HİPNOX ileDUYGUSAL VE ZİHİNSEL ARINMA semineri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
HİPNOX ile
DUYGUSAL VE ZİHİNSEL ARINMA
“Adil Maviş ile sıra dışı iletişim ve kişisel gelişim programı”
17 OCAK ANKARA RİXOS HOTEL 18.15-21.50
Sadece 3.5 saatte benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız

Hipnox doğrudan bilinçdışı zihin üzerinde etkili olan sonuç odaklı bir metodolojidir. Enerji psikolojisi, EMDR, Refleksoloji, nefes terapisi, ritmik uyumlanma,telkin gibi alternatif iyileşme araçlarının bir arada kullanılır. Aynı deneyimi kendi kendinize uygulayabilir bu sayede ihtiyaç duyduğunuz değişime, hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilir, daha da ötesi bu değişimlere istediğiniz kadar uzun bir süre sahip olabilirsiniz ve kendi kendinize uygulayabileceğiniz egzersizlerle destekleyebilirsiniz.

Bu programda;
Hiçbir sorununuzu anlatmadan onları çözme fırsatınız olsaydı, sonucunu daha program bitmeden gözlemleyebilseydiniz ve iyileşme belirtilerini fark etseydiniz bu nasıl bir şey olurdu?

Programın amacı;
Zihinsel, duygusal, fiziksel, bilinç, bilinçaltı ve bilinç ötesi düzeyde değişim ve dönüşümler yaşamak.
Hücresel aktivasyon, kendi enerji alanınızı görebilmek ve geliştirebilmenin pratik yollarını keşfedeceksiniz

Muhtemel sorunlar;.
*Kendi potansiyelinizin kaynağına inmekle şifayı nasıl ortaya çıkardığına ilk kez şahit olacaksınız.
*Kronik bir ağrı, tutku düzeyindeki bağımlılıklarınızdan kurtulmak,
*Uyku bozukluğu,
*Duygusal sorunlardan kurtulma,
*Kilo problemi,
*Korku, takıntı, heyecan bozukluğu,
*Unutkanlık, konsantrasyon eksikliği,sınav kaygısı,
*Kararsızlık,
*Nefes darlığı, baş dönmesi, kulak çınlaması,
*Stres ve strese bağlı psikosomatik rahatsızlıklar, anksiyete, ilaç bağımlılığı, panik bozukluğu, soğuk-sıcak terlemeler, psikojenik mide, sırt, boyun ağrıları, boşaltım, dolaşım ve sindirim sistemi bozuklukları, yetersizlik duygusu.. vb. problemler sorun olmaktan çıkacak?

Notlar:

• Psikiyatrik tedavi görenlerin bu programa doktoruna danışarak katılması gerekir.
  • Yukarıda yaşanılan sorunlarda önemli bir iyileşme görülebileceği halde bu bir tedavi programı değildir.
  • İhtiyaç görülmesi halinde bire bir seanslarımızız için program sonrasında randevu alabilirsiniz.
  • Kontenjanımız maksimum 30 kişidir
  • Program yatırım bedeli 90 TL Kredi kartı ile 100 TL dir.
  • Ön kayıt yaptırmanız yeterli ödemeyi kapı girişinde yapabilirsiniz.

KAYIT İÇİN:
BAHAR BİNGÖL
0 537 714 80 49
0 506 803 97 68

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
pazar günü ben orada olacağım gelmek isteyen arkadaşlar için çok güzel bir deneyim olacak

azra212

Kayıtlı Üye
ben katılmak çok isterim ama çok geç gördüm ilanı malesef eğer istanbula gelirseniz nasıl haberdar olacağız? bu arada adil maviş'i hatırlıyorum seminerine katılmıştım. kaçırmak istemezdim doğrusu :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...