eski sevgiliyi rüyada görmek

hypnotica

Kayıtlı Üye
Eski sevgilimi sık sık rüyamda görüyorum ve bundan kurtulmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Artık psikolojim bozulmaya başladı. Hayatımda iz bıraktığı kesin ama ben de artık önüme bakmak istiyorum. Onu gördüğüm her rüya cehennem azabı gibi. lütfen yardım edin :(

bloodlife

Kayıtlı Üye
Eski sevgilin senin için bir işlem yapmamıssa, pisikolojiktir. Düşünmeyeceksin.
Eğer yapmıs ıse, kendini bır seylerle korumaya al ve yat.

hypnotica

Kayıtlı Üye
bana bişiy yapacağını zannetmiyorum, ama yine de kendimi korumaya alamaz mıyım? :(

cigembay

Kayıtlı Üye
Eski sevgilin olan kişi ile ilgili düşüncelerini bir kağıda yaz. Birer cümle ile ona karşı eskiden hissettiğin güzel duyguları, şimdi hissettiğin kötu duyguları. Rüyanda gördüğünde hangi durumu sana hatırlatıyorsa, senin o cümle ile olan bağını çöz derim. Sadece eski sevgili olarak rüya yorumlanmaz rüyada görülen duygu-his, mekan-şimdiki zaman, geçmiş zaman, gelecek zaman, renk , sayı sembol, gece gündüz, tanıdık tanımadık, gibi bir sürü etken var rüyayı yorumlaman için. Artı gün içinde kafandan geçirdiğin cümleleri, gece rüyanda görebilirsin. Bilinçaltının sana yolladığı mesajları da incele.

eski sevgilimi sık sık rüyamda görüyorum. ve bundan kurtulmak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim? artık psikolojim bozulmaya başladı. hayatımda iz bıraktığı kesin ama ben de artık önüme bakmak istiyorum. onu gördüğüm her rüya cehennem azabı gibi. lütfen yardım edin :(

suzansuziş

Kayıtlı Üye
Ben de sürekli böyle bir şey yaşıyorum.Özellikle benzer rüyaları görmem ilginç geliyor bana.Hep onun ofisinin oldugu caddede onu arıyorum.Sadece insanlar değişiyor rüyalarımda.Sonunda bir gece rüyamda onu buldum ve çok bitkindi,yüzü yaşlanmış ve çok zayıflamıştı.Bilinçaltı mı nedir bilemiyorum ama artık bu rüyalardan kurtulmak istiyorum...

cigembay

Kayıtlı Üye
rüyalarla ilgili olarak size şunu söylemek isterim. birincisi insan dünyayı kendi algılarıyla yaşar. yani çevrende olan biteni kendi algı ve yorumlayışındır. bu konu ile ilgili bilmiyorum burdan link verebiliyormuyum deneyim. bir yazım vardı devam edecek bir yazı dizisi. blogda paylaşımda bulunmmuştum. sürekli tekrarlayan rüyalar ve kendi rüyalarınızı yorumlamayla ilgili vaktiniz olduğunda sizde değerlendirin derim.

mutlu rüyalar.

cilek1

Kayıtlı Üye
beni terk ettiğinden beri rüyamda her gece onu görüyorum.ya geri dönmesi için yalvarıyorum ya da beni bırakıp gittiğini görüyorum...artık delirmek üzereyim.
uyanıp yeniden uyuduğumda yine onla ilgili şeyler görüyorum.artık farklı bi rüya görmediğimi fark ettim...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
rüyalarla ilgili olarak size şunu söylemek isterim. birincisi insan dünyayı kendi algılarıyla yaşar. yani çevrende olan biteni kendi algı ve yorumlayışındır. bu konu ile ilgili bilmiyorum burdan link verebiliyormuyum deneyim. bir yazım vardı devam edecek bir yazı dizisi. blogda paylaşımda bulunmuştum. sürekli tekrarlayan rüyalar ve kendi rüyalarınızı yorumlamayla ilgili vaktiniz olduğunda sizde değerlendirin derim.

mutlu rüyalar.
Sayın cigembay,
Forumda başka site linkleri vermek yasaktır. Lütfen kuralları okuyunuz. Aynı hatayı bir daha tekrar ettiğiniz taktirde ceza alırsınız...

İyi forumlar

serfiraz

Kayıtlı Üye
sevgili hypnotica bence her gece yatarken 41 nas 41 felak ve 7 ayetel kürsü oku yat.sana ızdırap veren bu durumdan kurtulursun bşr an evvel inşallah.

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Size denediğim bir yöntemi vereceğim, gerçi bunu kalp acısını dindirmek için kullanırdım ve işe yarardı, rüyalarda da etkili olma olasılığı var.

Eski sevgilinizin bir resmini alın (Yüzü net şekilde görünmeli) arkasına adını, soyadını ve ayrıldığınız günü yazın. Beyaz bir mumu yakın ve eski sevgilinizi düşünerek resmi alevin üzerinde gezdirin, şunu söyleyin:

"Kalbimi aydınlığa açıyorum, sıkıntılarımı ve geçmişimi geride bırakıyorum. ...(kişinin adı), seni serbest bırakıyorum."

Ardından resmi yakın. Külleri mümkünse çimenlik bir alana savurun.

Umarım işe yarar :)