Bedensiz Varlıkların Konuşması Nasıldır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Özellikle beyine hükmetme konusunda bazıları bir nörolog inceliğinde çalışabiliyorlar. Telepati bölümündeki bir yazımda da, bir takım telepatik saldırı ve savunma stratejilerinde, muhakkak beyin anatomisi ve işleyiş ilkelerinin öğrenilmesi gerektiğini yazmıştım. Biz insanlar da tıpkı onlar gibi yapabiliyoruz. Onların bir farkı, yaratılış itibariyle, kendilerini tabiri caizse, ilgili beyin bölümüne upload edebilme yetenekleridir. Biz insanlar ise, beyinde üretilen (milivolt) elektrik akımını, başka enerji tiplerini aktive etmek için kullanıp, frekans ve elektrik trnasferi yoluyla etkileyebilme yeteneğine sahibiz. Bu da işin bir diğer boyutu.

greengrass

Kayıtlı Üye
sevgili chillout ilgili yazına nasıl ulaşabiliz. okumak istiyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
sevgili chillout ilgili yazına nasıl ulaşabiliz. okumak istiyorum
İlgili iki linkten konunun boyutları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Telepati ve Zihin Savaşları-I-II/Son III eklendi
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=4747

Telepatik Sızma ve Telepatik Etki Yaratma Yazı Dizisi -I-
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=9717

Konuyu dağıtmadan devam ediniz arkadaşlar.Telepatik hüküm ve telepatik iletişim konusuna girildiği için bu bilgiyi verdim.

Voy

Kayıtlı Üye
bide ışığı açınca yada çığlık atıncada kaçıyorlar :(

Sevgili ewa ,yanılgınız olmasın diye söylemek istiyorum ışığı açık yada kapalı olmasıyla alakaları yok ,öyle olsa bile o yoğun enerjiyle o lambayı patlatabilirde.Size olayı öyle götsermek istemiş olabilirler oyun gibi yani bir çeşit.Saygılar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Aslında Ewa bir konuda haklı. Son zamanlarda öğrenilen bir bilgi bu konuyu irdelemeye yardımcı olabilir. Bedensiz formda, frekans değiştirerek (rezonans değişikliği) bizim normal algılama düzeyimize gelebilen varlıklardan bahsediyoruz. Bütün bunlara bakıldığında, elektriğin gözle görünür biçime geçmesi çok basit ama az çok örnekleyici olabilir. Şimdi madem işin içinde rezonans var, o halde elektro manyetik etki de var. Peki bunun ışıkla ne alakası var? Ampülleri aktif hale getirdiğinizde bir elektrik akımı ve enerjinin, ısı ve ışık şekline dönüştürülüp aktarılması olayı var. Bir çeşit manyetik alan oluşturuluyor. Özellikle ortaya çıktı ki, ekonomi ampülü denilen ampüller çok ciddi oranda manyetik etki yaratıyor (evet pek yararlı değil). Şimdi bu durumda, rezonans dönüşümlerinde ufak da olsa bir etki yaratabilir demektir bu. Bütün hepsine etki etmese de, onların da güç ve yetenek konusunda mertebeleri var. Yani böyle bir etki az da olsa etkilerini azaltabiliyor. Sanırım bu konuda yeterli bir açıklama olur bu.

Voy

Kayıtlı Üye
Açıklamanız güzel olmuş dediğiniz gibi mertebelerinden kaynaklı olabilir evet ben bu açıdan düşünmemiştim herşeyin enerjisi aynı değildir tabikide.Ben bunun kesin bir çözüm olmadığını vurgulamak istedim sevgili ewa'ya kendi tecrübelerimdende destek alarak.Hani hangi ağırlığı ne kadar kaldıracağı belli olmayan bir halata tutunmak gibi bu izlenmesi gereken kesin yol değil aslında.Teşekkürler bilgi için sayın chillout.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Açıklamanız güzel olmuş dediğiniz gibi mertebelerinden kaynaklı olabilir evet ben bu açıdan düşünmemiştim herşeyin enerjisi aynı değildir tabikide.Ben bunun kesin bir çözüm olmadığını vurgulamak istedim sevgili ewa'ya kendi tecrübelerimdende destek alarak.Hani hangi ağırlığı ne kadar kaldıracağı belli olmayan bir halata tutunmak gibi bu izlenmesi gereken kesin yol değil aslında.Teşekkürler bilgi için sayın chillout.
Elbette ki değil. Sakın böyle anlaşılmasın! Lamba yakmak kimseyi kovmaz. Kesinlikle bir önlem değildir. Sadece Ewa'nın belirttiği durumun ne olabileceğini söyledim. Bu dediğim şeyi koruma veya kovma yöntemi olarak kullanmak ''Ghost Busters/Hayalet Avcıları''ndaki gibi elektrikli süpürgeyle, hayalet toplamaya benzer. Yani bu bir yöntem değildir, diğer üyelerimiz de bu şekilde algılamasınlar lütfen.

greengrass

Kayıtlı Üye
önceliklele sevgili voy'a ve sevgili chillout'a teşekkür ederim. söylediğim gibi amaçları beni korkutmak değil bunu biliyorum ki isteseler bırakın ışık olmasını güneşli bir havada göz göre göre de korkutabilirler yada görünebilirler. sadece iletişim kurmaya çalışıyorlar diye düşünüyorum. belki de ışık açık olunca korkmadığımı ve kendimi güvende hissettiğimi bildikleri için gidiyorlar. ışık açılınca püf diye yok olmuyorlar sakin bir şekilde arkalarını dönüp gidiyorlar. panik yapmasam korkmasam sakin olabilsem konuşacaklar biliyorum. bir de görünmeden konuşmuştu sakin ve derinden ismimi söyledi ama yine yataktan fırlayıp çığlık attım ışığı attım. sanırım sorun onlarda değil bende. :(

Adramelech

Kayıtlı Üye
Fısıltı şeklinde size duyuruluyorsa bunu dua okuma ile çözemezsiniz yani dua deceoder görevi görmeyecektir çünkü size duyurmak istedikleri konuşmak muhabbet degil sadece fısıltılarla varlıklarını hissettirmek amacıdır, konuşmak istediklerinde ise gayet net bir şekilde seslerini duyuracaklardır...

Ben şöyle 1-2 yılda bir transa geçer gibi oluyordum. 3 yıldır olmadı şükürler olsun. Ne yapıyorsam yaptığım işe devam ederek ve baştan savma cevaplar vererek 2-3 dakika kendimden geçiyordum. Bu sırada 2 kişinin anlaşılmaz konuşmalarını dinliyordum. Hani birşeyle uğraşırken başkjasının dediğini anlamazsınız ya. Onun daha anlaşılmazı. Bunları duyarken kafamda oluşan görü de 2 tane gölgeydi. Herşeyi mutlaka kafanızda hayal etmişsinizdir. Ne bileyim, radyo spikerini dinlerken ve ya aşağıdan gelen köpek seslerinde mutlaka kafanıza anlık görüntüler gelip gider. İşte ben o görüntüde duvara yansıyan 1 kadın 1 erkek gölgesi görüyordum aklımda. Sizce bu dediğiniz gibi bir fısıltı olayı mıdır yoksa önemsiz ve psikolojik birşey mi?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ben şöyle 1-2 yılda bir transa geçer gibi oluyordum. 3 yıldır olmadı şükürler olsun. Ne yapıyorsam yaptığım işe devam ederek ve baştan savma cevaplar vererek 2-3 dakika kendimden geçiyordum. Bu sırada 2 kişinin anlaşılmaz konuşmalarını dinliyordum. Hani birşeyle uğraşırken başkjasının dediğini anlamazsınız ya. Onun daha anlaşılmazı. Bunları duyarken kafamda oluşan görü de 2 tane gölgeydi. Herşeyi mutlaka kafanızda hayal etmişsinizdir. Ne bileyim, radyo spikerini dinlerken ve ya aşağıdan gelen köpek seslerinde mutlaka kafanıza anlık görüntüler gelip gider. İşte ben o görüntüde duvara yansıyan 1 kadın 1 erkek gölgesi görüyordum aklımda. Sizce bu dediğiniz gibi bir fısıltı olayı mıdır yoksa önemsiz ve psikolojik birşey mi?
Bu çok farklı konuyu şimdi daha iyi tahlil ettim, siz farkında olmadan boyutlar arası pencere aralamışsınız, ne onların sizden haberi ne sizin onlardan haberi tam manası ile olmuş, aynı koordinatları kullanmışsınızda birbirinizden habersiz pencere açmışsınız.. Buna sebep sizinle alakalı bir durumda olabilir onlardan kaynaklı bir hatada olabilir, şuan bir sorun yok üzerinde fazla durmayın ne kadar egilirseniz bu konuya o derecede güç ve enerjiniz o kapıyı pencereyi istem dışı aralayacaktır...

Adramelech

Kayıtlı Üye
Dikkat edfeceğim. Teşekkürler çok değerli yardımınız için.

61müzisyen61

Banlı Kullanıcı
yahu artık dayanamayıp bişeyler yazmak istiyorum.madem davet verilecek tam verilir eğer verilmeyecekse tam verilmez.yok yapmaya çalışan olur da şu olur da bu olur da bu olur da onu düşündüğümden dolayı vermedim.Allah aşkına söylüyorum, sadece okumayla bazı şeylere hazır olmayan bünye ağzıyla kuşta tutsa cini yanına getiremez.sizin bu yaptıklarınız ilgisi alakası bilgisi olmayanların bile dikkatini çekip arama motorlarına şunu yazdırır "cin daveti".ve şeşkeza yazdı ve gerçek eksiksiz ve kendi bünyesine beyin mehfezlerine uygun bir davet rastgeldi ve sırf meraktan bu daveti yaptı bir kişi.bu insanın hali ne olacak hiç düşündünüz mü ?

ağaç mevzusu geçmiş bir de çok enteresan ve çok acayip ve gereksiz bir şekilde uzamış bu ağaç mevzusu.cinler şu ağacı sever de bunu sevmez bunda yaşarda bunda yaşamaz diye birşey kesinlikle yoktur.incir ağacı diye bir söylenti vardır, birileri de karayemiş ağacı derler neden ? çünkü, bu ağaçların gölgesi çok belirgin olur ve serin olur bundan dolayı da çocuk bu ağaçların olduğu yerlerde oynar şeytani cinler de gölge oyunlarını severler ve korkuturlar, mevzu bundan ibarettir.ağacınızı filan kesmeyin böyle birşey olur mu yahu ? insanları kötü yönlendirmeyin çok rica.ediyorum.

okumakla başlar herşey.dua edin neye inanıyorsanız hangi dine inanıyorsanız en iyi şekilde yaşamaya çalışın.

Allaha emanet olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...