Ayrılmak İstiyorum ... Gerçek Bir Yardıma İhtiyacım Var !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hiaxiseytan

Kayıtlı Üye
Selamlar ...

Benim sorum/sorunum çoğu insana çok bildik gelicek birşey belki de. Ama inanın ne yapacağımı neye sığınacağımı şaşırdım artık.

4 senelik evliyim. Karımdan, dırdırından bıktım usandım. Aileme saldırması beni deli etti. Ne yaptıysam fayda etmedi. Hep idare edeyim evliliğin ilk zamanlarıdır, alışıp iyice tanıyana kadardır dedim. Baktım olmuyor, boşanmak istiyorum deyip çıktım ortaya. Ya böyle bişey görülmemiş! Bir farklı davranmalar bir güya düzelmeler . Güya diyorum, çünkü anasıyla konuşurken dinledim. Anasının taktikleriyle farklı davranıyor ...

Sonuç itibari ile, boşanmaya yanaşmıyor. Evlilik terapistine gittik, açık açık ben boşanmak istiyorum dedim, Ben istemiyorum diyor. Ne duygusal, ne cinsel bir hissim yada arzum var yeminle !

Valla Allah günah yazmasın diyeceğim, yazacak biliyorum. Ama tüm vebalini üstlenmişim bu işin. Yok mu bana %100 bu işi çözebilecek bir büyücü önerebilecek?

İnternetteki yüzlerce ilan medyum sitelerine itibar edemedim. Belki çevresinde tanıdığı bildiği olabilecek, bu işi falanca yaptı diyebilecek dürüst kişi yada kişilerin yardımına ihtıyacım var!
Lütfen yardım edin. Kurtarın beni !

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Urumhamatahayil'e özel mesaj atın. O ilgilenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...