8-15/01/2010 Malatya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Çook beğendim. Beklediğimin çok çok üzerinde bir şehir. Hem misafirperverlikleri hem sohbetleri hem yemekleri hem de doğu olduğunu hiç hissettirmeyen şehri ile çok güzel bir şehirmiş. Kayısı tatlısı ile kağıt kebabı ve kaburga dolmasına bayıldım. :D:D:D:D

aysorfi

Kayıtlı Üye
Aşkolsun yule istanbuldada boğaz yemeği ve görüntüsü ile ağırlarız sizleri :D

Lütfen sayın uruma da söyleyin istanbula gelin :(

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Aslına bakarsanız site buluşmama kararını geçen zamanlar içerisinde bir daha yapmama kararı aldık. Yaptığımız buluşmalarda geleceğini söyleyen ve gelmeyen o kadar çok üyemiz oldu ki bu yüzden şu sıralar bir buluşma yapmatu düşünmüyoruz.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Of yaa bazı kişler yüznden bizde yanıyoz. :(

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çook beğendim. Beklediğimin çok çok üzerinde bir şehir. Hem misafirperverlikleri hem sohbetleri hem yemekleri hem de doğu olduğunu hiç hissettirmeyen şehri ile çok güzel bir şehirmiş. Kayısı tatlısı ile kağıt kebabı ve kaburga dolmasına bayıldım. :D:D:D:D

Ağzım sulandı vallahi. :D:D

Erasmus

Kayıtlı Üye

beğendiğine sevindim yule bu arada k.bakmayın belki burda kafanızı şişirmiş olabilirim çok meraklıyımdır çok soru sorarım k.bakmayın ama sizinle tanıştığıma çok sevindim :) :)

macide

Kayıtlı Üye
Bence de bu soğukta gidilecek tek yer Adana lütfen Adana'ya gelin

Erasmus

Kayıtlı Üye
Malatya Soğuktu Evet Ama Güzeldi Yine Hemde Çok Zevkliydi Yani Bence Öyle Ben Hep Malatya'dayım Ama URUMHAMATAHAYİL, yule origanum daha güzeldi

Adramelech

Kayıtlı Üye
Malatya'lıyım ama orada yaşamıyorum malesef. Keşke gidebilseydim...

mally

Kayıtlı Üye
Aslına bakarsanız site buluşmama kararını geçen zamanlar içerisinde bir daha yapmama kararı aldık. Yaptığımız buluşmalarda geleceğini söyleyen ve gelmeyen o kadar çok üyemiz oldu ki bu yüzden şu sıralar bir buluşma yapmatu düşünmüyoruz.

Sayın Yule, işte buna çok üzülürüm :willy_nilly: Sizlerle tanışıp bir kahve eşliğinde sohbet etmeyi çok istiyorum ve İstanbul etkinliğini (İnşallah olur) sabırla bekliyorum. Sevenlerinizi üzmeyin lütfen :)

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Biz üzmüyoruz da sevenlerimiz bizi üzüyor.
Hep talep var katılım yok nedense!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...