Kahin Vanga'nın Rus Basınından Sızan Tüm Kehanetleri

Ajan 47

Kayıtlı Üye
2010 - Üçüncü Dünya Savaşı başlıyor . Nükleer ve kimyasal silahların kullanıldığı savaş kasım 2010'da başlayıp , ekim 2014'te sona eriyor .
2011 - Kuzey yarım kürede nükleer radyasyona maruz kalan hayvanlar ve bitkiler ölüyor . Sonra müslümanlar sağ kalan Avrupalılara karşı kimyasal savaş açıyorlar .
2014 - Kimyasal silahların kullanılması neticesinde birçok insan kanser ve başka deri hastalıklarına yakalanıyor .
2016 - Avrupa'nın nüfusu oldukça azalıyor .
2018 - Çin'in yıldızı parlıyor .
2023 - Dünya'nın yörüngesinde hafif bir kayma oluşuyor .
2025 - Avrupa'da hala çok düşük bir nüfus var .
2028 - Yeni bir enerji kaynağı keşfediliyor . Dünya'da açlık azalıyor . Venüs'e insanlı uzay aracı gönderiliyor .
2033 - Kutuplardaki buzullar eriyor . Okyanusların su seviyesi yükseliyor .
2043 - Dünya ekonomisi düzeliyor . Müslümanlar Avrupa'ya egemen oluyor .
2046 - Her tür organ üretilebiliyor . Organ değişimi en iyi tedavi yöntemi haline geliyor .
2066 - Müslüman Roma'nın saldırısı karşısında ABD yeni bir silah deniyor - klimatik bir silah . Ani ısı düşüşü oluşuyor .
2076 - Komünizm .
2084 - Doğa yenileniyor .
2088 - Yeni bir hastalık çıkıyor . İnsanlar birkaç saniyede yaşlanıyor .
2097 - Bu hastalığa çare bulunuyor .
2100 - Yapay bir güneş , Dünya'nın gölgede kalan tarafını aydınlatıyor .
2111 - İnsanlar robotlara dönüşüyor .
2123 - Küçük devletlerarası savaş .
2125 - Uzaydan sinyal alınıyor .
2130 - Dünya dışı varlıkların desteğiyle su altı kolonileri oluşuyor .
2164 - Hayvanlar , yarı insana dönüşüyor .
2167 - Yeni din .
2170 - Büyük kuraklık .
2183 - Mars'taki koloni Dünya'dan bağımsızlık talep ediyor .
2187 - İki büyük volkanın patlaması durduruluyor .
2195 - Su altı kolonilerin enerji ve gıda ihtiyaçları tümüyle temin edilmiş oluyor .
2196 - Asyalı ve Avrupalıların tamamı birbirine karışıyor . Yeni bir ırk oluşuyor .
2201 - Güneş'te termonükleer patlamalar yavaşlıyor . Sıcaklık düşüyor .
2221 - Evrende başka hayat arayışı esnasında insanlar iyi olmayanlarla karşılaşıyor .
2256 - Bir uzay gemisi Dünya'ya yeni , tehlikeli bir hastalık getiriyor .
2262 - Dünya'nın yörüngesi kaymaya devam ediyor . Mars kuyruklu yıldızın tehlikesi altına giriyor .
2271 - Değişen fizik konstantları ( sabitleri ) tekrardan hesaplanıyor .
2273 - Beyaz , siyah ve sarı ırk karışıyor . Meydana yeni bir ırk geliyor .
2279 - Yoktan oluşturulan enerji bulunuyor . ( belki de vakum veya kara delik )
2288 - Zaman yolculukları , uzaylılarla yeni temaslar gerçekleşiyor .
2291 - Güneş soğuyor . Isısını yükseltmek için deneysel çalışmalar yapılıyor .
2296 - Güneş'te hiddetli patlamalar sonucu çekim kuvveti değişiyor . Eski uydular düşüyor .
2299 - Fransa'da İslam'a karşı ayaklanmalar .
2302 - Yeni evrensel kanunlar ve sırlar bulunuyor .
2304 - Ay'ın sırrı çözülüyor .
2341 - Uzay'dan tehlikeli birşey yaklaşıyor .
2354 - Yapay güneşlerden birindeki arıza , Dünya'da kuraklığa yok açar .
2371 - Küresel açlık .
2378 - Yeni , hızla yayılan ırk .
2480 - İki yapay güneş çarpışıyor , Dünya karanlığa gömülüyor .
3005 - Mars'taki savaş sonucu gezegenin yörüngesinde sapma meydana geliyor .
3010 - Ay'a kuyruklu bir yıldız çarpıyor . Dünya'nın etrafında yoz ve taştan oluşan bir halka oluşuyor .
3797 - Bu zamanda Dünya'da canlı hayat tükeniyor . İnsanlar başka güneş sisteminde hayatın ilk temellerini atıyorlar .
3803 - Yeni gezegen az nüfusludur ve insanlar arası iletişim zayıftır . Yeni iklim , insanlarda mutasyonlara yol açıyor .
3805 - Enerji kaynaklarının paylaşımıyla ilgili savaşlar çıkıyor . İnsanların yarısı hayatını kaybediyor .
3815 - Savaş bitiyor .
3854 - Medeniyetin gelişimi duruyor . İnsanlar hayvanlara benzer yaşıyorlar .
3871 - Yeni bir peygamber , insanlara moral değerleri ve dini inançları anlatıyor .
3874 - Peygamber toplumun tüm kesimlerinden destek alıyor . Yeni kilise kuruluyor .
3878 - Uzaylılar , insanlara inançla beraber , unutulan bilimi de öğretiyorlar .
4302 - Yeni şehirler gelişiyor . Yeni kilisenin önderliğinde teknoloji ve bilim gelişiyor .
4304 - Her türlü hastalığı yenmenin yolu bulunuyor .
4308 - İnsanların mutasyonu sonucunda beynin %34 ' ü kullanılır hale geliyor . Kötülük ve kıskançlık duygusu yok oluyor .
4509 - Tanrı ile tanışma . Nihayet insanlar onunla irtibata geçecek kadar gelişiyorlar .
4599 - İnsanlar ölümsüz oluyor .
4674 - Medeniyetin gelişimi zirveye ulaşıyor . Çeşitli yıldız sistemlerinde yaşayan insanların sayısı 340 milyarı buluyor . Uzaylılarla insanların birbiri içinde asimilasyonu başlıyor .
5076 - Kimsenin varlığını bile tahmin etmediği evrenin sınırı keşfediliyor .
5078 - Kainatın sınırını geçme kararı alınıyor . Halkın %40 ' ı bu karara karşı çıkıyor .
5079 - Dünya'nın sonu .

Kaynak : KAHİN VANGA ( kitap )
Yayın evi : SINIR ÖTESİ YAYINLARI

danny

Kayıtlı Üye
nasıp kısmet artık zaman gosterecek

Angel777

Kayıtlı Üye
Keşke ben de görebilsem o 4000-li yılları.Kahin Vanga Nastradamustan sonra gelir.Yani çok iyi bir kahindir.Ama cidden şaşırtıcı.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Yaşam öyküsü acı dolu bir öykü .

Angel777

Kayıtlı Üye
5078 - Kainatın sınırını geçme kararı alınıyor.
5079 - Dünya'nın sonu .
Sınırı geçmemek lazım.Tanrının işine karışılmış sanki.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimalle buna biz karar veremeyeceğiz .

auk__12

Kayıtlı Üye
2288 - Zaman yolculukları , uzaylılarla yeni temaslar gerçekleşiyor Şunu görmek isterdim de ömrüm yetmez :)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Belli olmaz . Ölmediğin sürece öleceğim demeyeceksin .

Angel777

Kayıtlı Üye
İnandırıcı gelmeyebilir.Ama bir düşünün.Bin yıl önce,160 katlı gökdelen olacağına inanırlar mıydı?Ve ya cep telefonu diye bir aletin icat edileceğine?Uçakların uçacağına?Kara bir kutudan bu kadar eğlence çıkacağına,internet gibi büyük bir ağın olacağına? Her şey mümkün bence.Ama komşu güneş sistemleri bana da cazibeli geldi.:biggrinjester:

Ajan 47

Kayıtlı Üye
O olayın Türk takipçileride var yabancı takipçileride var .

Whısper

Kayıtlı Üye
paylasım için teşekkürler ... Delice gelebilir.. Belki bunu söylediğim için banlana bilirim fakat bu kehanetlerin hiçbirine inanmıyorum.. Bildiğim gördüğüm birşey var... Oda dünyanın 3000 yılı göremeyeceği...

Whısper

Kayıtlı Üye
İnandırıcı gelmeyebilir.Ama bir düşünün.Bin yıl önce,160 katlı gökdelen olacağına inanırlar mıydı?Ve ya cep telefonu diye bir aletin icat edileceğine?Uçakların uçacağına?Kara bir kutudan bu kadar eğlence çıkacağına,internet gibi büyük bir ağın olacağına? Her şey mümkün bence.Ama komşu güneş sistemleri bana da cazibeli geldi.:biggrinjester:

Eski kavimler Bizlerden İlim olarak ta teknoloji olarakta üstündü...
Bunuda göz önünde bulundurmakta fayda var :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Dünya'nın 3000 Yılı'nı göremeyeceğini nasıl gördünüz sevgili Anael?

Whısper

Kayıtlı Üye
Çocukluğumdan beri bir takım rüya zennettiğim bazı görüler var Sayın mod.
Önceleri korkunç kabuslar sanıyordum...Sonraları pek çok kez bu gördüklerimi real hayattada yaşadığımın farkına vardım ... Çok garip birşey ... Açıklayamadığım sebeple Dün saat 18:00 sularında bu siteyi daha önceden bilmediğim halde Urum'un paylaştığı bazı konuları gördüm tıpkı cocuklugumdaki gibi ... Hatırlaya bildiğim tekşey "gizlimabet" ve link yerine ümitsizce yazit ctrl+enter.. ve burdayım ... Senede bir kere gördüğüm bir rüya var... Ve gördüklerim tıpkı filmlerdeki gibi ... Herşeyin yok olduğu ... İnanıyorum ..Çünki gördüğüm herşey eksiksiz gerceklesiyor... Sonraları rüya göremediğimin farkına vardım.. Rüya gibi birşeyler gördüğümdeyse onlar rüya olmuyordu.. Bugünse bu hala devam ediyor... İşte böyle sayın Yesil Cingene.. Hertürlü fikire açığım sırf bu sebepten tımaraneye bile kapatıldım...Sorun olmaz Açık fikirlerinizi sunabilirsiniz..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Kehanet konusunda kendinizi geliştirin yeteneğiniz var. Fakat ben de güneş sistemi ile ilgili 3000 li yıllara ait bir kehaneti gördüm. Nasıl olacak uyuşmuyoruz :D Maksadım sizi sorgulamak değil, tam da bunu söylemenizi beklediğim içindi. Çünkü bazı üyelerimiz sadece fikrini yazıyor. Ayırd etmek gerek. Teşekkürler :)

Whısper

Kayıtlı Üye
olabilir.. Belkide Öngördüğüm olay büyük bir felaket'de olabilir...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Evet ama ne gördüğünüze ve nasıl gördüğünüze bağlı onu da burada yazmayın :) Fazla anlatılmaz bu gibi rüyalar.

Whısper

Kayıtlı Üye
İçimi kemirende bu.. Bunları paylaşabiliceğim birilerini arayıp durdum.. Ne oldugu konusunda bilgi edinmek için.. Bunları anlatıpda deli gözüyle değilde inandığım şeylere inanan birileri gerekiyordu.. Ve sanırsam doğru yerdeyim.. Neyse sayın Yesil Cingene.. Konu dışına Çıkıyor ilerleryen zamanlarda iyi tanışacağımızdan eminim ...