Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sayın forum üyeleri ve yöneticileri burada şunu yapmanızı istiyorum ; Herhangi bir psişik yetenek alanıyla uğraşıyorsanız veya ilgi gösteriyorsanız . O psişik yeteneklerin hangisi olduklarını yazmanızdır . Ayrıca en fazla başarı sergilediğiniz psişik yeteneğinizi yazmanızı istiyorum . Kısacası hangi psişik yetenek üzerine yatkınlığınız var ?

Yeniçeri

Kayıtlı Üye
Ben daha çok havas, vefk,büyü ve tılsım konularına ilgi duyuyorum.bu konularla da çalışmaya çalışıyorum.:eek:fftopic:
Ama öyle birisinden bir eğitim falan aldığım yok.sitemizden danışıyorum zaman zaman

ADHA

Banlı Kullanıcı
Bİr psişik yeteneğim yok, şiir yazmayı saymazsak, hani ilham falan geliyor ya o babtan sayabilirz belki:biggrinjester:

killermehmet

Kayıtlı Üye
Durugörü :), geleceği görme yani önceden olayların rüyada veya gündüz görüntüler gelmesi. Tam olarak yeteneğimin adını bilmiyorum ve yetenek mi yoksa ceza mı olduğunu bilmediğim psişik vampirlik. :(

salça

Kayıtlı Üye
İş
TEACHER
Rüyalarımda olacaklar gösteriliyor.Bana yalan söyleyenin yalanı rüyamda gösteriliyor.Kahve fallarimin çıktığı söyleniyor.

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
Bir dönem geleceği görebiliyordum ancak bir olayla kapandı. Tarot, kahve falı konusunda yeni ama iş görürüm. Telekineziyi bıraktım maji her zaman ilgimi çekmekte ayrıca astral ve şifa çalısmaları konusunda bir yetenek sahibiyim. Son olarak her zaman basaramasam da rüzgara yön verebiliyor hızlandırıyor ya da bitirebiliyorum ve anladığım kadarıyla ben kadar dengesiz yetenek ve ilgi alanları başka kimsede yok. :)

Angel777

Kayıtlı Üye
Ben yeteneğimi bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?

Öncelikle ne istediğinizi düşünün.Sonra,başınıza gelen en paranormal olayları düşünün.Mesela,eğer bir kaç dakika önceden birinin arayacağını,geleceğini anlıyorsanız,hissediyorsanız,az çok medyumluk yeteneğiniz var.Eğer,sık sık görüleriniz oluyorsa,gelecekten ve ya geçmişten,hatta şu andan bir şeyler görünüyorsa gözünüze,durugörü yeteneğiniz var.Sitede araştırın,bir şeyler çıkacaktır ilginizi çeken...

primaveranyx

Kayıtlı Üye
Kısa bir süre sonra olacak kötü olayları görebiliyorum ve çoktan seçmeli olaylarda temas yoluyla(dogru olan elimi ısıtıyor) doğruyu seçebiliyorum.

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle ne istediğinizi düşünün.Sonra,başınıza gelen en paranormal olayları düşünün.Mesela,eğer bir kaç dakika önceden birinin arayacağını,geleceğini anlıyorsanız,hissediyorsanız,az çok medyumluk yeteneğiniz var.Eğer,sık sık görüleriniz oluyorsa,gelecekten ve ya geçmişten,hatta şu andan bir şeyler görünüyorsa gözünüze,durugörü yeteneğiniz var.Sitede araştırın,bir şeyler çıkacaktır ilginizi çeken...

Evet bu dedikleriniz bana ara ara olur, teşekkür ederim.

Psişik

Kayıtlı Üye
Aslında ayrıntılarıyla neler olduğunu anlatma taraftarı değilim ben de ama anlatan arkadaşlara da saygı duyarım.

ceset

Kayıtlı Üye
Aslında bana genelde okey masasında olur.. Yani ben hep orada denk geldim şöyle izah edeyim ne olduğunu siz söyleyin ismini siz koyun..

Yerde çok az taş kalmıştır ( 10-15) kadar... bir ara taşa ihtiyacım vardır, ama gelmesinin neredeyse imkanı yok gibi bir şey... Tam taşı çekerken ah kırmızı 4 gelse bir derim ve tık 4 gelir. Hatta ah bir okey atsa da alsam dediğim gibi adamın okeyi attığı da oldu.. ama bunları olsun diye söylemiyorum birden içimden geçiyor ağzımdan çıkıyor kesinlikle istem dışı söylüyorum ve oluyor.. Bunun gibi çok şey oldu küçüklüğümde de...
Okulda arkadaşımı havaya atıyorlardı, ah bi düşürseler kafası kırılacak ne gülerim ya dedim:| ve çok düştü beyin kanaması geçirdi..
gibi bir olay mevcut ama bunlar tesadüf mü değil mi yetenek mi değil mi hiç bilmiyorum.