Salgın hastalık ve Vebalar için

tılsımcı

Banlı Kullanıcı
İş
Turizm,
Malumunuz üzere bugünerde tüm dünyada ve özellikle ülkemizde salgın bir hastalık çeşidi olan domuz gribi dolaşmakta,bunu kimin ve kimlerin başımıza sardığı herkesçe malumdur.Bundan sadece ülkemizde 300 milyon avro bütçe ayırılmış,dünya genelinde 30-40 milyar dolara varan ilaç rantı sağlanmaktadır.Ayrıca bu ilaçların ülkemize apar topar sokulup ve hemen herkese nerdeyse dayatılma şeklinde kullandırmak istemeleride enteresandır.Ben kendim ve tebaam asla bu ilaçlardan kullanmadım ve kullandırmadım.Herkesede tavsiyem kullanmamalarıdır.Neden??? çünki bu aşıyı yaptırıp bu seferlik gripten kurtulmuş gibi görünenler ilerde bu gribin içindeki maddeler dolayısı ile kanser ve metabolizmayı çökertecek hastalıklara yalanmaları kuvvetle muhtemeldir.Değerli ecdadımız her konuda olduğu gibi bu konuda da bizim için çok faydalı kaynaklar ve ilaçlar bırakmışlardır.havas kitaplarında daha çok yazılıp taşınma yada içmek suretiyle verilmiş formüller vardır.Ben yazıp taşımak herkesin yapabileceği bir konu olmadığından okuma suretiyle korunma formüllerini vermeyi uygun buldum...
1-İstanbulda eski dönemlerde belli dönemler salgın hastalıklar görülmüş,yine böyle bir zamanda padişah Aziz Mahmud Hüdayi ks. hazretlerine haber gönderip bu hastalık için bir dua istemiştir.Hüdayi hazretleride şu KUR'AN ayetini sabah ve akşam 11 kere okumayı tavsiye buyurmuştur.Ve çok kısa bir zamanda bu salgın İstanbul üzerinden defolmuştur.Bu ayet Bakara suresi 243.ayettir.Euzu besmele ile, E lem tera ilellezîne haracû min diyârihim ve hum ulûfun hazaral mevti, fe kâle lehumullâhu mûtû summe ahyâhum innallâhe le zû fadlin alen nâsi ve lâkinne ekseren nâsi lâ yeşkurûn.....(Eğer arapça olarak yazdırmak mümkün olursa yazdırıp sağ kolda taşınmasıda tesirlidir)
2-Hergün 28 kere SELAMUN KAVLEN MİN RABBİRRAHİM.... Ayetini okumak.
3-Hergün 28 kere Fatiha suresini okumak....
4-Hergün 101 kere FALLAHU HAYRUN HAFİZEN VE HUVE ERHAMURRAHİMİN...Ayetini okumak.
5-ERRAKİB,EL MUKTEDİR isimlerini harf harf bir kağıt yada gümüş üzerine arapça yazdırıp taşımak.
6-Yunus as. duası olan LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİYN...Ayetini 33 kere okumak...

İstanbulda Medfun 4 büyük evliyadan biri olan Aziz Mahmud Hüdayi ks. hazretlerinide imkanı olanların gidip ziyaret etmesini ve ruhaniyetlerinden feyizlenmelerini tavsiye ederim.Her evliyanın kabul edilmiş 1 dua sı vardır.Hüdayi hazretleride kim beni sevip beni ziyarete gelir edeple kabrimizde dua ederse yanarak,suda boğularak ölmesin.Ve ahir ömründe iman ila bu dünyadan göçsün diye duası vardır.Ve kabul edilmiştir.Yukarıdaki ayet terkibinide kendisi bize miras bırakmıştır.Bunu okuyan kişiler kendisinede dua etmeyi ve ruhlarına bağışlamayı unutmamasını önemle rica ediyorum...