göstermez. Titreşim seviyeniz az. Konuyla ilgili bol bol pratik çalışması yaparsanız güçlenirsiniz birkaç yılda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...