Michael Jackson'un Hayaleti mi?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Michael Jackson'un Hayaleti mi?
96266.jpg

CNN Michael Jackson'un evinin içinden canlı yayın yapıyor. Tam o sırada görüntüye bir karaltı takılıyor. İşte o anlar;

Bu görüntüler hem Michael Jakcson hayranlarını, hem de parapskikolograrı şok etti.
Michael Jackson'un uğruna iflas ettiği, içinde keyif süremeden kiraya vermek zorunda kaldığı ve Neverland adını verdiği çiftlikteki evi CNN'den canlı yayınla ilk kez izleyiciye gösteriliyordu.

O KARALTI MİCHAEL JACKSON MU?
Jackson'un abisi Jermaine Jackson Larry King’e mekanı tanıtırken koridorun sonunda bir karaltı belirdi. Hayranlarına göre işte o karaltı Michael Jackson'un ta kendisi... Ancak tabii ki bu fikre karşı çıkanlar, o karaltının oradan geçen birinin gölgesi olduğunu iddia edenler de var. Ancak parapsikologlar gölgelerin duvar ya da zeminde hareket edeceğini oysa bu gölgenin boşlukta hareket ettiğini söyleyerek bu teoriye karşı çıkıyor.
Bu kafa karıştıran görüntü videonun hemen başında yer alıyor. Lary King eve bağlanıyor ve koridorun sonunda o karaltı görülüyor.

aswang

Kayıtlı Üye
Bu videoyu bende izlemiştim.Bence Michael Jackson değil ama orada bir şey olduğu kesin.
Merak edenler için link vereblirim.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ünlüler söz konusu olunca insan ister istemez şüpheye düşer , spekülasyon ve reklam peşine oldukları için ama ben bu tür olayları sık sık rastlıyorum... Çok öncelerde acaba hayal gücüm çok mu geniş düşüdüğüm oldu ama bir kere rahmetli babamın 40ı yapıldığı gün 8 kişi buna benzer bir olaya şahit olduk ...Hadi benimkisi hayal ..ya diğerleri ??
Birini bekliyorduk ,babamın kıyafetleri ona verecektik ve dışardan içeriye doğru gelen ayak sesi duyuldu ...1-2 kişi ayaklandı...kıyafetlerin yanında yiyecek hazırlayalım aç olabilir demişler...herşeyi hazır ayak sesi birden kesildi eee ?? kimse gelmiyo?!!! şaşkın şaşkın kapıya doğru baktık hepimiz aynı anda ve tam o sırada babamın boyusu kilosu şekli şeması andıran bir gölge dış kapıdan girdi koridordan geçip, vefat ettinde bulunduğu odaya girdi...bu anlık bir görüntü değildi...hepimiz doya doya seyredebildik ...

aswang

Kayıtlı Üye
Ünlüler söz konusu olunca insan ister istemez şüpheye düşer , spekülasyon ve reklam peşine oldukları için ama ben bu tür olayları sık sık rastlıyorum... Çok öncelerde acaba hayal gücüm çok mu geniş düşüdüğüm oldu ama bir kere rahmetli babamın 40ı yapıldığı gün 8 kişi buna benzer bir olaya şahit olduk ...Hadi benimkisi hayal ..ya diğerleri ??
Birini bekliyorduk ,babamın kıyafetleri ona verecektik ve dışardan içeriye doğru gelen ayak sesi duyuldu ...1-2 kişi ayaklandı...kıyafetlerin yanında yiyecek hazırlayalım aç olabilir demişler...herşeyi hazır ayak sesi birden kesildi eee ?? kimse gelmiyo?!!! şaşkın şaşkın kapıya doğru baktık hepimiz aynı anda ve tam o sırada babamın boyusu kilosu şekli şeması andıran bir gölge dış kapıdan girdi koridordan geçip, vefat ettinde bulunduğu odaya girdi...bu anlık bir görüntü değildi...hepimiz doya doya seyredebildik ...

wuuuu=)
Gerçekten çok ilginçmiş , başınız sağ olsun . Zaten ben insanların öldükten sonrada çok sık evlerini , ailelerini ziyaret ettiğine inanırım . Bazen de kendini hatırlatmak ve kendi için dua etmenizi istedikleri zaman gelirler .

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Sağolun ...
Orda bir bağ olduğu sürece giderler bence ... bağ sadece sevdiklerini kastetmiyor ..

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Bu bence jacksonun hayaleti olamaz. Insanlar evlerini ziyarete gelirler ama dinine bağlı ALLAHTAN izin alanlar oda sadece cuma günleri diye biliyorum ben. Cin olabilir ama hayalet olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bu bence jacksonun hayaleti olamaz. Insanlar evlerini ziyarete gelirler ama dinine bağlı ALLAHTAN izin alanlar oda sadece cuma günleri diye biliyorum ben. Cin olabilir ama hayalet olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

Yani İslam dini taşıyan biri olsaydı ehh belki gelirdi Allahtan izin koparıp bi de Cuma gününe denk getirmiş olsaydı o zaman bir ihtimal verirdiniz :) bu mu yani !! :(

dozert

Kayıtlı Üye

Ne yalan söliyim,aynı olayı yaşamış bulunuyorum bu hafta :)

zenithmx

Kayıtlı Üye
Yıllarca ölüleri gördüğünü yada hayaletlerini gördüğünü iddia edenler olmuştur. Hatta bununla ilgili birçok filim ve roman bile var. Ancak ölen insanlar belli bir zaman diliminde gelebilirler bu doğru fakat onları görebilecek konuşabilen bir varlık yoktur. Hayvanlardan bazıları görürler ki bunlarında gördüklerini biz farkedemeyiz. Oradaki hayalet yada insan ruhu her ne isim verirseniz verin bu o değil.

Diğer yandan vefat etmiş kimselerin gelip gelmemeleri ile ilgili sahih kitaplarda Pazartesi ve Cuma günü gelebildikleri bildiriliyor. Tabi o gayb alemi süresine göre ne kadar sürüyordur burdaki konaklamaları bunuda bilemiyoruz.

İzin alma yada verilme gibi bir durum söz konusu değildir. Hangi dine tabi olursa olsun. Sadece Rabb tarafından belirli amenu kullara verilen bir ayrıcalıktır. Evliya v.b. gibi amenu olan kişilerin hala dua kapılarını açabilme imkanlarının devam ediyor olması gibidir.

Guard

Kayıtlı Üye
Orada mutlaka ki bir şey var bunun internette videosu var ama dikkat edin derim ki bazı videolarda bilirisiniz hani o aniden cıkan ablalarımız var ben birine maruz kaldım.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Yıllarca ölüleri gördüğünü yada hayaletlerini gördüğünü iddia edenler olmuştur. Hatta bununla ilgili birçok filim ve roman bile var. Ancak ölen insanlar belli bir zaman diliminde gelebilirler bu doğru fakat onları görebilecek konuşabilen bir varlık yoktur. Hayvanlardan bazıları görürler ki bunlarında gördüklerini biz farkedemeyiz. Oradaki hayalet yada insan ruhu her ne isim verirseniz verin bu o değil.

Diğer yandan vefat etmiş kimselerin gelip gelmemeleri ile ilgili sahih kitaplarda Pazartesi ve Cuma günü gelebildikleri bildiriliyor. Tabi o gayb alemi süresine göre ne kadar sürüyordur burdaki konaklamaları bunuda bilemiyoruz.

İzin alma yada verilme gibi bir durum söz konusu değildir. Hangi dine tabi olursa olsun. Sadece Rabb tarafından belirli amenu kullara verilen bir ayrıcalıktır. Evliya v.b. gibi amenu olan kişilerin hala dua kapılarını açabilme imkanlarının devam ediyor olması gibidir.

Soru şu , orada görünen bir bedensiz varlık olabilir mi , yoksa sadece gölge mi ?