Bedensiz Varlıkların Konuşması Nasıldır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tevafuk12

Kayıtlı Üye
Bu konuda herkes farklı bilgiler söylüyor arkadaşlar. Aydınlatıcı bir açıklamada bulunacak arkadaşlar varmı acaba. Konuşması kalben mi olur yoksa gerçek insan gibi yanında konuşabilirmi veya her ikiside olabilirmi

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Benim tecrübelerim 3 şekilde:
Kafamın içinde kendi sesimle duyduğum oldu.
Tiz ve rahatsız edici bi tonda duyduğum oldu.
Kalın, oturaklı ve derinden gelen bir ses tonunda duyduğum oldu.

tevafuk12

Kayıtlı Üye
peki kardeşim tşk ederim. uzun zamandır davetle uğraşıyorum ama hep yalan söylüyor insanlar yardımcı olucam derken insanın hevesini kırıyorlar. Allah rızası için yardım eden yokmu davet için. Sitede sahih davet varmı mubarek. Gerçekten yoruldum artık davet aramaktan.

Soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim muhterem

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yeni başlayanlar için ouija uygulamasını tavsiye ederim fakat bu bile tehlikeli haller alabilir. Uyarmadı demeyin ve iyice düşünmeden adım atmayın.

tevafuk12

Kayıtlı Üye
o dediğin uygulama nasıl oluyor kardeşim. davete kesin icabet olunuyormu.yardımların için tşk ederim

Erasmus

Kayıtlı Üye
bende bi ara iletişime geçmeyi çok araitırdım ama sakat olduğunu görünce vazgeçtim sanırım cin suresinin 7 kez okuyonce görünüyormuş istersen bi dene :) iyi çalışmalar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
varlıklarla iletişim duyarak görerek kokusunu alarak dokunarak olabiliyor. yani 5 duyu ile hissedebiliyorsunuz. bazen bir his bazen rüya bazen sadece duyma bazen sadece dokunma şeklinde de olabiliyor.

bu konuda defalarca açıklama yaptım ama yine yapayım.

1. iletişime geçmeye çalıştığınız varlığının dinini belirleyin. yani siz hangi dinden varlıkla çalışmak istiyorsunuz
2.o dinin gereklerine yerine getirin
3. hayvansal hiç bir tür ürün yemeyin (et tavuk balık süt peynir yumurta tereyağ yoğurt vs vs hepsi yok)
4. davetinizi belirleyin. bu tek bir zikir bile olabilir. bir dua olabilir. yöntemin çok büyük bir önemi yok.
5. herşeyin başı niyet olduğu için sadece niyette edebilirsiniz.
6. karanlık sessiz ve küçük bir odada bu çalışmaları yapın.
7. 28 gün kadar devam etmesi önerilir. iletişim erken sağlanırsa daha öncede bitirilebilir.
8. bu süre içinde o odadan hiç çıkmıyorsunuz kimseylede görüşmüyosunuz

yada astral seyehat yapabilirsiniz. onları çağırmak zor geliyorsa siz onların yanına gidebilirisniz. astral seyehati nasıl yaparım diye sormayın.

XTX

Kayıtlı Üye
Bende onları gören ve seslerini duyanlardan birisiyim ama ben hiç davetlerde bulunmadan başıma geldi. Arkadaşımızın söylediği gibi çok ince ve tiz bir tonda hızlı konuşuyorlar. Ben hem görüntülerine hem de çok alaycı konuşup gülme seslerine şahit oldum. Ayrıca yanımda olduklarını da hissettiğim anlarda bulunduğum odanın havası aniden soğuk bir rüzgar esintisi halinde oluyor....

tevafuk12

Kayıtlı Üye
peki onlarında mddeye hükmedebilirmi. Mesela bir eşyayı yerinden oynatabilirmi

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bende onları gören ve seslerini duyanlardan birisiyim ama ben hiç davetlerde bulunmadan başıma geldi. Arkadaşımızın söylediği gibi çok ince ve tiz bir tonda hızlı konuşuyorlar. Ben hem görüntülerine hem de çok alaycı konuşup gülme seslerine şahit oldum. Ayrıca yanımda olduklarını da hissettiğim anlarda bulunduğum odanın havası aniden soğuk bir rüzgar esintisi halinde oluyor....
Evet söyledikleriniz aslına uygundur, muhabbet kuşundan çıkan ses tonuna benzer sesleri... Ancak soguk rüzgar konusunda psikolojik yada şartlanma sonucu olabilir zira bunu hiçbir zaman hissetmedim aksine sıcak oldu demek daha dogru olur..

hadim

Kayıtlı Üye
Benim Cinim Yok Ama Hadim Var Ses içten Geliyor

CrystalWitch

Kayıtlı Üye
Benim herhangi ruhani bir varlıkla hiç iletişimim olmadı ancak konuyla ilgili kapsamlı bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum, bazen rüyanızdan aniden uyanırsınız. Fakar gördüğünüz rüyanın etkisiyle değil, "birşey"in size dokunduğunu ya da seslendiğini farzedin. Ben bu tarz ani uyanışlar yaşıyorum ve o uykudan uyandığım saniyelik dilimde birşey sanki bana eğilmiş bakıyor gibi.. Bu şey bi yoğunluk bi karaltı, tasvir etmesi güç, görüntüden ziyade daha çok his gibi. Bahsi geçen varlıklarla ilgili olabilir mi yoksa sadece insan beyninin bir oyunu mu bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

greengrass

Kayıtlı Üye
Benim herhangi ruhani bir varlıkla hiç iletişimim olmadı ancak konuyla ilgili kapsamlı bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum, bazen rüyanızdan aniden uyanırsınız. Fakar gördüğünüz rüyanın etkisiyle değil, "birşey"in size dokunduğunu ya da seslendiğini farzedin. Ben bu tarz ani uyanışlar yaşıyorum ve o uykudan uyandığım saniyelik dilimde birşey sanki bana eğilmiş bakıyor gibi.. Bu şey bi yoğunluk bi karaltı, tasvir etmesi güç, görüntüden ziyade daha çok his gibi. Bahsi geçen varlıklarla ilgili olabilir mi yoksa sadece insan beyninin bir oyunu mu bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
aynı sorundan bende muzdaripdim. fakat aramızdaki fark ben çocukken diğer varlıklar tarafından çok rahatsız ediliyordum. oturduğumuz evin bahçesinde yatır vardı. sonra başka bir şehire taşındık. artık görünmemeye başladılar. ama söylediğiniz gibi uyanmalar olmaya başladı. önceleri uzmandan destek aldım ilaç vsr.. kullanmaya başladım. işe yaramadı. yattığım odayı değiştirdim. artık olmuyor. uyuduğunuz odadaki negatif elektrikten olabilir.

bys_mavi

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar şuan paylaşacağım linki herkesin izlemesini tavsiye ederim

Link vermek yasak olduğu için tarafımca silinmiştir

Mortho

XTX

Kayıtlı Üye
Ben izledim ama bir yorum yapamıycam, arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. Paylaştığın için teşekkürler..

pepilo

Kayıtlı Üye
seslerini hiç duymadım ama fincanla yapılan cin çağırma seanslarında bir çok kez bulundum hatta kullanıcı ismimde onlardan birinin ismi :D geçen gece tam yattım biraz astral çalıştım tabi her zamanki gibi çıkamadım :D sonra uykuya dalacak gibi olurken sanki iki tane el gördüm kalkayım dedim arkamdan omuzlarımdan tutarak kalkmama mani oldu kalkmaya çalışıyorum o çekiyo dua felan okudum geçti harbiden tırstım ama :D hayalmiydi aceba dedim ama gerçekti galiba temasda bulunmaları böyle bişey heralde:D

birde bi sorum olcak

son fincanla cin çağırma seansında gelen cin bana herkesin bi cini olduğunu söyledi yani biz insanların o alemde bize ait cinlerimiz varmış bu ne kadar doğru bi bilgisi olan varmı?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kimseye ait cin yoktur... Cinler ayrı toplum ve bireylerdir insanlar ayrı.. Ne biz onlara ait nede onlar bize, bizim için onlar yaratılmadı onlar içinde biz... İnsan ve cinler ancak kulluk için yaratıldı..
Arkadaşlar cin meselesini çok farklı yerlere götürmeyin, onları oyuncak gibi görmeyin onlar bizim kölemiz degil.. Tekrar özetliyorum;
onlar aklı ve fikri olan, hür irade sahibi, toplum aile millet fert olarak yaşayan, dilleri dinleri binekleri eşyaları, dügünleri cenazeleri, kavgaları barışları, gelenek ve görenekleri olan, biz nasıl onlarla dostluk istiyorsak onlarında bazen bizle dostluk istedigi, ömür itibari ile ortalama bizim sene kavramımızla 1400 yıl yaşayabilen, bazı fiziksel güçleri bizden gelişmiş olan, zaman ve mekan kavramları bizimkinden farklı olan, insanlardada oldugu gibi iyi ve kötüleri olan, genelde ıssız yerlerde yaşamayı severken, mezbahane, mezarlık, hamam gibi yerlerde bulunan, ismini vermeyecegim bir agaç altında neredeyse mutlaka bulunan, mizaç bakımından yalana meyilli oyuncu varlıklardır... Onları ne dost görün nede düşman.. Bu konunun faydasından çok zararı vardır, herşey filmlerde ki ne dilersen dile benden gibisinden cinlerden ibaret degildir... Siz bir defa dilersiniz onlar 1000 defa sonra kendinizde işin içinden çıkamazsınız...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Merhaba arkadaşlar şuan paylaşacağım linki herkesin izlemesini tavsiye ederim
Cinlerle ilgili bu tür olaylar hep roldür... Hiçbir cin kameraların oldugu anda bir eylem yapmaz...Ayrıca bedenine cin musallat olmuş kişi gözlerini kırpamaz...Adam kıpır kıpır göz kırpıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...