Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
burada konuşulmaması biraz garip değil mi birbirimizin nelerle uğraştığını bilmemizde bir sakınca olduğunu sanmıyorum

3 harfliler dünya dışı varlkıklar,görünmeyenler gibi asıl uzmanlık alanımda yardımcı olabilirim demişsiniz . size musallat mı oldular yoksa

mr avci

Kayıtlı Üye
Imani saglam olanlara bişey yapamazlar. Kotulerine şeytan denir zaten. Iyilerinide Allah gorevlendirir kotuluklere karsi kisiyi korumak için. Eğer inancin saglam ise dost bile olabilirsin

fdmyildirim

Kayıtlı Üye
Durusezi ve atesi kontrol edebliorum isigida ama icinde bulundugum durumdan dolayi artik yapamiorum

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
benim birazcık sönük olmakla birlikte belli belirsiz yani :) durugörü. bi keresinde kayıp bi eşyayı bulmayı başarmıştım :)

seckin

Kayıtlı Üye
bir şey var çok güçlü ama ne olduğunu bilmiyorum ve bu benim canımı sıkmaya başladı.

AJA

Elit Üye
Arkadaşlar bana bazen birşeyler oluyor uçuyorum. Evet yanlış duymadınız. UÇUYORUM!
Mesela geçenlerde uçağa bindim uçtum asdÇ:ASe.ÇSrFÇAS:FDÇASf:ÇAÇD:W

Konuya doğru düzgün dalga geçmeden yorum yapacaksanız yapın.Bunun dışında uçuş için durumunuz ön hazırlık gibi.

Forumda üye yada konuya bu şekilde yaklaşmak yasaktır !

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bu konuyu ne zaman görsem aklıma Sayın Origanum'un dedikleri geliyor...

Gangster

Banlı Kullanıcı
Zihin okuma,her bişeyi önceden hissetme bilme. haşa haşa bi nevi (feraset)

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Gözrengi deiştirme
Telekinezi vb ,
Koku almada da iyiyimdir .;_;

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaş bir insanda hiç birşey mi olmaz ? Millet göz rengini değiştirip zihin seyahati yapıyor, ben daha su doldurmaya üşeniyorum.

FRİDA1

Kayıtlı Üye
Dokunduğum insanların ya da şöyle ifade ediyim değer verdiğim önemsediğim insanların ne yaşadıklarını ne yaşayacaklarını biliyorum ancak bu konuda kafam çok karışık... Ayrıca bulunduğum ortamda beni istemsiz olarak etkileyen ve kendisine yardım etmek istediğim insanlarıda kapsıyor bu durum.Ancak bu durumumu cin lere bağladığım için reddettim ve yeteneğimden uzaklaştım...Sanırım hata yaptım :(
Şuanda da istersem oluyor ancak kafam karışık üstesinden gelmek için sayfanıza üye oldum...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Benim hislerim çok kuvettlidir. Çok çok nadir vizyon alırım. Şimdi lucid dream için uğraşıyorum.

galip63

Kayıtlı Üye
Ben ara sıra bir insan beni çağırınca yada bana bakınca ne istediğini ya da bana ne soracağını hissedebiliyorum . sizce bunun üzerine yoğunlaşmalı mıyım ? bunu özel bi adı var mı ? yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ogrtmen21

Kayıtlı Üye
İş
Lise Öğretmeni
İtirafçılık.(Bir insana dokunduğunda onu kontrol altına alabilmek) ve Şifacılık(Birisine 0 ile 21 sn arası dokunduğunuzda onun tüm sağlığını alabilir ya da hastalığını kendinize çekip karşınızdakini iyileştirebilirsiniz.)

floyd

Kayıtlı Üye
ben bazen olacakları önceden seziyorum bazende yıllardır görüşmediği birisi mesela aklıma geliyor bes dakıka sonra mesajını alıyorum bu psişik yetenek midir