Bedensiz Varlıkların Konuşması Nasıldır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

focus

Kayıtlı Üye
tevafuk34'e cevap

URUM'un dedigi gibi yöntemin önemi yok.
davet için okumadan önce niyet et (2 rekat namaz kıl) ardından şu amaç için şu dinden olması vb.. gibi niyet et.
Ancak davet'e gelenin mutlaka koşulsuz gelmesini dile.(bu önemli)
besmele ile çemberi çiz. yada salatü selam ile (100) kere selam ver.
hangi isim veya ayet ile yapacaksan başla (ebced ile adei kadar oku) sonunda gene 100 kere salatü selam ver. fatiha oku(1) kez.
ardından eger 1 de gelmez ise 3 gün dene. olmaz ise bir müddet bekle bakalım mevlam neyler.
şunu unutmayın ki kainatta hiçbirşey Allah izin vermez ise olmaz.

focus

Kayıtlı Üye
ha gelirse bacaklarında bir sıcaklık hissedersin,
ışıgını algılarsın,
bir görüntü verirse onu görürsün.

Erasmus

Kayıtlı Üye
neden kimse ağacın adını söylemiyo neden korkuyorsunuz incir ağacı değilmi o ağaç cinler incir ağacının altında yasıyorlar diye biliyorum ve orayı çok seviyorlar diye biliyorum

61müzisyen61

Banlı Kullanıcı
siz sanmayın sadece biz onlardan bir şey istiyoruz :) onlarında bizden çıkarları oluyor tabi ki... 61müzisyen61 cin çağırırken odanda sivri uçlu nesne bulundurma.. ''çatal bıçak ve uzun ip , zincir,silah gibi objeler bulundurma yakalanmaktan korkmaktadırlar.. bazı cinler korkularımızı bilirler sizi korkutmak için bu şekillerde gelebilirler.. fakat kendinizden emin davranırsanız bununda üstesinden gelebilirsiniz..bazen sevdiğimiz bir dostumuzun bazende tanımadığımız bir suretle gelirler... otoriter davranmalısınız.. cinlere (müslim olmayanlar hariç) güven olmaz bolbol yalan söylerler..Dikkat edilmesi bir husustur..

kesinlikle katılıyorum söylediklerinize ben sadece çağırmak isteyen insanlara az da olsa bir uyarı niteliğinde yazdım bunları zaten.öğrenmeden çağırırsanız başınız belaya girer demeye getirdim.o kapıyı açtınız illa şeytani cin mi gelecek hayır buna bir garanti yok ama olasılıklarla hareket etmek ilim sahibi kişinin yapacağı iş değildir.ben de çağırmak istiyorum ya da çağıracam diyenlere söyledim yani bunları.

ben ilk başta kendi isteğimle görüşmedim onlar görüştüler ama sonradan ilgimi çekti ve devam ettirdim bu doğrudur yani benimle görüşsünler diye zorladım onları.çağırmak isteyen bir şekilde bir yolunu bulur ve çağırır ama dikkatli olmak lazım.bizden daha akıllılar demiyorum ama bizden daha çok şey gördükleri bir gerçektir.bir insan şu zamanda en fazla 100 küsür yaşlara kadar yaşıyor ki bu da sayılı insandır, 1000 sene yaşayan cinler var.

yani sonuç olarak önce öğrenmek lazım çağırmak isteğini sonraya atmak lazım diye düşünüyorum

AphraeL

Kayıtlı Üye
neden kimse ağacın adını söylemiyo neden korkuyorsunuz incir ağacı değilmi o ağaç cinler incir ağacının altında yasıyorlar diye biliyorum ve orayı çok seviyorlar diye biliyorum

Syn. Kontejyan söylenmemesinin daha uygun olacağını düşünmüş ki söylememiş. Siz adını vererek modları ve site yönetimini ve düşüncelerini, bilgilerini hiçe saymış olmuyor musunuz? Biz bilmiyor muyduk yazmayı, yazılmaması uygun görülmüş yazmadık bu kadar basit..

vaıo

Kayıtlı Üye
sizler kendinize gelin cinler isediğini seçer
ben her an onlarlaım
sze söyleyeyim en büyük zararları çarpmak değil size eşyalrın oynandığını gösterirler herkes sakin ama siz kafayı yersiniz .
eşyalar değişir ortam sıcak olur soğuk olur
ayrıca en büyük zararlarından biri de siz oturun susun hiç bir şey yapmayın ama onlar sizi diğer insanlara karşı küfür ederken yada başka şeyler yaparken göstersinler tabi k i de herkes size karşı tavır alır

greengrass

Kayıtlı Üye
Syn. Kontejyan söylenmemesinin daha uygun olacağını düşünmüş ki söylememiş. Siz adını vererek modları ve site yönetimini ve düşüncelerini, bilgilerini hiçe saymış olmuyor musunuz? Biz bilmiyor muyduk yazmayı, yazılmaması uygun görülmüş yazmadık bu kadar basit..
katılıyorum...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, bu ağaç konusu yeterince uzamış. Bir mesaj daha ağaç ile ilgili yazılırsa konuyu kapatıyorum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Agaç ismini vermedim zira birçok kişinin bahçesinde bu agaç olabilir, zarar gelecegini düşünerek o agacı kesebilirler durup dururken bir bitkisel katliama sebep olmak istemem, ayrıca Yeşil Çingene'ninde dedigi gibi konu aslında agaç konusu degil amacından uzaklaşmayalım, he içiniz rahat olsun o agaç kesinlikle incir agacı degil.. Ayrıca tutumlarınızdan dolayı size teşekkür ediyorum AphraeL ve Ewa, birşeyler saklı bırakılıyorsa bunun sebebi mutlaka vardır.. Herneyse Konumuz cinlerin konuşması nasıldır ne tondadır... tekrar konumuza odaklanalım... agaç mevzusunu kapatalım... selam ve dua ile

bendeniz

Kayıtlı Üye
Kulak fisiltisi oldugunda konusalanlari anlamak icin ne okumami tavsiye edersiniz. Acik yazilmasi iyi degilse özelden gönderbilirsiniz simdiden tsk

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kulak fisiltisi oldugunda konusalanlari anlamak icin ne okumami tavsiye edersiniz. Acik yazilmasi iyi degilse özelden gönderbilirsiniz simdiden tsk
Fısıltı şeklinde size duyuruluyorsa bunu dua okuma ile çözemezsiniz yani dua deceoder görevi görmeyecektir çünkü size duyurmak istedikleri konuşmak muhabbet degil sadece fısıltılarla varlıklarını hissettirmek amacıdır, konuşmak istediklerinde ise gayet net bir şekilde seslerini duyuracaklardır...

greengrass

Kayıtlı Üye
sevgili kontejyan, hiç konuşmamalarının bir sebebi varmıdır. örneğin sevdiğimiz birinin şeklinde gelip öylece bizi izlerlerse ve hiç konuşmazlarsa. bunun anlamı nedir. bide ışığı açınca yada çığlık atıncada kaçıyorlar :(

yokedip

Kayıtlı Üye
ewa bilgim yok ama oyun oynuyorlarmış gibi geldi.

greengrass

Kayıtlı Üye
bilmiyorum. benimle konuşmamaları için çok mücadele verdim. arada böyle şeyler yapıyorlar. bazen ismimi söylüyorlar. bazen annemin vsr. şeklinde bana bakıyorlar hiç konuşmadan. konuşmak istemelerini anlıyorum ama konuşmadan izlemeleri biraz anlamsız geliyor. yataktan fırlayıp ışığı açınca sanki bizim evde yaşayan biri gibi yürüyerek gidiyorlar. sonra anneme bakıyorum uyuyor. ışık açık olmadan yatmıyorum. ışık varken gelmiyorlar. aslında beni özellikle korkutmaya çalışmıyorlar. ama ben çok korkuyorum. ALLAH'tan evimizde sürekli namaz kılınır. 12 ay boyunca oruç tutulur. hep dualar okunur sanırım biraz onlarında etkisiyle rahat uyuyorum. bide yanlış şeyler yapılınca rahatsız ediyorlar. nerde olduklarını hissediyorsun. neden olduklarınıda.. ama gerçekten çok korkunç. ne olduğunu bilmediğin bir şeyin seni izlemesi çok ürperdici. o yüzden bilinçsiz ve bilgisizce yani donanımlı olmadan asla davet yapılmamalı. neyin ne görüntüde geleceğini asla bilemezsin.

greengrass

Kayıtlı Üye
ışığı açınca sanki bizim evde yaşayan biri gibi yürüyerek gidiyorlar. quote]
burayı tam olarak anlamışmıyım acaba,ışık yanıkkende görebiliyormusunuz?
sevgili gecenin_sesi, şöyle ki; zaten karanlık bir oda da uyuyamam. ya gece lambası olur ya tv açık ama sessizde olur yada zaten sokak lambası içeriyi azda olsa aydınlatır. genelde tam uykuya dalmak üzereyken yani uyamakla uymamak arası, önce odamın kapısı açılır. uyanırım. bakarım annem gözlerimi kapatırım ama hiç birşey yapmaz. anne ne oldu neden geldin derim ses vermez. kapıda öylece durur ve izler. sonra anlarım ve çığlık atarım arkasını döner yürümeye başlar. ışığı açarım çoktan gitmiş olur. çok korkmuz olmazsam annemin yanına giderim uyuyor olur. çok korkuyorsam odamdan çıkamam kitlerim. tv nin sesini açarım ışığı açarım. ezan okununca uyurum. günüzde anneme sorarım odama gelmediğini söyler. ablam yeni doğum yaptığında da annemin şeklinde gelmiş ablama ve bebeği almak istemiş ablam anne git ne yapacaksın bebeği deyince dönüp gitmiş.

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende birşeyler yazmak istedim anlatacaklarım 2003 senesinde ben Çanakkale'de iken üniversite yıllarımızda evde yaşandı.
Sınavlarımızdan dolayı evde bulaşık yığını vardı yıkıyamamıştık bir türlü! uykumuz gelmesin diye de sürekli kahve içiyorduk (Türk kahvesi)! Arkadaşım inanılmaz güzel kahve falı bakardı, ben de Tarot bakıyordum o zamanlar. yani Türk kahvesini içince ne yapılır? aynen o! tutturdum bana fal bak diye, gece 3.00 tü zaten sıkılmıştık falıma baktı ve uykumuz geldiği için ardından yattık. Odalarımız karşılıklıydı ve arkadaşımda nefes darlığı olduğu için kapımı açık bırakıyordum tıkanırsa uykumdan uyanıp yanına koşabileyim diye.
Ben O'na birşey olacak korkuma hep tetikte yatardım, ama öyle bir uyumuşum ki beni uyandıramamış bile! Mevzu şu; mutfağın ışığı önce yanmış, ardından benim kılığımda (...) gelmiş. tabi arkadaşım cidden ben sanıyor onu! beynen konuşmuş arkadaşıma, bana fal bakar mısın demiş, o da ben sanarak bakarım demiş (uyku sersemi beynen konuştuklarını farketmiyor) odadan çok hızlı bir şekilde çıkıp mutfağa gitmiş (...)! tıkırtılar geliyormuş arkadaşım olayı şöyle farketmiş, benim üstümde beyaz t-shirt vardı yatarken, gelen (....) da siyah t-shirt varmış. alttaki şort aynıymış, (inanın yazarken bile tüylerim ürperiyor) olayı farkettiği anda cin yanında bitivermiş elinde fala bakılmış fincanla! gözleriyle beynen iletişim kuruyormuş ''bakacaksın değil mi falıma?'' diye. arkadaşım hafif kafasını uzatıp karşı odaya, bana doğru bakmış ve benim yerimde uyuduğumu görmüş (şaka gibi). Cin fala bakmıyor diye arkadaşımın yanına oturmuş ve sıkmaya başlamış arkadaşımı! ben hep ona derdim ki Ezan oku! böyle birşey görürsen, arkadaşım ezan okumak istemiş okumasın diye beynine hükmetmeye çalışmış, arkadaşım can havliyle Ezan okumaya başlayınca cin de onunla beraber okumaya başlamış! o anda tabii bizimki cinin de Ezan okuduğunu duyunca (sıkmaya da devam ediyor bu arada) ne yapacağını şaşırmış. tam o sırada gerçek sabah ezanı okunuyor ve cin gerçek ezan sesini duyunca, arkadaşımın yanından kalkıp geri geri giderek çok hızlı bir şekilde odayı terk etmiş! yani bu olayların hepsi bir ses duyulması ile değil, görüntü ile ve beynen iletişim kurma ile gerçekleşmiş! kesinlikle mutfaktaki fincan tıkırtısından başka bir ses işitmemiş, tamamıyla beynen iletişim kurma üzerine yaşanmış (en kötüsü de benim kılığımı uygun görmüş :)

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
sizin için gerçekten sıkıntılı bir durum,allah yardımcınız olsun

greengrass

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende birşeyler yazmak istedim anlatacaklarım 2003 senesinde ben Çanakkale'de iken üniversite yıllarımızda evde yaşandı.
Sınavlarımızdan dolayı evde bulaşık yığını vardı yıkıyamamıştık bir türlü! uykumuz gelmesin diye de sürekli kahve içiyorduk (Türk kahvesi)! Arkadaşım inanılmaz güzel kahve falı bakardı, ben de Tarot bakıyordum o zamanlar. yani Türk kahvesini içince ne yapılır? aynen o! tutturdum bana fal bak diye, gece 3.00 tü zaten sıkılmıştık falıma baktı ve uykumuz geldiği için ardından yattık. Odalarımız karşılıklıydı ve arkadaşımda nefes darlığı olduğu için kapımı açık bırakıyordum tıkanırsa uykumdan uyanıp yanına koşabileyim diye.
Ben O'na birşey olacak korkuma hep tetikte yatardım, ama öyle bir uyumuşum ki beni uyandıramamış bile! Mevzu şu; mutfağın ışığı önce yanmış, ardından benim kılığımda (...) gelmiş. tabi arkadaşım cidden ben sanıyor onu! beynen konuşmuş arkadaşıma, bana fal bakar mısın demiş, o da ben sanarak bakarım demiş (uyku sersemi beynen konuştuklarını farketmiyor) odadan çok hızlı bir şekilde çıkıp mutfağa gitmiş (...)! tıkırtılar geliyormuş arkadaşım olayı şöyle farketmiş, benim üstümde beyaz t-shirt vardı yatarken, gelen (....) da siyah t-shirt varmış. alttaki şort aynıymış, (inanın yazarken bile tüylerim ürperiyor) olayı farkettiği anda cin yanında bitivermiş elinde fala bakılmış fincanla! gözleriyle beynen iletişim kuruyormuş ''bakacaksın değil mi falıma?'' diye. arkadaşım hafif kafasını uzatıp karşı odaya, bana doğru bakmış ve benim yerimde uyuduğumu görmüş (şaka gibi). Cin fala bakmıyor diye arkadaşımın yanına oturmuş ve sıkmaya başlamış arkadaşımı! ben hep ona derdim ki Ezan oku! böyle birşey görürsen, arkadaşım ezan okumak istemiş okumasın diye beynine hükmetmeye çalışmış, arkadaşım can havliyle Ezan okumaya başlayınca cin de onunla beraber okumaya başlamış! o anda tabii bizimki cinin de Ezan okuduğunu duyunca (sıkmaya da devam ediyor bu arada) ne yapacağını şaşırmış. tam o sırada gerçek sabah ezanı okunuyor ve cin gerçek ezan sesini duyunca, arkadaşımın yanından kalkıp geri geri giderek çok hızlı bir şekilde odayı terk etmiş! yani bu olayların hepsi bir ses duyulması ile değil, görüntü ile ve beynen iletişim kurma ile gerçekleşmiş! kesinlikle mutfaktaki fincan tıkırtısından başka bir ses işitmemiş, tamamıyla beynen iletişim kurma üzerine yaşanmış (en kötüsü de benim kılığımı uygun görmüş :)
gerçekten korku filmi gibi.. buna benzer birşey şöyle geldi başıma. bir arkadaşım bizde kaldı. geç saatlere kadar oturduk. oturma odasında uyuduk. karşılıklı kanepelerde yattık. gece yarısı tam arkamı dönecektim ki arkdaşım yanıma gelmiş bana sarılmış. bende soğuktan yada korkmuş olup geldiğini düşünüp sesimi çıkarmadım. yanımda biriyle uyumayı pek sevmem hele ki sarılırsa çok rahatsız olurum. arkamı döndüm arkadaşıma baktım. ama yüzü yoktu. yani kafa tasının içi görünüyordu. sanki yüzü ve beyni kazınmış gibiydi. bir kaç saniye şok yaşadım. sonra bağırmak istedim ama bağıramadım. itmek istedim itemedim. annem geldi sonra ona baktım beni kurtarması için o da bana bakıyordu. tekrar yanımda bana sarılarak bakan şeye baktım. sonra kafamı anneme çevirdim anneminde yüzü yoktu. sesim çıkamıyorudu. arkamı döndüm içimden dualar okumaya çalıştım ve sesim geri geldi çığlık vsr derken ışık açıldı annem odadan geldi arkadaşım yayağından fırladı.. :(

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
E seninkiler de bir nevi beynen bir sinyal göndermiş, konuşmamışlar ki genelde böyle oluyor galiba! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...