Psişik güç arttırması için mesaj veren metal müzik

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Urumhamatahayi bana psişik güç arttırıcı metal müzik yapabilir misin ?

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Evet bu mümkünse eğer Sayın Urum'un meşgul olmadığı zaman olursa ve Psişik müzik parçasının olabilitesi varsa hemde bilgi verirse iyi olur.

Vandrak

Kayıtlı Üye
Böyle bişey mümkün olcağını sanmıyorum ama olursa harika olur :)

acubucu

Kayıtlı Üye
bu işlerle ne kadar zamandır ilgileniyorsunuz bilmiyorum ama sizi bir konuda uyarmam gerekiyor... bilinç altına mesaj göndermek amaçlı hazırlanmış müzüiklerde metal-new age-jazz kullanılmamalıdır. siz bir yandan bilinç altını istenilen yönde tetiklerken diğer yandan başka kanallara ters etki veriyorsunuz... osmanlıda bunun için ney,tanbur sesi kullanılmıştır. ve tedavi zihin hareketlendirici,farkındalı yaratıcı ayrıca meditasyon da beyni tam anlamında sakinleştiren diğer sesler de doğa sesleridir. eğer müsade olursa iki tane şarkı ekleyebilirim. sizin için... ama ricam eğer meditasyon yapıyorsanız meditasyon sırasında lütfen rock-metal--jazz yada new age tarzı müzük dinlemeyin

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu işlerle ne kadar zamandır ilgileniyorsunuz bilmiyorum ama sizi bir konuda uyarmam gerekiyor... bilinç altına mesaj göndermek amaçlı hazırlanmış müzüiklerde metal-new age-jazz kullanılmamalıdır. siz bir yandan bilinç altını istenilen yönde tetiklerken diğer yandan başka kanallara ters etki veriyorsunuz... osmanlıda bunun için ney,tanbur sesi kullanılmıştır. ve tedavi zihin hareketlendirici,farkındalı yaratıcı ayrıca meditasyon da beyni tam anlamında sakinleştiren diğer sesler de doğa sesleridir. eğer müsade olursa iki tane şarkı ekleyebilirim. sizin için... ama ricam eğer meditasyon yapıyorsanız meditasyon sırasında lütfen rock-metal--jazz yada new age tarzı müzük dinlemeyin
Merak etmeyin, bu işlerle uzman düzeyde ilgilenmekteyiz. Yapmış olduğunuz uyarılarda hem eksik hem de doğru noktalar vardır. Bu tür çalışmalar zaten herkesin her istediğine göre yapılamaz. :) Dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

acubucu

Kayıtlı Üye
Merak etmeyin, bu işlerle uzman düzeyde ilgilenmekteyiz. Yapmış olduğunuz uyarılarda hem eksik hem de doğru noktalar vardır. Bu tür çalışmalar zaten herkesin her istediğine göre yapılamaz. :) Dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

uzman derken ?

Belladona

Banlı Kullanıcı
Müzik türü ayrımına katılmıyorum. Herkesin zevki ayrıdır. Örneğin ben new age müziklerle coşku duyuyorum, içim enerji doluyor ve dinlemekten keyif alıyorum. Bunda bir kötülük olduğunu düşünmüyorum. Ney ve tambur sesi ise benim için fazlasıyla ağır

kajmer

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ........ diye bir site var orda bu tür müzikleri satıyorlar isterseniz bakabilirsiniz parapsikolojide var

Voy

Kayıtlı Üye
Sitede başka bir sitenin ismini belirtmek ,reklam yapmak yasaktır yeni üyesiniz sanırım bilginiz olsun istedim yeri gelmişken.Düşünceniz için teşekkür ederiz.